Dziennik Łódzki

  Centrum Medyczne Med Plus, Łódź

  Centrum Medyczne Med Plus, Łódź
  Ul. Lutomierska 146

  Otwarcie Centrum Medycznego Med Plus w Łodzi miało miejsce w 2009 roku. Od tego czasu przyjęliśmy tysiące pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Świadczmy usługi z zakresu okulistyki oraz laryngologii, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową opiekę i szeroki zakres usług medycznych.

  W 2012 roku, jako pierwsi w Polsce, zakupiliśmy laser mikropulsowy i rozpoczęliśmy, przy jego zastosowaniu leczenie naszych pacjentów. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie laser do leczenia schorzeń siatkówki oraz jaskry. Dzięki funkcji mikropulsów, zabiegi odbywają się z minimalną ingerencją w struktury tkanek oka. Jego największą zaletą jest bezinwazyjne leczenie pacjentów z jaskrą oraz ze schorzeniami siatkówki w przebiegu cukrzycy (cukrzycowy obrzęk plamki). Zabiegi wykonywane są w ramach kontraktu z NFZ.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie Pacjentom kompleksowych usług medycznych o wysokiej jakości. Sukcesem jest dla nas satysfakcja i zaufanie Pacjentów - to decyduje o wartości naszej firmy. Dlatego, w 2014 roku, wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005, który jest narzędziem w realizacji naszego celu strategicznego.

  Centrum Medyczne Med Plus, Łódź

  30 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  266 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo