Dziennik Łódzki

  Centrum Medyczne Remedium, Łódź

  Centrum Medyczne Remedium 93-177 Łódź, ul. gen. J. Dąbrowskiego 17/21

  Centrum Medyczne Remedium to firma rodzinna działająca nieprzerwanie od 1991 roku. Koncentrujemy się na świadczeniu kompleksowych usług medycznych, zarówno bezpłatnych (na podstawie umów z NFZ), jak i komercyjnych, stale dbając o rozszerzenie ich zakresu. Dynamiczny rozwój placówki i wysoką jakość usług zawdzięczamy najwyższej klasy personelowi medycznemu posiadającemu wieloletnią praktykę oraz bogaty dorobek naukowy. Najnowszej generacji infrastruktura informatyczna pozwala nam na sprawny przepływ informacji wewnątrz placówki, a także lepszy kontakt z pacjentem poprzez Internet oraz SMS.

  Naszą misją jest nieustanna dbałość o podnoszenie jakości świadczonych usług oraz troska o komfort i satysfakcję pacjentów poprzez zapewnienie im kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.

  W 2011 roku Centrum Medyczne Remedium wprowadziło System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008, co potwierdza stałe podnoszenie standardu naszych usług oraz troskę o Państwa satysfakcję.

  W trosce o środowisku w 2014 roku rozbudowaliśmy nasz system zarządzania o zarządzanie środowiskiem i uzyskaliśmy dla niego certyfikację potwierdzającą zgodność z normą ISO 14001:2004.

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  Najlepsi specjaliści

  Dostęp do lekarzy licznych specjalności w jednym miejscu

  Krótkie terminy wizyt

  Profesjonalną obsługę pacjentów, uwzględniającą ich indywidualne potrzeby

  Konkurencyjne ceny oraz dogodne formy rozliczeń

  Bogate zaplecze nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, m. in.:

  pracownia USG najnowszej generacji

  aparat do krioterapii

  kardiotokograf (KTG)

  kolposkop

  najwyższej klasy sprzęt okulistyczny

  kabina ciszy wyposażoną w profesjonalny audiometr

  pracownia badań psychologicznych dla kierowców

  NON PROFIT

  Od 2010 roku z ogromną satysfakcją wspieramy Fundację Gajusz, uczestnicząc w budowie stacjonarnego hospicjum dla dzieci (jednego z pierwszych w Polsce), którego głównym celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Ponadto otaczamy opieką medyczną niektórych podopiecznych Fundacji w myśl idei, że nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. Nieprzerwanie od połowy lat 90. sponsorujemy także Szkołę Podstawową nr 64 w Łodzi. Od 2013 roku jesteśmy również sponsorem sekcji zapaśniczej KS BUDOWLANI Łódź.

  Centrum Medyczne Remedium, Łódź

  34 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  87 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo