Dziennik Łódzki

  CREATOR Sp. z o.o. NZOZ w Łodzi

  wkrótce
  Adres: ul. Kopernika 55A, 90-553 Łódź

  Ośrodek Creator Sp. z o.o. to działająca od 1 lipca 2008 roku nowoczesna placówka wyposażona w sprzęt najnowszej generacji, usytuowana w samym centrum Łodzi.

  Oferta rehabilitacyjna obejmuje pełną gamę zabiegów z zakresu elektrolecznictwa, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków, krioterapii miejscowej oraz hydroterapii i masażu leczniczego.

  Ośrodek dysponuje jedną z najnowocześniejszych w kraju komorą kriogeniczną do zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej oraz zapleczem kilku sal do kinezyterapii indywidualnej i grupowej, jak też wyposażony jest w szeroką gamę przyrządów wykorzystywanych w pełnowymiarowym usprawnianiu ruchowym pacjenta.

  Oprócz świadczeń z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej udzielane są również świadczeń w warunkach domowych.

  Od 2009 roku Creator Sp. z o.o. rozszerzył swoją działalność i w budynku przy ul. Kopernika 55a powstał piąty w kraju Ośrodek Terapii Hiperbarycznej, który w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia udziela świadczeń pacjentom z między innymi z: zatruciem tlenkiem węgla, zgorzelą gazową, chorobą dekompresyjną, zespołem stopy cukrzycowej, popromiennym uszkodzeniem tkanek czy trudno gojącymi się ranami.

  Od 2015 roku ośrodek prowadzi również terapię fińską metodą DBC (Documentation Based Medicine). DBC jest aktywną terapią kręgosłupa w stanach podostrych i przewlekłych. Jest wynikiem wieloletnich badań lekarzy, fizjoterapeutów, biomechaników i inżynierów.

  Od stycznia 2017 Creator Sp z o.o. rozszerza swoją działalność o poradnię diabetologiczną i chirurgii ogólnej, w której będą leczeni między innymi pacjenci z zespołem stopy cukrzycowej. Spółka zakupiła również unikatową w skali kraju jednoosobową komorę hiperbaryczną. Dzięki tym działaniom Creator Sp z o.o. stanie się miejscem, w którym będą mogli być kompleksowo leczeni pacjenci z trudno gojącymi się ranami.

  Od początku działania placówka jest Ośrodkiem Dydaktyczno – Badawczym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  CREATOR Sp. z o.o. NZOZ w Łodzi

  32 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  169 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo