Dziennik Łódzki

  Klasa 1A, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi

  Dlaczego nasza klasa jest kreatywna?
  Kreatywność naszej klasy przejawia się w tym, że wszyscy staramy się robić coś jeszcze poza nauką. Oczywiście nauka zajmuje najwięcej czasu, ale jak się naprawdę chce, to można znaleźć chwilę na działania niezwiązane z pisaniem wypracowań, czy rozwiązywaniem zadań
  z matematyka, a jednak powiązane ze szkołą. Trudno uwierzyć? Zobaczcie sami...
  Podczas klasowej wycieczki kilkoro z nas ujawniło prawdziwy talent: wokal, taniec i gitara. Mieliśmy podane zadania, które musieliśmy wykonać. Nie było czasu na nudę. Znajdowało się tam m.in. zaprojektowanie flagi klasy. Jednak nasza klasa nie poszła za tradycjonalizmem! Już po chwili po białym płótnie szalały kolorowe odciśnięte dłonie całej klasy! Jak się później okazało nie tylko po płótnie... po 5 minutach tęczowe łapki pokazały się również na twarzach rękach i nogach całej wycieczki! Tak umalowani wykonaliśmy kolejne zadanie! Selfie klasowe! Niczym indiańscy wojownicy otoczyliśmy i związaliśmy nasze nauczycielki w ognisku i odprawiliśmy dziki taniec wokół nich krzycząc i wymachując czym się tylko dało.
  Po ogłoszeniu tego konkursu w naszej klasie narodziło się mnóstwo KREATYWNYCH pomysłów. Oczywiście najbardziej oryginalny zrodził się spontanicznie, gdy na lekcji wos-u czekaliśmy na nauczycielkę, chłopcy przenieśli kanapę ze szkolnego korytarza i wnieśli do sali. Wszyscy od razu rzucili się do zdjęcia i po trzech próbach powstało arcydzieło! Każdy idealny i nienormalny na swój własny sposób.
  Nasza kreatywność uwidacznia się też podczas szkolnych uroczystości. Piszemy scenariusze, robimy dekoracje, występujemy, dbamy o dobre nagłośnienie, a przy tym wszystkim dobrze się bawimy, co jest przecież najważniejsze.
  Nasza kreatywna klasa jest bardzo zgrana. Działamy w myśl zasady "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". I to jest nasz klucz do sukcesu.

  Klasa 1A, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łodzi

  51 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  295 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo