Dziennik Łódzki

  Klasa 2A, Publiczne Gimnazjum nr 14 w Łodzi

  https://www.youtube.com/watch?v=108XowRrHDw

  Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, może to i banał, ale u nas tak właśnie jest. Drugi rok jesteśmy razem, zdążyliśmy się dobrze poznać i naprawdę polubić. Znamy swoje zalety. W naszej klasie każdy ma swoje miejsce. Jest Kaśka - mażoretka, Hubert - konstruktor, Kuba komputerowiec, Jakub - pływak, Damian - rugbista, Maciek - historyk, DJ Marcin; jest Ola, która zawsze i wszędzie gotowa jest pomagać innym, jest Karolina zakochana w kulturze Japonii; Justyna i Klaudia rysują, a Kasia jest najlepszą siostra na świecie; no, i Paulina - nasza przewodnicząca i kandydatka do Młodzieżowej Rady Miejskiej.
  Każdy z nas niby zwyczajny, a niezwyczajny. Łączy nas kreatywność, to na pewno, ale także przekonanie, że warto spełniać swoje marzenia, choć to nie zawsze łatwe.
  Wielkim sprawdzianem naszej skuteczności będzie boisko, które, ufamy, powstanie przy naszej szkole w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zaangażowaliśmy się w akcję całej naszej szkolnej społeczności, na dodatkowych zajęciach artystycznych zrobiliśmy plakaty informacyjne, zbieraliśmy podpisy, zmobilizowaliśmy znajomych, sąsiadów. Zebraliśmy tyle głosów, że musi się udać!
  Jesteśmy ekologami z artystycznym zacięciem. Na dodatkowych zajęciach z chemii nauczyliśmy się sami wytwarzać kosmetyki - kule do kąpieli, peeling do ciała, mydło... gdy przychodzą święta, robimy ozdoby, które na kiermaszach i wystawach budzą wielkie zainteresowanie. Własnoręcznie wykonane żądanice przypominają nam o naszych marzeniach, które nauczyliśmy się nazywać, bo "nie możemy osiągnąć tego, czego nie potrafimy sobie wyobrazić".

  Klasa 2A, Publiczne Gimnazjum nr 14 w Łodzi

  46 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  385 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo