Dziennik Łódzki

  Klasa 2A z XXIV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi

  Co kojarzy nam się z KREATYWNĄ KLASĄ ?
  Rzecz jasna klasa 2A z XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi.
  Nasza klasa to 29 niepowtarzalnych umysłów matematycznych, rozwiążemy KAŻDE, nawet najtrudniejsze zadanie. Czy wiedzą państwo jaki wynik otrzymamy wyciągając pierwiastek z Kreatywnej Klasy Dziennika Łódzkiego ? Nie ?! A my wiemy: Kreatywną Klasę 2A z pomysłami na działania różnego typu. To chyba całkiem dobre rozwiązanie. Dlaczego ? Otóż dzięki naszej pomysłowości i chęci do zabawy każdy organizowany w szkole konkurs czy najzwyklejsza zabawa typu przebranie się na Ostatki staje się ciekawsza i powoduje, że chce się więcej. Nasza szkoła daje nam szanse nie tylko na rozwijanie naszej wiedzy ale także na rozwijanie naszych zainteresowań, umiejętności jak i kreatywności.
  Francja ? To dla nas żaden problem. W kilka dni potrafimy zorganizować show które rozłoży całą szkołę na łopatki. Przygotowanie stanowiska pełnego francuskich przysmaków to dla nas pestka, możemy pochwalić się jeszcze chodzącą wieżą Eiffla, mimem, był nawet Napoleon- w swoim żywiole bo przyjechał do nas na motorze.
  Przebranie całej klasy za postacie z filmu "Epoka Lodowcowa" to też nie proste zadanie, ale jak zawsze daliśmy radę i pokazaliśmy na co nas stać. Każde z tych zadań integrowało naszą klasę jeszcze bardziej i zarazem sprawiało nam wiele radości i zabawy.
  Jesteśmy gotowi i czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania, którym będziemy mogli stawić czoła.
  Staramy się kreatywnie przeżyć każdy dzień i chcielibyśmy zostać Kreatywną Klasą Dziennika Łódzkiego.

  Klasa 2A z XXIV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi

  39 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  865 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo