Dziennik Łódzki

  Klasa 2C, XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

  C z o ł e m !
  Oto krzyknęła do Was z nagłówka IIC. Krzyknęli pasjonaci historii, matematyki i języka angielskiego z zamiłowaniem do filozoficznych rozważań; jedyni tacy w nieskończonym wszechświecie.
  Zapamiętajcie dobrze to pełne młodego ducha “czołem!”, bo to nie krzyczy byle kto. Świat jest pełen wyjątkowych ludzi, ale rzadko zdarza się by byli zebrani w jednym miejscu, natomiast nasza klasa to beczka z prochem, który wybucha, gdy tylko woła potrzeba i przygoda, gdy nadarza się okazja do nowego działania.
  Organizacja innowacyjnej immatrykulacji w szkole, złożenie i reklama zwycięskiego projektu dotyczącego naszego liceum do Budżetu Obywatelskiego, reaktywacja gazetki szkolnej - to zaledwie kilka przykładów naszej działalności.
  Ale nawet szlachetne mury szkoły to za mało, by pomieścić naszą energię, dlatego rozchodzi się ona po całym świecie. W naszej beczce z prochem znajdziecie srebrnego medalistę Polski w zapasach, organizatorów imprez masowych w naszym mieście, w których pewnie zdarzyło Wam się wziąć udział, muzyków, aktorów, tancerzy.
  Jesteśmy w IIC jak proch mocno ściśnięci i choć nasze osobowości i poglądy są różne, jest tylko jeden odwieczny konflikt który nas dzieli: Słowacki czy Mickiewicz? Poza tą jedną rzeczą wszystkie różnice łączą.
  Trzymacie właśnie, drodzy Czytelnicy w rękach ogień. Nie wahajcie się ani chwili dłużej, zagłosujcie na nas i odpalcie lont!

  Klasa 2C, XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

  20 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  3420 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo