Dziennik Łódzki

  Klasa 2CTI, ZS Elektronicznych w Zduńskiej Woli

  Na wstępie chcielibyśmy zaprezentować pokrótce naszą zwariowaną klasę. Jesteśmy zbieraniną szalonych i pozytywnie zakręconych informatyków, ze wszystkich stron świata. Na północy mamy kolegów z Szadku, na południowym zachodzie rudowłosego klarnecistę ze Złoczewa, który należy do szkolnego zespołu „Chcemy zdać”. W pobliskiej wsi zwanej Sobiepany mieszka profesjonalny operator maszyn rolniczych, taki jak: Ursus, który dobrze wie, że „Winter is coming”.
  Każdy doskonale wie, iż informatycy są trochę, a nawet trochę bardzo, nieprzeciętnymi członkami tego społeczeństwa. Wskazują na to nasze bardzo nietypowe pasje. Oprócz wcześniej wspomnianego rolnika i muzyka, w naszym gronie znajdują się również fascynaci motocykli. Posiadamy także dwoje ambitnych uczniów, którzy należą do młodzieżowej, amatorskiej grupy teatralnej „Fundamentum”. Duża część klasy reprezentuje naszą szkołę w zawodach sportowych. Warto również nakreślić przynależność dwóch z trzech naszych niezwykłych panienek, które porwały się na niesamowicie trudne zadanie poprzez wstąpienie do Zarządu Samorządu Uczniowskiego szkoły. Są to liderki klasy z prawdziwego zdarzenia. Uczniowie naszej klasy chętnie uczestniczą również we wszelkich akcjach charytatywnych i wolontariackich w szkole i po za nią. Wszystkie nasze pasje udokumentowaliśmy w filmie „Dopóki sieć nas nie rozłączy” nakręconym przez nieformalne kółko fotograficzne HCKF, którego członkami jesteśmy (poczynania kółka można śledzić na fanapage’u HCKF na facebooke’u).
  W tej klasie można by się doszukiwać jeszcze wielu ciekawych osobistości, ale nie o to chodzi. Faktem jest, iż już na początku pierwszej klasy, gdzie nie znaliśmy się i nikt nic o sobie nie wiedział, zgraliśmy się tak bardzo, że wspólnymi siłami udało nam się wygrać główną nagrodę podczas „Dnia Patrona Szkoły”. Od tej pory nasze relacje kroczą jedynie ku dobremu.
  Wszystkie nasze poczynania, o których można przeczytać wyżej, nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie naszego wychowawcy, który dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w tej szkole, szybko wprowadził nas w zakręcone i czasem tajemnicze życie Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

  Klasa 2CTI, ZS Elektronicznych w Zduńskiej Woli

  4 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  21175 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo