Dziennik Łódzki

  Klasa 2D, Gim. nr 1 w Skierniewicach im. Szarych Szeregów

  Tak szczerze, na początku nie było kolorowo. Przez większość czasu naszej znajomości jako klasy, nie potrafiliśmy się dogadać, często wszczynaliśmy bezsensowne kłótnie robiąc z igły widły. Utrudnialiśmy sobie codzienną naukę w szkole, psując nastrój w klasie. Byliśmy głośni na lekcjach co denerwowało nauczycieli. Po otrzymywaniu ciągłych uwag i nagan postanowiliśmy się ogarnąć i poprawić w zachowaniu. Wspólnie próbując zbudować dobre relacje, poznaliśmy się lepiej i odkryliśmy naszą wspólną i unikatową cechę - KREATYWNOŚĆ.
  Aktualnie jesteśmy klasą 2D, staramy się być aktywni i wzorowi, wspieramy się nawzajem, troszczymy o siebie i pomagamy w trudnych sytuacjach. Wielu z nas należy do koła wolontariuszy. Z wielką chęcią bierzemy też udział w konkursach sportowych, naukowych i plastycznych gdzie możemy wykazać się swoimi talentami i wizjami artystycznymi.
  Postanowiliśmy podjąć się wyzwania i wystartować w konkursie na kreatywną klasę. Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się wygrać i zdobyć jak największą liczbę głosów. Za każdy oddany głos DZIĘKUJEMY!
  Wspólnymi siłami mamy zaszczyt przedstawić kilka zdjęć z naszego projektu.
  ~ Klasa 2D z Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Skierniewicach.~ Klasa 2D z Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Skierniewicach.
  Osoby na zdjęciu oraz fotograf:
  Julia, Martyna, Kamil, Oliwia, Dawid, Dominika, Marysia, Natalia, Patrycja, Ania, Karolina, Kacper, Wiktoria oraz Amelka.
  Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się wygrać i zdobyć jak największą liczbę głosów.

  Klasa 2D, Gim. nr 1 w Skierniewicach im. Szarych Szeregów

  34 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  1360 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo