Dziennik Łódzki

  Klasa 3 AG, Gimnazjum Marcina Gortata w Łodzi

  Czy III A to kreatywna klasa? Oczywiście, że tak!
  Wiecie jak kreatywnie zaczynamy szkolny dzień? Każdy z nas inaczej: Dziewczynki od kreatywnego makijażu w szkolnej łazience. Chłopcy - od zjedzenia kanapek ( każdy ma swoją metodę ) i obserwowania nietuzinkowych kreacji swoich koleżanek. Niektórzy mają wręcz niezwykle kreatywne wymówki : dlaczego spóźnili się na pierwszą lekcję - no cóż - korki!
  Czy jesteśmy kreatywni na zajęciach? No pewnie! I to jak bardzo! Na matematyce obliczenia za zwyczaj są kreatywne i każdy ma inny wynik do tego samego zadania.
  Geografia to nasza perełka! Nie ma jak pomieszać nazwy krajów i miast, nanieść kreatywnie dane i opowiedzieć o wypasie kóz na Antarktydzie. Prawdziwa "burza mózgów"!
  Koniecznie należy wspomnieć o języku niemieckim - kreatywnych wymówek, dlaczego nie odrobiliśmy pracy domowej, nie powstydziłby się sam Adam Mickiewicz - cóż za twórczość!
  Kreatywności nam nie brakuje. Kochamy sport i pragniemy kreatywnie połączyć naukę z dyscyplinami, które trenujemy: siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a nawet kolarstwo! Zdarza się, że na lekcjach organizujemy gry zespołowe, a na treningach czytamy lektury.
  Kreatywności uczy nas także nasza wychowawczyni! Jako, że pochodzi z innego kraju w kreatywny sposób łączy cztery języki, aby wytłumaczyć nam zasady poprawnego zachowania w szkole.
  Może za dużo tej kreatywności? Nieeeee, życie nastolatka ma być kolorowe, pełne ciekawych pomysłów, wspólnych zabaw, dobrego humoru. W klasie tak mamy :) i wszystkim polecamy.

  Klasa 3 AG, Gimnazjum Marcina Gortata w Łodzi

  42 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  620 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo