Dziennik Łódzki

  Klasa 3C, Katolickie Gimnazjum SPSK w Łodzi

  Naprawdę nie wiem jak to możliwe, że nie słyszeliście jeszcze o klasie 3c Katolickiego Gimnazjum SPSK w Łodzi… Gdyby kreatywność była imieniem, to w naszej klasie byłoby 25 takich imion. I choć każdy z nas jest zupełnie inny to razem tworzymy jedyną i niepowtarzalna grupę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a nasza kreatywność pozwala pogodzić i wspólnie realizować wszystkie pomysły i odmienne pasje jakie posiadamy.
  Po co oglądać matron filmowy w kinie, skoro my w naszej klasie takie organizujemy. Przynosimy materace, koce, dużo dobrego humoru i oglądamy filmy całą noc objadając się pizzą. Nawet nasza wychowawczyni znosi to z uśmiechem, bo czego nie robi się dla swojej ulubionej klasy…
  Trzeba zorganizować przedstawienie lub pożegnać klasę, która opuszcza szkołę? Proszę bardzo. Tam gdzie inni widzą problemy, my widzimy możliwości, a 300 balonów z helem i przyczepione na nich na karteczkach marzenia, robią naprawdę niezapomniane wrażenie.
  Na 4-dniową Szkołę Ewangelizacji Młodych potrafimy zorganizować się natychmiast(swoim zapałem zachęcić również zaprzyjaźnione szkoły z całej Polski), a potem w ciągu czterech dni przeżyć wspólnie tyle cudownych chwil, ile inni nie przeżyliby w ciągu miesiąca.
  To my zamiast padać ze zmęczenia po lekcji W-Fu nadal się śmiejemy i śpiewamy. To nasz widok uśmiechają się nauczyciele. To my naszą kreatywnością i urokiem osobistym potrafimy sprawić, że zostanie przełożona najtrudniejsza klasówka. To my z uśmiechem na ustach podejmujemy czasami ryzyka, których inni by nie podjęli i potrafimy porażki przekuć we wspólne sukcesy. Dostrzegamy szczegóły, których inni nie zauważają i szanujemy wartości, które nie każdy w naszym wieku docenia. Przede wszystkim jesteśmy zawsze Tu i TERAZ DLA SIEBIE, bo tylko RAZEM możemy zwojować świat.
  I ten świat czeka właśnie na nas, na klasę 3C i wzywa nas w tym konkursie, żebyśmy go poznali. Nie możemy mu przecież odmówić, prawda?

  Klasa 3C, Katolickie Gimnazjum SPSK w Łodzi

  22 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  2755 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo