Dziennik Łódzki

  Klasa IID, Gimnazjum nr 35 w Łodzi

  II d-klasa sportowa zawsze w ręczną grać gotowa. Nasza klasa składa się w całości z 27 osobników płci męskiej zwanych przez Naszego wychowawcę Kamila Dyjankiewicza pieszczotliwie „szarańczą”. Uważamy, że powinniśmy wygrać plebiscyt na Najbardziej Kreatywną Klasę, gdyż oprócz tego, że dużo trenujemy piłkę ręczną, to również jesteśmy organizatorami i uczestnikami wielu imprez szkolnych i nie tylko. Podczas Dni Otwartych oferowaliśmy degustację potraw z różnych stron świata przygotowanych pod okiem naszych mam, braliśmy udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, organizowaliśmy konkurs na śmieszne „selfie” z babcią i dziadkiem, a przed feriami zimowymi dla uczniów naszej szkoły przygotowaliśmy trening narciarski. Posiadamy także własną grupę na Facebooku, na której korespondujemy między sobą, wychowawcą i trenerami.
  Z racji tego, że Nasz wychowawca jest rusycystą, nie obca jest nam kultura rosyjska. Uczymy się języka rosyjskiego z pasją. Koledzy z naszej klasy brali udział w konkursie recytatorskim w języku rosyjskim.
  Jak to chłopcy uwielbiamy nie tylko uczyć się, ale też grać w gry komputerowe. W Naszej Szkole odbywają się zawody w Counter-Strike. Wtedy rozpoczyna się między nami ostra rywalizacja. Kochamy to!
  Nie jest nam też obca działalność charytatywna. Zbieramy miedziaki dla biednych dzieci, których rodziców nie stać na zorganizowanie wypoczynku dla swoich pociech.
  Jesteśmy zgraną klasą, ekipą fajnych młodzieńców, którzy fantastycznie czują się w swoim towarzystwie. Razem jeździmy na wycieczki integracyjne, Zielone Szkoły, chodzimy z wychowawcą na kręgle, a w tym roku płyniemy promem do Szwecji!
  Jesteśmy klasą sportową, na stałe związani z klubem Anilana Łódź, który uważamy za najlepszy w Łodzi. Bierzemy czynny udział w wielu turniejach i zawodach sportowych wojewódzkich i nie tylko. Odnosimy sukcesy mniejsze lub większe. Trenujemy codziennie pod okiem naszych wspaniałych trenerów, którzy czasami dają nam niezły wycisk.
  Nasza klasa to nasza siła. Razem potrafimy unieść skały. Gdy ktoś jest z nas słabszy – pomagamy mu. Koleżeństwo i braterstwo to podstawa chłopców w naszym wieku. Tworzymy niezły TEAM - nie ma bardziej kreatywnych od Nas :)

  Klasa IID, Gimnazjum nr 35 w Łodzi

  24 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  2100 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo