Dziennik Łódzki

  Klasa IIIB, Gimnazjum ŁSO w Łodzi

  Kreatywność to pomysłowość i twórczość, czyli IIIB . U nas ciągle się coś dzieje. Nie ma nauczyciela, który nie zapamiętałby nas. Klasa jest niewielka (szczęśliwa trzynastka), ale na pewno nas widać. Nie możemy usiedzieć na miejscu, znamy się bardzo dobrze, w większości od dziewięciu lat. Przed nami jeszcze tylko rok razem, w którym na pewno nie osiądziemy na laurach, mamy wielkie plany.
  Zacznijmy od początku. Razem się uczymy, bawimy, spędzamy wakacje. Doskonalimy zdolności artystyczne jeżdżąc na obozy plastyczne, uczęszczając na zajęcia i warsztaty. Są osoby , które chcą wykorzystać swoje umiejętności w przyszłości - mamy w klasie przyszłych architektów i absolwentów ASP. Poza szkołą ćwiczymy w klubach sportowych: tenis, siatkówka, judo, piłka ręczna, piłka nożna, taekwondo, akrobatyka, lekkoatletyka. Nasi koledzy potrafią zjednoczyć siły i reprezentują szkołę na zawodach sportowych. Tworzą także zgrany zespół e – sportowy. A co z uzdolnieniami muzycznymi ? Gitara akustyczna, elektryczna, pianino to tylko część instrumentów na których potrafimy grać. Uzdolnienia naukowe również prężnie rozwijamy, w szczególności zagadnienia matematyczne, biologiczne, historyczne, fizyczne i chemiczne. Jesteśmy także najlepszymi lingwistami w szkole. Nie myślimy tylko o sobie - działamy w szkolnym kole Caritas, corocznie biegamy w biegach charytatywnych, współpracujemy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym Jordanówka, organizujemy kiermasze słodyczy na rzecz Szlachetnej Paczki i Domu Małego Dziecka. Chętnie bierzemy udział w życiu szkoły, nasza reprezentacja w Samorządzie Szkolnym wyjątkowo aktywnie działa. Przy tych wszystkich zajęciach pamiętamy o codziennej nauce, wysokie średnie ocen i sukcesy (finaliści i laureaci) w konkursach wojewódzkich, plastycznych (w tym w konkursie modowym Fasion Debiut) i innych.
  Debaty, dyskusje to nasz żywioł a w szkolnych Przemówieniach zawsze potrafimy zaciekawić innych. Nasz występ po zajęciach teatralnych przeszedł do historii szkoły. Pierwszy raz na deskach szkolnego teatru pojawił się kabaret, rzecz jasna z naszym autorskim scenariuszem. Widać nas i słychać. To my IIIB z ŁSO.

  Klasa IIIB, Gimnazjum ŁSO w Łodzi

  49 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  335 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo