Dziennik Łódzki

  Klasa IIIB, Gimnazjum nr 41 w Łodzi

  Szanowna Komisjo.

  Jesteśmy uczniami klasa IIIB Publicznego Gimnazjum nr 41 w Łodzi im. Stefana Żeromskiego. Jesteśmy klasą ogólną z elementami ekologii.
  Postanowiliśmy wziąć udział w tym konkursie ponieważ uważamy się za kreatywną i ciekawą klasę.
  Każdy z nas ma zupełnie inną osobowość i inne poglądy na świat lecz mimo to wszyscy świetnie się ze sobą dogadujemy.
  Mamy dużo chęci do działania, nie lubimy nudy.
  Często bierzemy udział różnorodnych konkursach ( min„ Szkoły dla miast”, „ STOP – niskiej emisji”, „ Natura potrzebuje superbohaterów”), w których każdy może popisać się swoimi umiejętnościami.
  Niedawno nasza klasa podjęła się nowego wyzwania, był to konkurs ekologiczny w którym przygotowaliśmy ławkę i krzesła rzeczywistych rozmiarów-wykonane z butelek, bawiliśmy się przy tym świetnie. Zaprojektowaliśmy też i wykonaliśmy kreację z materiałów recyklingowych, którą pokazaliśmy na ekologicznym pokazie mody.
  Organizujemy konkursy dla uczniów szkół podstawowych np. Ekologicznie, a modnie
  i ślicznie. W ten sposób angażujemy młodszych kolegów do udziału w akcjach proekologicznych. Staramy się być zaangażowani społecznie Pomagamy naszym młodszym kolegom w odrabianiu lekcji.

  Na zajęciach koła kręcimy filmy, przygotowujemy plakaty, ulotki, piszemy piosenki.

  Choć każdy z nas jest inny i mamy różne zainteresowania dobrze się ze sobą czujemy. Wśród nas są harcerze, tancerze, kochający muzykę, fotografię, komputery czy motoryzację
  W naszej klasie znajdują się osoby uzdolnione plastycznie, które zawsze maja pomysł na wykorzystanie swojego talentu. Tancerki, miłośnicy sztuki i aktorstwa zawsze chętnie biorą udział w szkolnych przedstawieniach Nie byłoby naszej klasy gdyby nie nasi sportowcy, którzy reprezentują nas w szkolnych zmaganiach. To dzięki nim potrafimy spotkać się razem aby spędzić mile i aktywnie czas na świeżym powietrzu.
  Nie brakuje nam także , dzięki którym nasze klasowe uroczystości mają swój klimat tworzony przez dźwięki gitary.
  Lubimy razem spędzać czas w szkole i poza nią, na zabawie i nauce Razem jeździmy na wycieczki, rajdy i warsztaty. Jako klasa jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.
  Na każdym kroku udowadniamy, że nawet tak młodzi ludzie potrafią z niczego zrobić wiele.

  Miewamy zwariowane pomysły, staramy się w niekonwencjonalny sposób rozwiązywać problemy z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Teraz stajemy przed jednym z nich i bardzo chcemy, żeby nasze starania przyniosły wspaniały efekt – upragniony wyjazd do Brukseli.

  Klasa IIIB, Gimnazjum nr 41 w Łodzi

  36 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  1130 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo