Dziennik Łódzki

  Medical Magnus Sp. z o. o., Łódź

  ul. Kopernika 38, 90-552 Łódź

  Medical Magnus Clinic jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto Klinika świadczy usługi z zakresu: rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, geriatrii, kardiologii i medycyny pracy.
  Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego oraz uruchomionego w roku 2016, jednego z najnowocześniejszych w Kraju, bloku operacyjnego. Największa wartość naszej Kliniki, to związani z Nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu.
  Wszyscy lekarze pracujący w Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy Medical Magnus Clinic to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki dr Marek Krochmalski to uczestnik misji medycznych na czterech olimpiadach, w tym Olimpiadzie Rio 2016. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015). Klinika współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem i Polskim Towarzystwem Mięśni Ściegien i Więzadeł.
  Od początku działalności, priorytetem Medical Magnus Clinic, jest najwyższa jakość naszych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania ISO, a to: System Zarządzania Jakością (ISO 9001:2015) oraz współdziałające z nim: System Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) i System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (OHSAS 18001:2007)

  Medical Magnus Sp. z o. o., Łódź

  5 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  18304 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo