Dziennik Łódzki

  Mł. asp. Kamil Górowski

  Mł. asp. Kamil Górowski w policji służy od ponad 12 lat.

  Drogę zawodową w mundurze zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi, a następnie w Ogniwie Patrolowym VIII Komisariatu KMP w Łodzi. Dzielnicowym w dzielnicy Górna jest od 8 lat. Czas wolny lubi spędzać z rodziną. Ma żonę i dwoje dzieci. Interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną. Rejon służbowy jaki ma pod swoją opieką oznaczony jest numerem 14 w sektorze nr 806 i ograniczony ulicami: Przybyszewskiego, Park im. Władysława Reymonta, Piotrkowska, Milionowa, Senatorska, Słowiańska.

  Dzielnicowy w ramach swoich codziennych obowiązków zapewnienia ładu i porządku publicznego w podległym rejonie jest bardzo zaangażowany w rozwiązywanie problemów mieszkańców, udzielając wszechstronnej pomocy. Wyróżnia się także liczbą zatrzymanych na gorącym uczynku sprawców przestępstw, ujawnieniami osób poszukiwanych, czy też reakcją na wykroczenia najbardziej uciążliwe dla mieszkańców.

  Spotyka się i przeprowadza rozmowy profilaktyczne, gdzie wymienia wnioski i spostrzeżenia z mieszkańcami w celu zapewnienia im bezpieczeństwa i spokoju. Organizuje Debaty społeczne, przeprowadza pogadanki i szkolenia dla dzieci oraz seniorów w szkołach i Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej.

  Mł. asp. Kamil Górowski w 2016 roku został wyróżniony nagrodą Ministra Spraw Wewnętrznych za szczególne osiągnięcia w służbie, męstwo i ponadprzeciętne zaangażowanie dla dobra obywateli i Ojczyzny tj. krzyżem „ zasługi za dzielność”, za uratowanie ludzi z płonącej kamienicy. Skuteczność i inicjatywa w realizacji zadań służbowych, wyróżniają tego policjanta spośród innych funkcjonariuszy.

  Mł. asp. Kamil Górowski

  23 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  534 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo