Dziennik Łódzki

  NZOZ Krio Med Center s .c., Łódź

  Łagiewniki Nowe
  95-002, ul. Okólna 68

  Nowoczesny ośrodek rehabilitacji Krio-Med Center jest zlokalizowany tuż przy granicy miasta Łódź, w czystej strefie ekologicznej, w pobliżu lasu łagiewnickiego.
  W powiecie zgierskim jesteśmy jedyną placówką, która posiada komorę kriogeniczną dla całego ciała w temperaturze od minus 60° do minus 150°. Metoda leczenia pomaga w usprawnianiu chorych neurochirurgicznych ze spastycznością mięśni, w stanach pourazowych, pooperacyjnych, ze zmianami zwyrodnieniowymi pierwotnymi i wtórnymi aparatu ruchu, a także jest alternatywną formą leczenia oraz nową metodą odnowy biologicznej, z którą łączy się osiąganie wyników w sporcie i pracy zawodowej.
  W skład pakietu naszych usług wchodzą oprócz wymienionej kriokomory również : krioterapia miejscowa, kinezyterapia, fizykoterapia, masaże i ćwiczenia indywidualne. Proponujemy ćwiczenia rehabilitacyjne i lecznicze. Posiadamy nowoczesną aparaturę i sprzęt do wykonywania zabiegów . Nasz fachowy i odpowiedzialny personel legitymuje się kierunkowym wykształceniem medycznym. W procesie leczenia współpracujemy z lekarzami różnych specjalności. Oferujemy ćwiczenia poprawiające kondycję i modelujące sylwetkę na przyrządach typu atlas, bieżni i rowerach treningowych. Najważniejszy jest dla nas człowiek.

  NZOZ Krio Med Center s .c., Łódź

  28 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  330 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo