Dziennik Łódzki

  NZOZ MED-KOL Sp. z o.o., Koluszki

  NZOZ MED-KOL Sp. z o.o.,
  ul. Przejazd 6 | 95-040 Koluszki

  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MED-KOL Sp. z o.o. jest placówką medyczną o wysokim standardzie świadczonych usług. W NZOZ MED-KOL pracuje ponad 40 lekarzy wielu specjalności. MED-KOL działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy usługi komercyjne. Naszą kadrę tworzy wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, legitymujący się wszechstronną wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, zdobytą podczas wieloletniej pracy. W trosce o naszych pacjentów bezustannie usprawniamy obsługę medyczną poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu i wyposażanie naszych gabinetów w sprzęt najwyższej klasy. Ideą przewodnią naszej Przychodni jest łatwość dostępności pacjenta do lekarza, a celem nadrzędnym jest pacjent i jego potrzeby. Przywiązujemy uwagę do jakości wykonanej usługi, a nie ilości zrealizowanych porad. Stale współpracujemy z wieloma firmami oferującym usługi medyczne.

  Posiadamy:
  » sprzęt medyczny najnowszej generacji, który umożliwia precyzyjną diagnostykę, zminimalizowanie bólu i szybki powrót do zdrowia, bez ryzyka powikłań; używamy materiałów i narzędzi medycznych najlepszych producentów,
  » w pełni wyposażone, nowoczesne gabinety,
  » wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Naszym lekarzom dajemy możliwość stosowania najnowszych osiągnięć medycyny i techniki medycznej, a pacjentom gwarancję najlepszych warunków leczenia. W naszej placówce powszechnie stosowaną praktyką jest stała współpraca specjalistów różnych dziedzin. Regularne konsultacje naszego zespołu mają na celu dobór najlepszego sposobu leczenia, co przekłada się bezpośrednio na zapewnienie naszym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia.

  POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna w NZOZ MED-KOL, jako część systemu ochrony zdrowia, zapewnia zdrowym i chorym świadczenia zdrowotne. Świadczenia w POZ ukierunkowane są na promocję i profilaktykę zdrowotną, diagnostykę schorzeń, leczenie, zapobieganie lub ograniczanie niepełnosprawności, usprawnianie oraz pielęgnację i edukację zdrowotną.

  NZOZ MED-KOL Sp. z o.o. zapewnia łatwy dostęp do lekarzy internistów, pediatrów. Nasze poradnie lekarzy rodzinnych są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt diagnostyczny taki jak EKG, Aparaty RR, USG, jak i również mają bezpośredni dostęp do laboratorium oraz rehabilitacji medycznej. Możliwość wykonania badań rentgenowskich oraz USG w naszej placówce w poradni POZ jest niewątpliwą zaletą. W naszej przychodni macie Państwo gwarancję, ze lekarz internista obejmie Państwa kompleksową opieką lekarską, w razie potrzeby bezproblemowo kierując na badania dodatkowe, badania radiologiczne czy laboratoryjne, gdyż nasza przychodnia posiada pełne zaplecze diagnostyczne, a lekarze wolność i prawo wyboru metody diagnostyki i leczenia.

  Wszystkie przyjęcia są bezpłatne w ramach umowy z NFZ.
  ZAKRES ŚWIADCZEŃ W POZ:
  » badanie i porada lekarska,
  » diagnostyka i leczenie,
  » kierowanie na leczenie specjalistyczne, szpitalne, uzdrowiskowe,
  » promocja zdrowia i profilaktyka chorób.


  LEKARZE INTERNIŚCI
  NZOZ MED-KOL Sp. z o.o. zapewnia łatwy dostęp do lekarzy internistów. Nasze poradnie lekarzy rodzinnych i internistów są w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt diagnostyczny taki jak EKG, Aparaty RR, USG, jak i również mają bezpośredni dostęp do laboratorium oraz rehabilitacji medycznej. Możliwość wykonania badań rentgenowskich oraz USG w naszej placówce w poradni POZ jest niewątpliwą zaletą. W naszej przychodni macie Państwo gwarancję, ze lekarz internista obejmie Państwa kompleksową opieką lekarską, w razie potrzeby skieruje na badania dodatkowe, badania radiologiczne czy laboratoryjne, gdyż nasza przychodnia posiada pełne zaplecze diagnostyczne, a lekarze wolność i prawo wyboru metody diagnostyki i leczenia.

  LEKARZE PEDIATRZY
  Prowadzimy opiekę nad małymi pacjentami od czasu poczęcia poprzez okres narodzin i około porodowy, aż do uzyskania przez młodego człowieka wieku 18 lat. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne obejmujące badania obrazowe oraz badania dodatkowe, a także dostęp do laboratorium. Nasi lekarze to pediatrzy z wieloletnim doświadczeniem. Położne obejmują opieką nasze pacjentki prowadzając je w okres macierzyństwa. Nasze poradnie przestrzegają zasad nieprzyjmowania dzieci chorych osobno z dziećmi zdrowymi. Przeprowadzamy okresowe bilanse, szczepienia ochronne w zakresie podstawowym oraz dodatkowym. Realizujemy również wizyty domowe.

  PORADNIE SPECJALISTYCZNE

  W NZOZ MED-KOL w poradniach specjalistycznych pracuje ponad 20 lekarzy różnych specjalności. Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczy usługi komercyjne. Pacjenci mają możliwość leczenia w kilkunastu poradniach:
  » chirurgii ogólnej
  » chirurgii onkologicznej
  » chirurgii urazowo - ortopedycznej
  » kardiologiczna
  » neurologiczna
  » dermatologiczna
  » diabetologiczna
  » okulistyczna
  » ginekologiczna
  » urologiczna
  » rehabilitacyjna
  » laryngologiczna
  » pulmonologiczna
  » medycyny pracy
  » reumatologiczna

  NZOZ MED-KOL realizuje pakiet onkologiczny w ramach poradni:
  » chirurgii ogólnej
  » chirurgii onkologicznej
  » neurologicznej
  » dermatologicznej
  » okulistycznej
  » ginekologicznej
  » urologicznej

  ZAKRES ŚWIADCZEŃ W PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH:
  » badanie i porada lekarska,
  » diagnostyka i leczenie,
  » kierowanie na leczenie specjalistyczne, szpitalne, uzdrowiskowe,

  DIAGNOSTYKA OBRAZOWA:
  PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ
  PRACOWNIA RTG
  PRACOWNIA USG

  W naszej przychodni Pracownia Tomografii Komputerowej wyposażona jest w
  Specjalne procesory i dedykowane oprogramowanie umożliwiają przetworzenie danych uzyskanych przez detektory w wysokiej rozdzielczości obrazy przekrojów ciała ludzkiego, wykorzystując różnice w gęstości poszczególnych tkanek. Badanie TK jest stosunkowo mało obciążającym dla pacjenta. Jest ono wykonywane w pozycji leżącej w aparacie o szerokim otworze.. Ze względu na narażenie na promieniowanie wymagane jest posiadanie skierowania od lekarza prowadzącego.

  W naszej placówce wykonujemy tomografię komputerową:
  » TK głowy i angio głowy
  » TK twarzoczaszki
  » TK oczodołów
  » TK siodła tureckiego
  » TK kości skroniowych
  » TK zatok (3 płaszczyzny)
  » TK szyi i angio szyi
  » TK klatki piersiowej w trybie HRCT
  » TK angio klatki piersiowej
  » TK jamy brzusznej i angio jamy brzusznej
  » TK miednicy
  » TK wątroby i śledziony
  » TK trzustki
  » TK nerek/nadnerczy
  » TK kręgosłupa
  » TK kończyn górnych i dolnych
  Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. W chwili obecnej wykonujemy tylko badania prywatnie.

  W NZOZ MED-KOL mamy również pracownię RTG.
  Zakres badań wykonywanych w pracowni rentgenowskiej:
  » RTG czaski, twarzoczaszki
  » RTG zatok
  » RTG łuków jarzmowych
  » RTG oczodołów
  » RTG stawów skroniowo-żuchwowych
  » RTG całego kręgosłupa
  » RTG kręgosłupa odcinek C
  » RTG kręgosłupa odcinek TH
  » RTG kręgosłupa odcinek L-S
  » RTG kości ogonowej
  » RTG klatki piersiowej, żeber, mostka
  » RTG obojczyka, barku, łopatki
  » RTG miednicy, bioder
  » RTG kości udowej
  » RTG kolana, stopy
  » RTG kostki, kości piętowej
  » RTG kości ramieniowej, łokcia, przedramienia
  » RTG nadgarstka, dłoni
  » RTG palców
  » RTG jamy brzusznej
  Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Istnieje możliwość wykonania badań w ramach umowy z NFZ i prywatnie.

  W naszej placówce wykonujemy USG
   » jamy brzusznej      
  » nerek
  » tarczycy
  » endowaginalne      
  » ciąży
  Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą.
  Laboratorium
  Nasza placówka wykonuje również wszelkiego rodzaju badania analityczne. Laboratorium Przychodni MED-KOL jest obsługiwane przez personel z wieloletnim doświadczeniem. Laborantka pobierająca próbki krwi ma wieloletnie doświadczenie, skutkujące dużymi umiejętnościami pobrania próbek nawet w trudnych warunkach fizjologiczno-anatomicznych.

  Nasze placówce wykonuje wszelkiego rodzaju badania analityczne:
  » na skierowanie od naszych lekarzy POZ
  » na skierowanie naszych lekarzy specjalistów
  » prywatnie
  Medycyna pracy
  W naszej placówce wykonujemy badania w ramach medycyny pracy. Nawiązując z nami współpracę, mają Państwo pewność, że wszelkie formalności, terminy i procedury zostaną dochowane, a same badania pracowników przebiegną szybko i sprawnie.

  W naszej placówce można wykonać badania medycyny pracy z zakresu:
  1) Badania wstępne, okresowe i kontrolne, wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie Pracy, w tym:
  » badania wysokościowe
  » badania związane z obsługą monitorów ekranowych
  » badania laboratoryjne w zależności od czynników toksycznych i biologicznych
  » próba termiczna przy narażeniu na wibrację
  » spirometria
  » rtg klatki piersiowej
  » rtg dłoni

  2) Wydawanie zaświadczeń sanitarno-epidemiologicznych i książeczek zdrowia

  3) Badania kierowców, operatorów wózków widłowych, operatorów sprzętu ciężkiego

  4) Badania psychologiczne

  NZOZ MED-KOL Sp. z o.o., Koluszki

  25 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  474 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo