Dziennik Łódzki

  NZOZ przy Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie, mieszczący się przy ul. Jaracza 55 lok. 27, od 11 lat niesie pomoc osobom dorosłym z zaawansowaną chorobą nowotworową. W ramach prowadzonego hospicjum domowego oraz poradni medycyny paliatywnej, na przestrzeni tych lat, udało się ulżyć w cierpieniu blisko 4 000 pacjentów oraz ich rodzinom. Codzienną pomoc cierpiącym niesie 27 – osobowy zespół lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, psychologów i duszpasterzy. Jest to zespół profesjonalistów
  w najwyższym stopniu oddany ludziom cierpiącym. Na jego czele stoi dr n. med. Aleksandra Ciałkowska – Rysz, wybitna specjalistka w dziedzinie medycyny paliatywnej.
  Wsparciem dla chorych i ich opiekunów jest sprzęt, który organizacja bezpłatnie oferuje swoim podopiecznym
  w ramach prowadzonej wypożyczalni.
  Dzięki staraniom Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie – organizacji, która powstała w 1992 roku – budowane jest też pierwsze w Łodzi stacjonarne hospicjum dla ludzi dorosłych z zaawansowaną chorobą nowotworową. Zlokalizowane przy ul. Pojezierskiej 45/51, będzie służyło pacjentom znajdującym się w najtrudniejszych życiowo sytuacjach.

  NZOZ przy Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie

  48 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  3 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo