Dziennik Łódzki

  NZOZ Rehabilitacja „REH-MED”, Sieradz

  REH-MED” Krystyna Kobiela

  98-200 Sieradz, ul. Mickiewicza 14

  NZOZ Rehabilitacja „REH-MED” powstała z myślą o pacjentach walczących z bólem
  oraz niepełnosprawnością. Prowadzimy profesjonalne zabiegi z zakresu rehabilitacji noworodków, dzieci, dorosłych, osób starszych oraz terapii manualnej, a także rehabilitacje prowadzoną w basenie.

  Dysponujemy własnym budynkiem i nowoczesnym sprzętem. Oferujemy szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych. Nasza placówka specjalizuje się przede wszystkim rehabilitacją dzieci, które już od momentu narodzin muszą zmagać się z trudnościami rozwojowymi.

  Wykonujemy badanie EGG głowy oraz USG dla dzieci i dorosłych.

  W naszej placówce znajdują się również poradnie specjalistyczne:

  neurologiczna dla dzieci i dorosłych,

  rehabilitacyjna dla dzieci i dorosłych,

  wad postawy

  kardiolog dla dzieci i dorosłych.

  Nasi specjaliści posiadają najlepszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które połączone z dobrze wyposażonymi gabinetami procentuje na korzyść pacjentów.

  W kompleksie basenowym wszystkie atrakcje znajdują się na hali basenowej,które zostały zaplanowane z myślą o klientach w każdym wieku i z każdym schorzeniem.

  Mamy do zaoferowana między innymi: basen rekreacyjny, hydromasaże (masażer karku, gejzery masujące w brodziku, siedziska masujące), zjeżdżalnie, jacuzzi, sauna Fińska ze ścianą solną oraz basen ze zjeżdżalnią, prowadzimy zajęcia ogólnousprawniające w wodzie dla dzieci i dorosłych.

  Jesteśmy odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie lokalnego rynku usług fizjoterapeutycznych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z dziedziny fizjoterapii, dla których wykonywany zawód to prawdziwa pasja.

  Służymy zawsze dobrą radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie konsultacji i zabiegów.

  NZOZ Rehabilitacja „REH-MED”, Sieradz

  8 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  8192 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo