Dziennik Łódzki

  sierż. sztab. Katarzyna Król-Bińczak

  sierż. sztab. Katarzyna Król-Bińczak
  Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, pełni służbę w Policji od 8 lat. Od początku pracuje w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu. Ukończyła Szkołę Policji oraz kurs specjalistyczny dla Dzielnicowych w Legionowie. Wykształcenie wyższe - pedagogika resocjalizacyjna

  Najpierw pełniła służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, a od 2012 roku pracuje w Zespole Dzielnicowych. Na co dzień współpracuje z mieszkańcami rejonu VII w północno-wschodniej części gminy Łowicz w następujących wioskach: Klewków, Małszyce, Niedźwiada, Parma, Placencja, Popów, Strzelcew, Świeryż I, Świeryż II, Zabostów Duży, Zabostów Mały, Zielkowice.

  Jest osobą znaną i lubianą. Szybko zyskała uznanie wśród kolegów i koleżanek, jest osobą łatwo nawiązującą kontakty. Doceniana przez przełożonych za osiągnięcia w służbie. We współpracy ze społeczeństwem obsługiwanego rejonu służbowego kompetentna. Szybko zyskała szacunek wśród mieszkańców podległego rejonu. Cechuje ją aktywność, co przejawia się w licznych spotkaniach przeprowadanych na swoim terenie na rzecz bezpieczeństwa. Chętnie służy pomocą i pomaga rozwiązywać problemy lokalnej społeczności.

  Zainteresowania: ogrodnictwo, podróże. Lubi spędzać czas z rodziną.

  sierż. sztab. Katarzyna Król-Bińczak

  19 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  1128 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo