Dziennik Łódzki

  Człowiek Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego

  Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w plebiscycie na Człowieka Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego.

  Na liście kandydatów do tego tytułu, który będziemy przyznawać drugi rok z rzędu, znalazły się osobowości wskazane przez kolegium redakcyjne oraz naszych czytelników. Na liście znajdują się osoby działające w polityce, samorządzie, gospodarce, kulturze w różnego rodzaju instytucjach.

  Są wśród nich ubiegłoroczni laureaci. W ubiegłym roku plebiscyt wygrała Marta Lewandowska, a na podium byli także Andrzej Śpiewak i Włodzimierz Szafiński.

  Jak będzie można wybrać „Człowieka Roku”? Głosowanie odbywać się będzie na dwa sposoby:

  - za pośrednictwem sms - jeden sms w cenie 2,46zł brutto. Jeden sms to 10 głosów (można oddać dowolną ilość głosów dziennie). Początek głosowania od 20.01.17 godz. 9 - koniec 24.02.17 o godz. 21.59.59.

  - za pośrednictwem Facebooka - 1 klik to 3 głosy na wybranego kandydata. Dziennie można oddać jeden klik na wybranego kandydata. Początek głosowania od 20.01.17 godz. 9, koniec głosowania 24.02.17 o godz. 21.59.59.

  Zwycięzca Plebiscytu otrzyma tytuł „Człowieka Roku 2016 w Powiecie Opoczyńskim", pamiątkową paterę oraz prezentację na łamach tygodnika i serwisu naszemiasto.pl. Uczestnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają tytuł finalisty plebiscytu, pamiątkowy dyplom oraz prezentację na łamach tygodnika i serwisu naszemiasto.pl.

  Plebiscyt zwieńczy uroczysta gala, na której nagrodzimy i zaprezentujemy laureatów naszego plebiscytu.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo