Dziennik Łódzki

  Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego - działalnosć społeczno-kult.-naukowa

  Rozpoczynamy głosowanie w w II edycji plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2015”. Po raz kolejny nasi Czytelnicy i Internauci będą mogli poznać i nagrodzić panie wyróżniające się aktywnością, dorobkiem i sukcesami.

  W tegorocznym konkursie wprowadziliśmy kilka znaczących zmian. Organizatorami II edycji plebiscytu poza Dziennikiem Łódzkim są również redakcje Expressu Ilustrowanego i „Naszego Miasta”.

  Kolejną zmianą jest wprowadzenie dwóch kategorii plebiscytowych – działalność biznesowa oraz działalność społeczno-kulturalno-naukowa. Chcemy w ten sposób podkreślić, że pod pojęciem „przedsiębiorczość” rozumiemy nie tylko aktywność gospodarczą, ale także działania na rzecz społeczności lokalnych , w sferze kultury, sztuki, nauki.


  Głosować można dwiema metodami:
  Za pomocą aplikacji Facebook – 1 głos to 5 pkt. Głosujemy do 31 marca.
  Za pomocą SMS Premium – 1 głos to 10 pkt. Głosujemy do 31 marca.

  W plebiscycie, w każdej z kategorii wyłonionych zostanie 10finalistek, które zdobędą największą sumę liczby głosów. Trzy spośród z nich z najlepszymi wynikami , oprócz plebiscytowego tytułu Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2015 otrzymają także statuetki, odpowiednio: złotą, srebrną i brązową różę.

  Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala. Zaprosimy na nią wszystkie uczestniczki akcji. Podsumowanie plebiscytu oraz prezentacja sylwetek nagrodzonych pań znajdzie się też w specjalnym dodatku do ”Dzienika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego” oraz „Naszego Miasta”.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo