Dziennik Łódzki

  Wybraliśmy mistrza świątecznej fotografii w woj. łódzkim

  Zakończyliśmy etap wojewódzki plebiscytu Świeć się z Energą i Dziennikiem Łódzkim. W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobył Karol Pawłowski. Wygrał on aparat fotograficzny.

  Teraz jego zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu. Dodatkowo dziewięć zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji. Nagrodą główną jest zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel w Hotelu Spa Dr Irena Eris.
  Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy we wtorek 13 stycznia 2015. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.

  Jak fotografować świąteczne iluminacje pomysłowo i dobrze technicznie? Poznaj sposoby Lidii Popiel w jej fotograficznym poradniku dla "Świeć się"

  Wszelkich informacji o plebiscycie i konkursie udziela Krzysztof Zalewski - tel. 698 635 681, k.zalewski@polskapresse.pl

  Współorganizatorem plebiscytu jest Grupa Energa, ogólnopolski sprzedawca prądu dla ponad 2,9 mln. domów i firm w Polsce. Partnerzy: sklep.energa.pl oraz Hotele Spa Dr Irena Eris.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo