MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pływanie. Sukcesy zawodników SKS 137 Delfin Łódź w Mistrzostwach Polski. Zdjęcia

Patrycja Muszyńska została wicemistrzynią Polski na 100 m i 200 m stylem klasycznym
W odbywających się w dniach 4-7.07.2024 r. Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim i Juniorów 15 lat w Oświęcimiu zawodnicy łódzkiego SKS 137 Delfin Łódź potwierdzili, że znajdują się w czołówce krajowej w swoich kategoriach wiekowych - informuje Piotr Zdziechowski, prezes SKS 137 Delfin Łódź.
  • Piotr Lesiak został wicemistrzem Polski na 100m oraz 200 m stylem grzbietowym przypieczętowując swoją siłę na tym dystansie, a także zajął 4 miejsce na dystansie 50 m w tym samym stylu.
  • Patrycja Muszyńska została wicemistrzynią Polski na 100 m i 200 m stylem klasycznym a także uplasowała się na 5 pozycji w finale na 50 m w tym samym stylu.
  • Jan Zdziechowski w stylu grzbietowym zajął 4 miejsce w finale na 200 m, tracąc jedynie 0,04 s do brązowego medalisty oraz 8 miejsce w finale na 200 m stylem zmiennym. Ponadto, w finale B na100 m grzbietowym uzyskał 5 wynik i nową życiówkę.
  • Karolina Rozwadowska z nowym rekordem życiowym została 8 zawodniczką w Polsce na 200 m stylem klasycznym, w finale B na 400 m stylem zmiennym, zajęła 2 miejsce ostatecznie plasując się na 10 pozycji w Polsce oraz walczyła w finale B na 50 m stylem klasycznym, tym razem w stylu klasycznym. plasując się na 6 pozycji i bijąc rekord życiowy.
  • Tymon Brzeziński zajął w finale B w stylu motylkowym: na 200m – 8 miejsce na 100 m – 8 miejsce
  • Sylwia Siniarska zajęła w finałach B w stylu motylkowym: na 200m – 8 miejsce na 100 m – 9 miejsce
  • Sztafeta dziewczyn 4x100m zmiennym w składzie: Nadia Grudzińska, Patrycja Muszyńska, Sylwia Siniarska i Hanna Seliwiak zdobyła punktowane 10 miejsce w Polsce.
    Młodzież do zawodów przygotowywały trenerki SKS 137 Delfin Łódź: Iza Gutenplan oraz Monika Rozwadowska.

Jeszcze nie opadły emocje po Mistrzostwach Polski, a tu już od będziemy kibicować reprezentacji Polski i naszemu Piotrowi Lesiakowi podczas zawodów Krajów Europy Środkowej, które odbędą się w Belgradzie w dniach 10-12.07.2024 r. Powodzenia Piotrku - kończy swą informację Piotr Zdziechowski, prezes SKS 137 Delfin Łódź