Pobicie nad Zalewem Sulejowskim. Sprawcy mieli ponad 3...

  Pobicie nad Zalewem Sulejowskim. Sprawcy mieli ponad 3 promile

  Beata Dobrzyńska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pobicie nad Zalewem Sulejowskim. Sprawcy mieli ponad 3 promile

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Nad Zalewem Sulejowskim, w Treście, dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego pobiło mieszkańca Rawy Mazowieckiej, który zainteresował się ich samochodem. Jak się później okazało jeden z oprawców to mechanik, który "wypożyczył" sobie na przejażdżkę nad zalew samochód klienta.
  Pobicie nad Zalewem Sulejowskim. Sprawcy mieli ponad 3 promile

  ©Jarosław Kosmatka/archiwum Dziennika Łódzkiego

  W piątek przed g. 15, 25-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej, który przebywał nad Zalewem Sulejowskim zainteresował się volvo, którym przyjechało nad zalew dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego. Z jednym z nich rawianin zaczął rozmawiać o samochodzie. Doszedł do nich 25-latek i razem z kolegą, 24-letnim mieszkańcem powiatu tomaszowskiego, nagle zaczęli bić rawianina.

  Policjanci zostali wezwani na miejsce przez innych wypoczywających.
  Na miejscu został jedynie pokrzywdzony, sprawcy zdążyli uciec. Policjanci mając rysopis podejrzewanych, zatrzymali ich w okolicy miejsca zdarzenia. Obaj w chwili zatrzymani mieli w organizmie ponad 3 promile. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

  Mundurowi wyjaśniając okoliczności pobicia z Tresty, ustalili, że samochód podejrzanych nie jest ich własnością. Szybko okazało się, że starszy z zatrzymanych prowadzi działalność związaną z naprawą samochodów i volvo którym przyjechał było autem oddanym do naprawy. Jego prawowity właściciel był bardzo zaskoczony, że samochód, który miał znajdować się w warsztacie znalazł się w Treście.

  - Obydwaj zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia, a „mechanik” dodatkowo drugi zarzut - krótkotrwałego użycia pojazdu. Mężczyźni nie byli wcześniej notowani - mówi Katarzyna Dutkiewicz, rzecznik tomaszowskiej policji.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do Obywatel

  Tatanka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 9

  Książkowe dane są nic nie warte!! Dla osób pijących kilkanaście dni poziom 3 promile to norma fizjologiczna, nie zaburzająca ich funkcjonowania. Spotkałem się z przypadkiem kobiety, mającej ponad 4...rozwiń całość

  Książkowe dane są nic nie warte!! Dla osób pijących kilkanaście dni poziom 3 promile to norma fizjologiczna, nie zaburzająca ich funkcjonowania. Spotkałem się z przypadkiem kobiety, mającej ponad 4 promile bez żadnych objawów zewnętrznych, normalnie funkcjonowała, rozmawiała i poruszała się bez żadnych zastrzeżeń a czwóreczka z przodu była !!!! zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  bydlaki z tomaszowa

  obiektywny (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 8

  na wstępie bardzo dobrze baranom z tomaszowa,chcieli się bic to na ring albo na ustawke,co za mechanik ze kradnie auto klientowi.
  do obywatela,mało wiesz o stężeniu alkoholu w organizmie,jak się...rozwiń całość

  na wstępie bardzo dobrze baranom z tomaszowa,chcieli się bic to na ring albo na ustawke,co za mechanik ze kradnie auto klientowi.
  do obywatela,mało wiesz o stężeniu alkoholu w organizmie,jak się pije non stop to można mieć 4 promile i normalne chodzic,wcale nie trzeba od razu pasc na glebe..poczytaj trochę lub zapytaj się lekarza to c wytłumaczy,jak zachowuje się organizm ludzki po alkoholu,mozna mieć pół promila i bełkotać oraz zataczać się.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie rozumiem..

  obywatel (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 9

  Nie rozumiem dwóch rzeczy, cały czas wiedząc, że 3 promile to stan totalnego upojenia alkoholowego, połaczony praktycznie z brakiem koordynacji ruchów:
  1. Jakim cudem dwóch ludzi ledwie...rozwiń całość

  Nie rozumiem dwóch rzeczy, cały czas wiedząc, że 3 promile to stan totalnego upojenia alkoholowego, połaczony praktycznie z brakiem koordynacji ruchów:
  1. Jakim cudem dwóch ludzi ledwie trzymających się na nogach mogło "pobić" młodego faceta.
  2. Jak jeden z tych wlanych w 3 d..y przyjechał samochodem.
  Jakieś wyjaśnienie?
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo