POGOŃ SIEDLCE - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO 5.07.2020. Sprawdź wynik meczu Pogoń - Widzew

Dziś piłkarze Widzewa zagrają ważny mecz w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Widzew ostatnio gra bardzo słabo, Górnik Łęczna i GKS wygrali swoje spotkania. Teraz czas na zwycięstwo łodzian. Początek meczu o godz. 17. Zapraszamy na relację NA ŻYWO.

Pogoń Widzew live

strona wymaga odświeżania

POGOŃ SIEDLCE3
WIDZEW ŁÓDŹ1

Widzew przelał czarę goryczy. To był skandaliczny występ łódzkiej drużyny w drugiej połowie meczu w Siedlcach. Widzew traci pozycję lidera, a teraz gra z GKS w Katowicach, który jest już tuż-tuż. Kto poprowadzi Widzew w tym meczu na szczycie?
Koniec meczu.
90+5 min. Firlej wykorzystuje jedenastkę. Pogoń wygrała 3:1
90+4 min. - Karny dla Pogoni. Rudol faulował Kozłowskiego
90+3 min. - Jeszcze róg dla Pogoni
90+2 min. - Gospodarze wybijają piłkę z własnego pola karneg
90+1 min. - Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty
89 min. - Możdżeń ukarany żółtą kartką
86 min. - Turzyniecki na boisku. Zmienił Kosakiewicza
85 min. - GOL DLA POGONI. DRAMAT WIDZEWA. RADOŚĆ POGONI. Kozłowski podciągnął piłkę pod pole karne Widzewa i strzelił silnie do siatki. Pawłowski nie miał szans
84 min. - Pogoń bliska strzelenia gola. Wojtuszek ograł Gutowskiego i strzelił z ostrego kąta tuż obok
82 min. - Wolsztyński strzela z daleka, obok bramki Pogoni
81 min. - Mąka skierował piłkę w kierunku bramki Pogoni, ale to zagranie było zbyt słabe
80 min. - Groźna kontra Pogoni, na szczęście spalony
79 min. - Fatalny strzał lub dośrodkowanie Mąki, kontra Pogoni na szczęście zatrzymana
77 min. - Wełna fauluje Mąkę i dostaje żółtą kartkę
76 min. - Mąka zmienia Ojamę
75 min. - Na boisko wejdzie rekonwalescent Daniel Mąka
74 min. - Kolejna przerwa na napoje
73 min. - Dobra interwencja Tanżyny w naszym polu karnym
72 min. - Kosakiewicz wrzuca piłkę z rogu, gospodarze wybijają piłkę
71 min. - Kosakiewicz dośrodkowuje z prawego skrzydła, Misztal łapie
70 min. - Robak fauluje w środku pola
69 min. - Możdżeń niedokładnie do Kosakiewicza
68 min. - Znów Wolsztyński w trudnej pozycji strzelał obok bramki Pogoni
66 min. - Wolsztyński wbiegł w pole karne, mijał obrońcę, był w dobrej sytuacji, ale strzelił niecelnie. Jaka szkoda
65 min. - Pawłowski efektownie broni strzał
63 min. - Przerwa na napoje
62 min. - Gąsior wbiegł w pole karne, podał do Gutowskiego, jego strzał został zablokowany
61 min. - Kosakiewicz faulowany w środku pola
60 min. - Robak dostał piłkę w polu karnym, ale został zatrzymany przez defensywę Pogoni
56 min. - GOL DLA POGONI. Po rogu, obrońcy Widzewa nie wybili piłki, a głową do siatki Pawłowskiego strzelił Repka
55 min. - Tempo meczu spadło, brakuje składnych akcji
53 min. - Ojamaa strzelał zza pola karnego, za wysoko
52 min. - Zmiana w Pogoni: Kozłowski (nie ten z Widzewa) za Marcińca
50 min. - Faul na Gąsiorze
49 min. - Na trybunach siedzi prezes Martyna Pajączek i dyrektor sportowy Widzewa Rafał Pawlak
48 min. - Bardzo dobra akcja Kordasa i Gutowskiego, szkoda, że pomocnik nie uderzał z pierwszej piłki
47 min. - Pawłowski łapie piłkę po wrzutce Mójty
46 min. - Nie ma zmian w drużynach
Początek drugiej połowy spotkania. Walczysz Widzew
Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0. Brawo
45+2 min. - Kosakiewicz wrzucił piłkę z wolnego, gospodarze wyjaśnili sytuację
45+1 min. - Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty
44 min. - Po wrzutce z wolnego piłka uderzona ponad bramką Widzewa
43 min. - Tanżyna faulował w środku pola
41 min. - Róg dla Widzewa. Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, Miształ piąstkuje
40 min. - Róg dla Pogoni, wybijamy piłkę
39 min. - Gąsior ukarany żółtą kartką za grę na czas
36 min. - Widzew atakuje rywali już na ich połowie
35 min. - Widzewiacy próbowali rozklepać rywali, ale ci zatrzymali Kosakiewicza
34 min. - Olszewski groźnie strzelił zza linii pola karnego, Pawłowski broni
33 min. - Dużo niedokładności z obu stron
31 min. - Wolsztyński ukarany żółtą kartką za faul
29 min. - Gutowski strzelał obok słupka bramki Pogoni
28 min. - Mójta fauluje Robaka przy naszym polu karnym i ma pretensje do sędziego
26 min. - Czwarty róg dla Pogoni. Wybijamy piłkę, ale nie udaje nam się kontra
24 min. - Marciniec ukarany żółtą kartką. Wolny dla Widzewa, Kosakiewicz dośrodkował zbyt krótko
22 min. - Róg dla Pogoni. Wolsztyński wybił piłkę
20 min. - Gutowski podał do Ojamy, strzał z pierwszej piłki łapie Misztal
19 min. - Pawłowski łapie piłkę po strzale gospodarzy
17 min. GOL DLA WIDZEWA. Wolsztyński zgrał głową piłkę do Marcina Robaka. Najlepszy strzelec Widzewa urwał się obrońcy, wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale się zagubił i podał do nadbiegającego Ojamy. Estończyk wpakował piłkę do siatki
16 min. - Pawłowski piąstkuje piłkę
15 min. - Kosakiewicz wybił piłkę na róg
14 min. - Gąsior trafił w słupek. Powinien być gol!
13 min. - Po wrzutce Kosakiewicza Misztal wybił piłkę z linii bramkowej, a dobijający piłkę Robak został zablokowany
12 min. - Szybki atak Gutowskiego po lewej stronie, mamy róg
11 min. - Dobre akcje z obu stron przerywane przed polami karnymi
9 min. - Wolsztyński za mocno na skrzydło do Robaka.
8 min. - Wełna zablokował strzał Gutowskiego
7 min. - Długie podanie Gąsiora do Wolsztyńskiego, bramkarz Pogoni ma bliżej i łapie piłkę
6 min. - Dobra akcja Widzew. Możdżeń do Ojamy, ale Estończyk na spalonym
5 min. - Tanżyna wybił piłkę na róg. Sędzia uspokaja piłkarzy walczących o pozycję.
3 min. - Wełna ostro zaatakował Robaka. Po wolnym Kosakiewicz wrzucał piłkę, ale gospodarze ją wybili
2 min. - Faulowany Ojamaa w środku pola
1 min. - Sędzia dał gwizdkiem sygnał do rozpoczęcia meczu

Godz. 16:58 - Widzew już na boisku. Nasi piłkarze zagrają na biało. Pogoń na niebiesko

Godz. 16:57 - Piłkarze już gotowi do wyjścia na boisko

Godz. 16:54 - Nie będzie łatwo grać, panuje wysoka temperatura. Ale warunki będą takie same dla obu stron

Godz. 16:52 - Zagrożeni kartkami: Łukasz Kosakiewicz, Henrik Ojamaa i Konrad Gutowski. Jeśli ktoś z nich dostanie żółtą kartkę, nie zagra za tydzień w arcyważnym meczu w Katowicach

Godz. 16:50 - Piłkarze długo rozmawiali z trenerem w szatni. Wszyscy zdają sobie, że od tego meczu zależy przyszłość wielu ludzi w Widzewie. Pełna mobilizacja w drużynie jest wyczuwalna. Kapitan drużyny Marcin Robak ma poprowadzić swoją czerwoną armię do zwycięstwa

Godz. 16:45 - Najgroźniejsi rywale Widzewa wygrali swoje mecze: Górnik Łęczna pokonał Olimpię Elbląg 1:0, a GKS Katowice - Elanę Toruń 2:1. Górnik ma trzy punkty więcej od Widzewa. Jeśli nie wygramy w Siedlcach, stracimy pozycję lidera

Godz. 16:40 - Rośnie gorączka przed meczem. W minionym sezonie w Siedlcach Widzew wygrał z Pogonią 1:0 po golu Dario Kristo. Jesienią w Łodzi Widzew rozbił Pogoń, wygrywając 7:3. Gole: Marcin Robak 2, Konrad Gutowski 2, Sebastian Zieleniecki, Bartosz Brodziński samobójczy, Christopher Mandiangu.

godz. 16:35 - Pogoń Siedlce zagra w składzie: Misztal – Olszewski, Ocenas, Wełna, Mójta – Wojtuszek, Marciniec, Repka, Margol, Sadzawicki – Walków. Rezerwowi: Smyłek – Romanowicz, Firlej, Kozłowski I, Kozłowski II, Brodziński, Balicki, Falon, Więdłocha. Spośród licznej kolonii byłych widzewiaków zagra tylko Wełna.

Godz. 16:30. - Nie jest wykluczone, że na trybunach zasiądzie Leszek Ojrzyński, trener przymierzany na następcę Marcina Kaczmarka. Działacze Widzewa już rozmawiali z nim o ewentualnym kontrakcie. Nie było to przemyślane działanie, bo na pewno wprowadziło niepotrzebne zamieszanie w drużynie tuż przed ważnym meczem

Godz. 16:25 -Za żółte kartki zagrać nie będą mogli Bartłomiej Poczobut i Adam Radwański.

Godz. 16:10 - Łodzianie spadli na drugą pozycję w tabeli. Jeśli dziś nie wygrają ich sytuacja się skomplikuje. Biorąc pod uwagę jaki poziom gry reprezentują ostatnio podopieczni trenera Kaczmarka to awans do I ligi wcale nie jest taki oczywisty jak wcześniej sądzono. Drużyna gra fatalnie. Miejmy nadzieję, że dziś piłkarze Widzewa wymęczą 3 punkty. Poniżej aktualna tabela.