Pogoń Szczecin vs. ŁKS wynik meczu. Dziś piłkarze ŁKS grali z Pogonią 15.09.2019

(rem, ww)
Dziś POGOŃ SZCZECIN wygrała u siebie z ŁKS 1:0.

POGOŃ SZCZECIN - ŁKS NA ŻYWO RELACJA LIVE

strona wymaga odświeżania

POGOŃ SZCZECIN1
ŁKS ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU. Pogoń Szczecin pokonała ŁKS 1:0 po golu Adama Buksy. To szósta z rzędu porażka beniaminka z Łodzi.

90+5 - Żółta kartka dla Kujawy.

90+3 - Dwóch piłkarzy leży na boisku. Sędzia przerwał grę. Do końca pozostały sekundy. Pirulo opatrywany poza boiskiem.

90+1 min. - Rzut rożny dla ŁKS. Bramkę Pogoni atakuje nawet Dominik Budzyński, ale nic z tego wyszło i piłkę łapie Stipica.

89. min. - Manias uderzył wysoko nad poprzeczką bramki Budzyńskiego.

86. min. - Buksa uderzył z lewej strony pola karnego, ale nad poprzeczką.

85. min. - W miejsce Listkowskiego w Pogoni wchodzi Iker Guarrotxena.

83. min. - Z dystansu wprost w bramkarza huknął Michał Trąbka.

81. min. - Piotr Pyrdoł zmienia Kalinkowskiego.

80. min. - Z obrońcami ŁKS zatańczył Zvonimir Kožulj, a potem uderzył obok słupka.

77. min. - Ełkaesiacy bezskutecznie próbują sforsować defensywę gospodarzy. W poczynaniach łódzkiego zespołu rażą niedokładności.

75. min. - Teraz ŁKS przejął inicjatywę, a Pogoń czeka na kontry.

73. min. - Z dystansu obok słupka Adam Buksa.

71. min. - Michał Trąbka w miejsce Daniela Ramireza.

69. min. - ŁKS zaatakował prawą stroną, a zakończył uderzeniem z lewego skrzydła Łuczaka. Obok bramki.

64. min. - Adam Buksa otwiera wynik, niestety z pomocą łódzkich obrońców. Fatalnie zachowanie zawodników ustawionych w murze. Napastnik Pogoni znalazł w nim dziurę i Budzyński nie miał szans. Portowcy po tym uderzeniu z rzutu wolnego prowadzą 1:0. Co na to ŁKS?

64. min. - GOL! Pogoń prowadzi 1:0.

63. min. - Zmiana w ŁKS. Patryk Bryła schodzi z boiska. Wchodzi Rafał Kujawa.

60. min. - Ostre wejście Kalinkowskiego w nogi zawodnika Pogoni i sędzia sięga po żółty kartonik.

57. min. - Groźnie zaatakował w końcu ŁKS. Piłkę wyprowadził Jan Grzesik, ale potem goście się odrobinę pogubili.

54. min. - Strata ŁKS w środku pola i Zvonimir Kožulj pomknął w kierunki bramki. Na szczęście dla ŁKS pomocnika ŁKS zatrzymali zgodnie z przepisami obrońcy.

51. min. - Mocno cofnięty ŁKS. Pogoń w natarciu.

48. min. - Groźnie pod bramką ŁKS, ale Budzyński wyjaśnia sytuację piąstkując piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego.

46. min. - Ełkaesiacy rozpoczęli drugą połowę.

TRWA PRZERWA. Pogoń remisuje z ŁKS 0:0. Dwie świetne okazje mieli gospodarze, ełkaesiacy bliscy szczęścia byli zwłaszcza po uderzeniu Patryka Bryły. W zespole gości wyróżniają się aktywny Bryła, Ramirez i świetny w bramce Dominik Budzyński.

45. min. - Buska z woleja nad poprzeczką.

43. min. - Świetne dwie interwencje Budzyńskiego w odstępie kilku sekund. Tym razem Pogoń bliska szczęścia.

41. min. - Jeden z graczy Pogoni upadł w polu karnym po wślizgu Grzesika, ale sędzia nakazuje grać dalej.

39. min. - ŁKS bliski szczęścia. Kapitalne podanie Ramireza, a potem Bryła trafia w poprzeczkę uderzając z kilkunastu metrów.

37. min. - Artur Bogusz otrzymuje żółtą kartkę.

34. min. - ŁKS miał w okolicach bramki Pogoni przewagę dwóch zawodników, ale fatalne podanie Łuczaka i skończyło się na strachu miejscowych.

33. min. - Żółta kartka dla Ramireza za faul na środku boiska.

30. min. - Ładne podanie Ramireza do Bryły, ten wpadł w pole karne, ale nie opanował futbolówki.

28. min. - ŁKS odgryzł się składną akcją, którą zakończyło niecelnie dośrodkowanie Bryły.

26. min. - Ponownie Pogoń próbowała przedrzeć się prawym skrzydłem. Bezskutecznie.

23. min. - Ełkaesiacy pozostawili dużo wolnej przestrzeni na prawej flance. Kowalczyk wpadł w pole karne, minął Bogusza i huknął z całej siły. Świetna interwencja Budzyńskiego.

19. min. - Po stracie gospodarzy w stronę bramki Pogoni ruszył Patryk Bryła, ale obrońca miejscowych zażegnał zagrożenie.

17. min. - Pogoń częściej utrzymuje się przy piłce. ŁKS tym razem ustawiony głębiej niż dotąd.

15. min. - Zakotłowało się w szesnastce ŁKS. Adam Buska zablokowany jednak przez obrońców ŁKS.

13. min. - Wojciech Łuczak uderzył z rzutu wolnego, ale na posterunku Stipica. Pierwszy celny strzał ŁKS.

12. min. - Hostinka fauluje tuż przed polem karnym Ramireza. Dobra okazja dla ŁKS. Wcześniej łodzianie wyprowadzili dobrą kontrę.

9. min. - Pierwszy strzał celny w meczu. Uderzenie głową Hostinki broni Dominik Budzyński. Było groźnie.

8. min. - Lewą stroną po raz trzeci Pogoń. Bogusz wybija na róg.

7. min. - Tym razem faulowany na połowie gospodarzy Łukasz Piątek. Po chwili Daniel Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego, ale niecelnie.

5. min. - Po starciu w środku pola poturbowany Patryk Bryła.

3. min. - Pogoń znów lewą stroną. Płaskie uderzenia z ostrego kąta Matynii obok słupka.

2. min. - Akcja lewą stroną boiska, ale Kalinkowski zablokował napastnika Pogoni.

1. min. - Początek spotkania. Przy piłce Pogoń.

Godz. 14.58 - Piłkarze wychodzą na środek boiska. Kibice odśpiewują hymn Portowców.

Godz. 14.45 - Sędzią dzisiejszego meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Co ciekawe, arbiter jest synem Adama Musiała (medalista MŚ 74) oraz bratem Macieja Musiała, drugiego trenera ŁKS.

Godz. 14.30 - Niedzielne starcie będzie już 69. ligowym pojedynkiem ŁKS z Pogonią. Łodzianie wygrali aż 32 spotkania (Pogoń lepsza okazała się w 14 meczach, a 22 spotkania zakończyły się podziałem punktów). Co więcej, w ekstraklasie „Portowcy” po raz ostatni pokonali ŁKS dwadzieścia siedem lat.

Godz. 14:19 - Skład drużyny ŁKS: Budzyński - Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz, Bryła, Łuczak, Piątek (KAPITAN), Kalinkowski, Ramirez, Pirulo

Skład Pogoni Szczecin: Stipica - Bartkowski, Konstantinos, Zech, Matynia, Kowalczyk, Hostinka, Kozulj, Listkowski, Dąbrowski, Buksa

Godz. 14.25 - Ełkaesiacy wierzą w siebie.

Godz. 13:57 - Piłkarze ŁKS na płycie boiska. Sprawdzają stan murawy. Za godzinkę ważny mecz dla piłkarzy i kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Trwa głosowanie...

Kto wygra dzisiejszy mecz POGOŃ - ŁKS?

Pogoń ŁKS, godz. 13:53 - Łodzianie doznali pięć porażek z rzędu. Mimo ładnej gry dla oka ŁKS nie punktuje w ekstraklasie. Co na to trener? - Nie odejdziemy od swojego stylu gry, będziemy dalej operować piłką - przekonuje Kazimierz Moskal

Godz. 13:26 - Za chwilę podamy składy na mecz Pogoń - ŁKS. Kto po aferze z Michałem Kołbą w roli głównej zostanie nowym kapitanem drużyny z al. Unii?

Pogoń ŁKS na żywo, godz. 12:45 - Pogoń zajmuje czwarte miejsce w tabeli i w tym sezonie już czterokrotnie wygrała swoje mecze.

Pogoń - ŁKS, godz. 12:40 Poniżej aktualna tabela Ekstraklasy.

Po dwutygodniowej przerwie przeznaczonej dla reprezentacji, rozgrywki wznawia ekstraklasa. Drużyna ŁKS grać będzie dziś w Szczecinie. Łodzianie mają na koncie pięć porażek z rzędu i ich sytuacja robi się coraz trudniejsza. Drużyna z al. Unii do dzisiejszego meczu przystąpi też w osłabionym składzie. Przypomnijmy, że zabraknie Michała Kołby, który miał pozytywny wynik badania dopingowego. Nie zagra także najlepszy strzelec drużyny ŁKS Łukasz Sekulski, który jest kontuzjowany.