Pogoń Zduńska Wola - ŁKS Łódź 0:1 [ZDJĘCIA+FILM]

Dariusz Piekarczyk, mar
Piłkarze ŁKS wygrali w Zduńskiej Woli z Pogonią 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów łodzianie strzelili dopiero pod koniec spotkania. W 77 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Aleksander Ślęzak głową skierował piłkę do bramki gospodarzy.

Mecz był niezłym widowiskiem. W pierwszej połowie bliżej zdobycia bramki byli gospodarze. W 36 minucie piłka, po strzale grającego trenera Pogoni Grzegorza Kalety, trafiła w poprzeczkę. ŁKS również miał swoje szanse, ale kapitalnie bronił Krzysztof Chruściel.

Ok. 50 minuty kibice ŁKS rzucili na boisko dwie race. W efekcie zostali zepchnięci przez policję z trybun. Nie widzieli więc gola strzelonego w 79. minucie przez Aleksandra Ślęzaka, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Adriana Kasztelana. ŁKS do końca meczu kontrolował już przebieg boiskowych wydarzeń i nie pozwolił odebrać sobie zwycięstwa.

Mecz zgromadził na trybunach około 1000 kibiców.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ: IV liga łódzka: Pogoń - ŁKS 0:1 (ZDJĘCIA)