Połączą PaLMĘ z przychodnią "Śródmieście"

  Połączą PaLMĘ z przychodnią "Śródmieście"

  Jolanta Baranowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Pracownicy PaLMy na posiedzeniu Komisji Ochrony Zdrowia.
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Jolanta Baranowska

  Pracownicy ośrodka zdrowia PaLMA obawiają się połączenia z przychodnią "Śródmieście". Boją się, że pracę w PaLMIE może stracić nawet 30 osób. Dziś w tej przychodni pracuje ok. 80 osób. Urząd Miasta Łodzi planuje połączenie PaLMY ze "Śródmieściem". Na środowym posiedzeniu komisji ochrony zdrowia Rady Miejskiej padła data 3 lipca.
  Skąd pomysł na połączenie? W przychodni "Śródmieście" działa przede wszystkim podstawowa opieka zdrowotna, zaś w PaLMIE są specjaliści. Magistrat chce zwiększyć szanse swoich placówek nawygraną w konkursie NFZ. Jak twierdzi dr Andrzej Fijałek, dyrektor PaLMY, zwolnienia w ośrodku są nieuniknione. Jeśli przychodnia zostanie w budynku przy ul. Lumumby- dotkną tylko administrację. Ale jeśli PaLMA będzie się przenosić do Śródmieścia, redukcje będą też wśród personelu medycznego.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo