Policja poszukuje sprawców rozboju [ZDJĘCIA]

  Policja poszukuje sprawców rozboju [ZDJĘCIA]

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Policja poszukuje sprawców rozboju [ZDJĘCIA]
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KWP

  Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy 21 grudnia 2012 r. napadli na nieletniego łodzianina u zbiegu ul. Przędzalnianej i Ozorkowskiej.
  Zdarzenie miało miejsce na wysokości sklepu "Biedronka". Dwaj mężczyźni, postraszyli swoją ofiarę nożem i zabrali jej 90 zł. Wcześniej, jeden ze sprawców obserwował łodzianina podczas robienia zakupów.

  RYSOPISY POSZUKIWANYCH:

  I SPRAWCA (ze zdjęcia): Wiek około 25-35 lat, wzrost około 160 cm, ubrany w jasno – niebieskie dżinsy, czarną czapkę zimową – wywijaną, czarną kurtkę zimową do pasa z wąskim paskiem koloru białego, biegnącym przez całą szerokość pleców na wysokości łopatek oraz podobnymi pasami biegnącymi od szyi przez ramiona do zgięcia łokciowego (strony przedniej) na obydwóch rękawach. Kurtka ta posiada ponadto biały znaczek-symbol (bdb) na lewej piersi. Czarne buty sportowe ze znaczkiem firmy ,,Nike” koloru białego po obu stronach każdego buta. Brak zarostu na twarzy.

  II SPRAWCA: wiek 28-30 lat, wzrost około 180 cm, czarna kurtka, czarne spodnie, czarna czapka (bdb). Brak zarostu na twarzy.

  Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Łodzi telefon (0-42) 665-13-27, 665-13-11, 665-28-89 w godzinach 8-16, oraz całodobowo z numerem (0-42) 665-13-00 dyżurny KP VI KMP w Łodzi.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo