Policjanci z Radomska najlepsi w zawodach "Patrol Roku" w...

  Policjanci z Radomska najlepsi w zawodach "Patrol Roku" w regionie łódzkim [ZDJĘCIA]

  ab

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Policjanci z Radomska najlepsi w zawodach "Patrol Roku" w regionie łódzkim [ZDJĘCIA]
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©policja

  Michał Kozera i Sebastian Starostka z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zajęli pierwsze miejsce w łódzkich eliminacjach do XX edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Patrol Roku”. Wzięło w nich udział 50 funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy powiatowe i miejskie policji województwa łódzkiego oraz oddział prewencji policji w Łodzi.
  Zawody odbyły się w dniach 17-19 lipca 2013 r. Rywalizacja pomiędzy dwuosobowymi patrolami rozgrywana była w sześciu konkurencjach: test wiedzy policyjnej, interwencje policyjne, pierwsza pomoc przedmedyczna, techniki obezwładniania, strzelanie sytuacyjne i pokonywanie policyjnego toru przeszkód.

  Drugie miejsce zajął patrol z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w składzie Emil Zieliński i Jarosław Florczyk. A ostatnie miejsce na podium duet Patrycjusz Klekociński i Rafał Rudnicki z Komendy Powiatowej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Szóstka najlepszych funkcjonariuszy odebrała we wtorek pamiątkowe puchary z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Dariusza Banachowicza.

  Dwie najwyżej sklasyfikowane w eliminacjach pary będą reprezentować województwo łódzkie w finale zawodów, który odbędzie się w dniach 25–27 września w Szkole Policji w Słupsku.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  super

  radomszczanin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 7

  brawo!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo