Policjant Roku 2013: Adam Sysio [POLICJANT.9]

  Policjant Roku 2013: Adam Sysio [POLICJANT.9]

  kos

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Sierżant sztabowy Adam Sysio - dzielnicowy w Konstantynowie Łódzkim.
  Aby zagłosować na sierż. sztab. Adama Sysio wyślij SMS o treści POLICJANT.9 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)

  Aby zagłosować na sierż. sztab. Adama Sysio wyślij SMS o treści POLICJANT.9 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) ©archiwum prywatne

  Sierżant sztabowy Adam Sysio ma lat 31. Pracuje w Komisariacie Policji w Konstantynowie Łódzkim. Na co dzień pełni obowiązki dzielnicowego na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Jego rejon służbowy obejmuje ulice: Łaską, Jana Pawła II, Lutomierska, Bechcice i Osiedle Józefów. Posiada wykształcenie wyższe, jest inżynierem informatyki i magistrem zarządzania finansami. Jego zainteresowania to muzyka i film.

  W szeregach Policji pracuje od 7 lat. Po przeszkoleniu podstawowym odbytym w Ośrodku Szkolenia Policji w Sieradzu początkowo służbę pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach. Kolejne lata to praca w Komisariacie Policji w Konstantynowie Łódzkim. Od 2011 roku pełni obowiązki dzielnicowego. Swoją wiedzą, nabytym doświadczeniem oraz wrażliwością stara się nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

  Ma dobry kontakt z mieszkańcami, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka pomaga mu w rozwiązywaniu spraw niejednokrotnie dotyczących życia prywatnego i rodzinnego. Ze strony pokrzywdzonych zwłaszcza dotkniętych przemocą w rodzinie czy zwaśnionych stron sporów sąsiedzkich otrzymuje podziękowania i słowa uznania. Jest lubiany i szanowany. To dzielnicowy, który chętnie wysłucha, poradzi i pomoże.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo