Policjant Roku 2013: Adam Sysio [POLICJANT.9]

kos
Aby zagłosować na sierż. sztab. Adama Sysio wyślij SMS o treści POLICJANT.9 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na sierż. sztab. Adama Sysio wyślij SMS o treści POLICJANT.9 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Udostępnij:
Sierżant sztabowy Adam Sysio - dzielnicowy w Konstantynowie Łódzkim.

Sierżant sztabowy Adam Sysio ma lat 31. Pracuje w Komisariacie Policji w Konstantynowie Łódzkim. Na co dzień pełni obowiązki dzielnicowego na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Jego rejon służbowy obejmuje ulice: Łaską, Jana Pawła II, Lutomierska, Bechcice i Osiedle Józefów. Posiada wykształcenie wyższe, jest inżynierem informatyki i magistrem zarządzania finansami. Jego zainteresowania to muzyka i film.

W szeregach Policji pracuje od 7 lat. Po przeszkoleniu podstawowym odbytym w Ośrodku Szkolenia Policji w Sieradzu początkowo służbę pełnił w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach. Kolejne lata to praca w Komisariacie Policji w Konstantynowie Łódzkim. Od 2011 roku pełni obowiązki dzielnicowego. Swoją wiedzą, nabytym doświadczeniem oraz wrażliwością stara się nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Ma dobry kontakt z mieszkańcami, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka pomaga mu w rozwiązywaniu spraw niejednokrotnie dotyczących życia prywatnego i rodzinnego. Ze strony pokrzywdzonych zwłaszcza dotkniętych przemocą w rodzinie czy zwaśnionych stron sporów sąsiedzkich otrzymuje podziękowania i słowa uznania. Jest lubiany i szanowany. To dzielnicowy, który chętnie wysłucha, poradzi i pomoże.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie