Policjant Roku 2013: Agata Bierzyńska [POLICJANT.5]

kos
Aby zagłosować na st. sierż. Agatę Bierzyńską wyślij SMS o treści POLICJANT.5 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na st. sierż. Agatę Bierzyńską wyślij SMS o treści POLICJANT.5 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Udostępnij:
Starszy sierżant Agata Bierzyńska - pracuje w Zespole ds. Nieletnich i Patologii KPP Łęczyca

Rozpoczęła pracę w policji w grudniu 2005 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. W kwietnia 2007 roku została kursantem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Łęczycy, a od czerwca 2011 roku. jest referentem w Zespole ds. Nieletnich i Patologii tutejszej jednostki.

Posiada wyższe wykształcenie, które zdobyła na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Nauk o Wychowaniu. Ukończyła kurs specjalistyczny dla oficerów prasowych w WSPol w Szczytnie oraz kurs specjalistyczny w zakresie taktycznych aspektów prowadzenia postępowania w sprawach nieletnich CSP Legionowo.

W trakcie wykonywania pracy wyróżnia się dużym zaangażowaniem i systematycznością, zwłaszcza w realizacji spraw dotyczących problematyki nieletnich, co ma istotne znaczenie dla utrzymania bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu łęczyckiego.

Za swoją pracę otrzymuje liczne podziękowania i dyplomy od szkół i instytucji związanych z działaniem na rzecz dzieci i młodzieży. Jej zaangażowanie przyczyniło się do zainteresowania młodzieży ,,Ogólnopolską Nocą Profilaktyki", organizowaną w ramach programu ,,Profilaktyka a TY". W ostatnich zawodach strzeleckich organizowanych przez KPP w Łęczycy zajęła trzecie miejsce, otrzymując nagrodę oraz puchar.

Od 10 lat jest członkiem Związku Kynologicznego oraz Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCl) zrzeszającej hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych. Czynnie uczestniczy w prestiżowych wystawach psów rasy buldog francuski, gdzie jej czworonożni podopieczni zdobywają czołowe lokaty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie