18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Policjant Roku 2013: Eliza Kusiak [POLICJANT.23]

kos
Aby zagłosować na st. sierż. Elizę Kusiak wyślij SMS o treści POLICJANT.23 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na st. sierż. Elizę Kusiak wyślij SMS o treści POLICJANT.23 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
St. sierż. Eliza Kusiak - dzielnicowy Rewiru II Dzielnicowych Wydziału Prewencji VIII KP Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W policji pracuje od 2008r. przyjęcie do służby w Policji stanowisko dzielnicowego VIII KP KMP w Łodzi, wcześniej pracowała w Straży Miejskiej w Łodzi.

Policjantka jako dzielnicowy czynnie współpracuje z mieszkańcami podległego terenu, podejmując działania i przedsięwzięcia o charakterze prewencyjnym.

Inicjuje i uczestniczy w spotkaniach organizowanych przez samorządy, szkoły oraz organizacje mogące przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Poprzez działania podejmowane w służbie czynnie zwalcza patologie młodzieży, współpracując w tym zakresie z Ogniwem ds. Nieletnich i Patologii VIII KP KMP w Łodzi.

Do jej zainteresowań należą: wspinaczka wysokogórska, jazda na nartach i łyżwach, muzyka, czytanie książek.

Wideo

Dodaj ogłoszenie