Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Policjant Roku 2013: Grzegorz Herkt [POLICJANT.26]

kos
Aby zagłosować na st. asp. Grzegorza Herkta wyślij SMS o treści POLICJANT.26 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na st. asp. Grzegorza Herkta wyślij SMS o treści POLICJANT.26 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Starszy aspirant Grzegorz Herkt -kierownik Rewiru Dzielnicowych I Wydziału Prewencji II Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

W kwietniu 1995 roku – wstąpił do policji. Początkowo służył w stołecznej prewencji. Od listopada do grudnia 1996 roku był policjantem Kompanii Patrolowo–Interwencyjnej KRP Łódź Bałuty. Od stycznia 1997 roku do czerwca 2008 roku pracował jako dzielnicowy KRP Łódź Bałuty i II KP KMP w Łodzi. Natomiast od 1 lipca 2008 roku jestkierownikiem Rewiru Dzielnicowych II KP KMP w Łodzi.

Ma świetną umiejętność współpracy z mieszkańcami miasta, radami osiedla i instytucjami funkcjonującymi na podległym mu terenie. Kierowany przez niego zespół dzielnicowych wyróżnia się na tle innych rewirów.

Starszy aspirant Grzegorz Herkt jest funkcjonariuszem sumiennym, zdyscyplinowanym, dyspozycyjnym, posiada cechy dobrego organizatora, łatwo nawiązuje kontrakt z ludźmi potrzebującymi pomocy.

W zespole tworzy atmosferę koleżeństwa, a nie współzawodnictwa, co sprzyja wymianie doświadczeń pomiędzy policjantami, a także daje wymierne efekty w zwalczaniu przestępczości i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa.

W 2007 roku został laureatem konkursu „Dzielnicowy w służbie Łodzian”. Był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi

Jego hobby to sport - w tym czynny udział w zawodach związanych z biegami długodystansowymi. W wolnych chwilach ogląda filmy i słucha muzyki.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki