Policjant Roku 2013: Konrad Machnik [POLICJANT.4]

kos
Aby zagłosować na mł. asp. Konrada Machnika wyślij SMS o treści POLICJANT.4 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na mł. asp. Konrada Machnika wyślij SMS o treści POLICJANT.4 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Udostępnij:
Młodszy aspirant Konrad Machnik – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Do policji wstąpił w listopadzie 2004 roku i mianowany został kursantem Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końsku. Od czerwca 2011 jest dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Konrad Machnik jako dzielnicowy od 2 lat i obsługuje teren pozamiejski: Łanięta, Łanięta Kolonia, Rajmundów, Pomarzany, Anielin, Nutowo, Zgoda, Budy Nowe, Budy Stare, Kąty, Witoldów, Ryszardów, Wilkowia, Juków, Franciszków, Lipie, Święciny, Święcinki, Bronisławów, Suchodębie, Kolonia Suchodębie, Marianów, Klonowiec Nowy Chrosno, Wola Chruścińska, Chruścinek.
W sierpniu 2012 roku uratował życie człowiekowi, który próbował popełnić samobójstwo poprzez powieszenie się. Otrzymał za to nagrodę przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

30-letni Mł. asp. Konrad Machnik interesuje się sportem (lekkoatletyką, kulturystyką) informatyką oraz muzyką.
W czasie odbywania zastępczej służby wojskowej wielokrotnie brał czynny udział w zabezpieczeniu różnego rodzaju imprez masowych oraz pełnił służbę patrolową na terenie Warszawy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie