Policjant Roku 2013: Konrad Machnik [POLICJANT.4]

  Policjant Roku 2013: Konrad Machnik [POLICJANT.4]

  kos

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Młodszy aspirant Konrad Machnik – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.
  Aby zagłosować na mł. asp. Konrada Machnika wyślij SMS o treści POLICJANT.4 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)

  Aby zagłosować na mł. asp. Konrada Machnika wyślij SMS o treści POLICJANT.4 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) ©archiwum prywatne

  Do policji wstąpił w listopadzie 2004 roku i mianowany został kursantem Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końsku. Od czerwca 2011 jest dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

  Konrad Machnik jako dzielnicowy od 2 lat i obsługuje teren pozamiejski: Łanięta, Łanięta Kolonia, Rajmundów, Pomarzany, Anielin, Nutowo, Zgoda, Budy Nowe, Budy Stare, Kąty, Witoldów, Ryszardów, Wilkowia, Juków, Franciszków, Lipie, Święciny, Święcinki, Bronisławów, Suchodębie, Kolonia Suchodębie, Marianów, Klonowiec Nowy Chrosno, Wola Chruścińska, Chruścinek.

  W sierpniu 2012 roku uratował życie człowiekowi, który próbował popełnić samobójstwo poprzez powieszenie się. Otrzymał za to nagrodę przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

  30-letni Mł. asp. Konrad Machnik interesuje się sportem (lekkoatletyką, kulturystyką) informatyką oraz muzyką.
  W czasie odbywania zastępczej służby wojskowej wielokrotnie brał czynny udział w zabezpieczeniu różnego rodzaju imprez masowych oraz pełnił służbę patrolową na terenie Warszawy.


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo