Policjant Roku 2013: Krzysztof Konieczko [POLICJANT.10]

kos
Aby zagłosować na mł. asp. Krzysztofa Konieczko wyślij SMS o treści POLICJANT.10 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na mł. asp. Krzysztofa Konieczko wyślij SMS o treści POLICJANT.10 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Młodszy aspirant Krzysztof Konieczko - dzielnicowy Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Działoszynie.

Młodszy aspirant Krzysztof Konieczko urodził się w 1976 roku w Częstochowie. Pracę w Policji rozpoczął w 1996 r. Na początku swojej kariery zawodowej służbę pełnił w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie. Od 2001 roku jest funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Działoszynie podległego Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie. Dał się poznać jako funkcjonariusz sumienny i zdyscyplinowany, który dobrze wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Od 2013 roku zajmuje stanowisko dzielnicowego.

Młodszy aspirant Krzysztof Konieczko posiada duże doświadczenie zawodowe. W 1999 roku ukończył kurs podoficerski w Szkole Policji w Słupsku. W 2008 roku odbył kurs specjalistyczny dla opiekunów realizujących zadania związane z adaptacją zawodową policjantów w okresie służby przygotowawczej. W tym samym roku uczestniczył w kursie specjalistycznym z zakresu rozpoznania minersko–pirotechnicznego.

Funkcjonariusz wzorowo realizuje zadania służbowe. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się z innym policjantami. Jest bardzo dobrze oceniany przez swoich przełożonych.

W trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych chętnie podejmuje się odpowiedzialnych zadań, przejawiając własną inicjatywę. W kontaktach z obywatelami jest kulturalny i uprzejmy co sprawia, że szybko zdobywa ich zaufanie. Uważa, że rozmowa z drugim człowiekiem jest najlepszym sposobem na rozwiązywanie konfliktów. Jako dzielnicowy jest niezwykle zaangażowany w sprawy mieszkańców rejonu, w którym pełni służbę. Jest osobą cenioną przez lokalne społeczeństwo.

Wideo

Dodaj ogłoszenie