Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Policjant Roku 2013: Paweł Marcinkowski [POLICJANT.19]

kos
Aby zagłosować na asp. sztab. Pawła Marcinkowskiego wyślij SMS o treści POLICJANT.19 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT)
Aby zagłosować na asp. sztab. Pawła Marcinkowskiego wyślij SMS o treści POLICJANT.19 na numer 7155 (koszt 1.23 zł z VAT) archiwum prywatne
Aspirant sztabowy Paweł Marcinkowski - Kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego w KPP w Zgierzu.

Jest 42-letnim policjantem z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat pełnił służbę w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym, potem w Zespole ds. Zarządzania Kryzysowego, a następnie na stanowisku dyżurnego Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji KPP Zgierz. Obecnie pełni funkcję Kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego w zgierskiej jednostce policji.

Jest funkcjonariuszem kompetentnym, potrafiącym podejmować właściwe decyzje i nadzorować służby w sytuacjach kryzysowych, co jest niezwykle ważne na pełnionym przez niego stanowisku. Posiada bardzo dobre kwalifikacje zawodowe, które potrafi umiejętnie wykorzystać w służbie i przekazać młodym policjantom podczas kontroli i sprawowanego nadzoru. Cieszy się zaufaniem i ogromną sympatią przełożonych i kolegów. Zawsze uśmiechnięty i pogodny. Swoim pozytywnym nastawieniem potrafi rozładować niejedną stresującą sytuację.

Jako przykład wzorowo wykonywanych obowiązków służbowych przez aspiranta sztabowego Pawła Marcinkowskiego może służyć fakt ustalenia sprawcy zniszczenia szopki bożonarodzeniowej i kradzieży figurki Matki Boskiej, do jakiego doszło na terenie Zgierza. Akt wandalizmu, który spowodował tym samym obrazę uczuć religijnych wiernych zbulwersował nie tylko lokalną społeczność, ale również odbił się szerokim echem w mediach w całym kraju.

Podczas tegorocznych zgierskich obchodów Święta Policji otrzymał wyróżnienie "Najlepszego Policjanta Roku 2013 Służby Prewencji". Wyróżnienie przyznawane jest przez Kapitułę, która składa się z policjantów powiatu zgierskiego - laureatów poprzednich edycji konkursu.

Lubi podróżować i uprawiać sporty zimowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki