3/5 Zamknij

Z powodu epidemii koronawirusa start naboru opóźnił Uniwersytet Łódzki (miał się zacząć 6 maja), ale za to UŁ podał już wszystkie kluczowe daty. Kandydaci

materiały UŁ

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Z powodu epidemii koronawirusa start naboru opóźnił Uniwersytet Łódzki (miał się zacząć 6 maja), ale za to UŁ podał już wszystkie kluczowe daty. Kandydaci na studia stacjonarne mogą zapisywać się na wybrane kierunki od 1 czerwca do 3 września. Dostaną oni termin na zamieszczanie, w systemie elektronicznej rekrutacji, wyników z matur – które decydują o sukcesie w naborze – do 7 września.
Trzy dni później uczelnia ogłosi listy zakwalifikowanych. W dniach 11-15 września będą mogli oni donosić dokumenty potwierdzające podjęcie studiów. Ci, którzy tego nie zrobią, zwolnią część miejsc dla pierwotnie niezakwalifikowanych i 24 września UŁ ogłosi ostateczne listy przyjętych.
Jednak uniwersytet nie wyklucza "dogrywki" dla absolwentów ogólniaków i techników, którzy obleją maturę w pierwszym terminie, za to spróbują poprawić ją 8 września, a wynik poznają dopiero 30 września.

Przed rokiem najbardziej obleganym kierunkiem UŁ była psychologia. Nowość to możliwość zdobycia tytułu licencjata z automatyzacji procesów biznesowych. Po takich studiach absolwenta czeka np. przyszłość tzw. pasterza robotów.

>>> Czytaj dalej na kolejnym slajdzie >>> Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy