Wiek: 29
Wartość: 35 mln euro
Mecze/gole w reprezentacji: 44/0
Ocena: 5
Bez kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego wybór w bramce reprezentacji Polski jest prosty. Szczęsny nie puścił gola w kadrze w czterech kolejnych meczach - ostatni raz wyciągał piłkę z siatki 20 listopada zeszłego roku z Portugalią (1:1).

Ocena: 4,5
W klubie i w reprezentacji był testowany na kilku pozycjach, ale z Macedonią w końcu wyszedł na swojej nominalnej - prawej obronie. Z Izraelem powinien wyjść od pierwszej minuty, bo ze Słowenią swój ostatni mecz zagra Łukasz Piszczek.

Ocena: 4,5
Bednarek przeżywał ostatnio z klubem gorsze chwile, gdy z nim na boisku Southampton przegrało aż 0:9 z Leicester. W reprezentacji jest na szczęście dużo lepiej - w 14 meczach za kadencji Jerzego Brzęczka aż w 12 zagrał po 90 minut.

Dalej

Polacy zwycięzcami Pucharu Świata w niezwykle widowiskowej dyscyplinie! [ZDJĘCIA]

Protest rolników przed urzędem marszałkowskim. Co stało się z ciągnikami? ZDJĘCIA

Philips Xperion. Zestaw uniwersalnych, bezprzewodowych lamp dla każdego!