1/17
W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski przegrała z...

Oceniamy występ piłkarzy Paulo Sousy. Słabo to wyglądało

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski przegrała z Węgrami 1:2 w ostatnim meczu grupowym eliminacji mistrzostw świata. Oceniamy występ podopiecznych Paulo Sousy.

2/17
Żaden bramkarz nie byłby w stanie zareagować na...

Wojciech Szczęsny - 6 (w skali 1-10)

Żaden bramkarz nie byłby w stanie zareagować na niesygnalizowany strzał głową z dwóch metrów. Bramka leży po winie faulującego Linettego i źle interweniującego Puchacza. To samo drugi gol, gdzie dostał strzał prosto w okienko z niecałych 10 metrów.

3/17
Matty Cash zagrał w poniedziałek bardziej jak ekstraklasowy...

Matty Cash - 2

Matty Cash zagrał w poniedziałek bardziej jak ekstraklasowy "Mateusz Gotówka". Piłkarz Aston Villi głupio stracił piłkę na własnej tercji boiska, ale na szczęście był asekurowany przez kolegów. Pod koniec pierwszej połowy agresywnie i nieudanie odebrał piłkę rywalowi, ale skończyło się tylko na żółtej kartce. Na drugą połowę nie wybiegł, a zastąpił go Kamil Jóźwik.

4/17
W obronie wyglądał momentami na statystę i znacznie gorzej...

Paweł Dawidowicz - 3

W obronie wyglądał momentami na statystę i znacznie gorzej szła mu dystrybucja piłki niż kolegom z defensywy. Nie zanosi się, żeby Dawidowicz był podstawowym zawodnikiem podczas barażów, chyba że kogoś dopadnie kontuzja.

Dalej

Horoskop dzienny na jutro poniedziałek

III liga: Unia Skierniewice górą w derby z Pelikanem.Kibice szaleli na meczu FOTO

Kibice na meczu Widzew - Raków dopingowali łodzian i skrytykowali sędziego. Zdjęcia