Posłanka Guzowska musi odreagować, obijając twarze

  Posłanka Guzowska musi odreagować, obijając twarze

  Marcin Darda

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Jakoś bez większego echa przeszła informacja o reaktywacji Iwony Guzowskiej. Była bokserska i kick bokserska czempionka, a dziś posłanka PO, wchodzi w Konfrontacje Sztuk Walki. Zasady walki są tam zupełnie inne niż w Sejmie, bo zabronione jest m.in. bicie z głowy, szczypanie, drapanie i kopnięcia w krocze, niemniej wiemy przecież, że Iwona Guzowska to profesjonalistka.
  Marcin Darda

  Marcin Darda ©Dziennik Łódzki/archiwum/Grzegorz Gałasiński

  Wydaje się, że jej decyzja o wejściu w ten krwawy sport świadczy o znudzeniu polityką albo rozczarowaniu i totalnej bezradności. Ile w kobiecie musi tkwić wściekłości, by wybrać okładanie po twarzy zamiast patrzenia na kolegów w Sejmie, być może także na umiłowanego przywódcę Donalda Tuska. Zresztą, by być ścisłym, wybór Guzowskiej tylko połowicznie może należeć do dramatycznych, bo przecież z polityki nie rezygnuje. Można zatem pokusić się o stwierdzenie, że od rana ogląda znudzonych jak mopsy liderów PO i opozycji, nabiera wściekłości, a wieczorem idzie odreagować na sparingu kopniakami. Może i bliżsi koledzy Tuska są sfrustrowani, bo premier podczas haratania w gałę doznał bolesnej kontuzji nogi.
  Pełen obaw szukałem informacji, który to frustrat z PO odważył się sfaulować szefa, ale okazało się, że śledztwo przeprowadził już minister Graś i chodziło tylko o "niefortunny kontakt z piłką". Niefortunny jak dramatyczna decyzja Guzowskiej, zawodowej posłanki, która przygotowywać się będzie do walki kosztem swej pracy w Sejmie albo spotkań z wyborcami. Czyli kosztem podatnika.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zdjęcie autora komentarza
  Musi dorobić do wynagrodzenia poselskiego.

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 11

  Poza tym jaka to frajda - zaatakować przeciwniczkę dwoma sierpowymi na głowę i dołożyć jeszcze z prawej nogi także w głowę. A adrenalina w trakcie walki - bezcenna.
  Zadałam sobie nieco trudu i...rozwiń całość

  Poza tym jaka to frajda - zaatakować przeciwniczkę dwoma sierpowymi na głowę i dołożyć jeszcze z prawej nogi także w głowę. A adrenalina w trakcie walki - bezcenna.
  Zadałam sobie nieco trudu i przejrzałam listę posłów. Wynotowałam 10-ciu byłych sportowców, którzy dorabiają w Sejmie RP. Wśród nich 9-ciu to posłowie PO a jeden jest z PIS. Czym może pochwalić się ta dziesiątka celebrytów poza umiejętnością podniesienia w stosownym momencie ręki i naciśnięcia odpowiedniego przycisku?
  Oto dziesiątka naszych wybrańców Narodu, którzy ciężko pracują dla naszego dobra, ale o nich ani słychu:
  Piłkarze nożni – 3 posłów, siatkarka, siatkarz, gimnastyk, kickbokserka, snowbordzistka, pływak,
  żużlowiec.
  PS Jeśli kogoś pominęłam, to proszę o uzupełnienie.
   

  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo