Pożar przy Wieńcowej. Słup dymu [ZDJĘCIA+FILM]

  Pożar przy Wieńcowej. Słup dymu [ZDJĘCIA+FILM]

  (Ad.)

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Duży pożar wybuchł w sobotę w obiektach magazynowo-produkcyjnych przy Wieńcowej na Widzewie.
  1/56
  przejdź do galerii

  Duży pożar wybuchł w sobotę w obiektach magazynowo-produkcyjnych przy Wieńcowej na Widzewie. ©Paweł Łacheta

  Duży pożar wybuchł w sobotę po południu w obiektach magazynowo-produkcyjnych przy Wieńcowej 8 na Widzewie. Słup dymu widziany był z dużej odległości, z różnych części miasta. Dwie osoby na miejscu badało pogotowie.
  Pożar wybuchł w zakładzie produkcyjnym zajmującym się tulejami papierowymi, stąd duże zadymienie. Pożar wybuchł w parterowym budynku, zagrożony był także sąsiedni dom mieszkalny. Budynek mieszkalny udało się uratować.  Na miejscu lekarze pogotowia badali i udzielali pomocy dwóm kobietom: żonie i córce właściciela zakładu. Kobiety odmówiły przewiezienia do szpitala, wystarczyła pomoc udzielana jeszcze w trakcie gaszenia pożaru.

  Straż pożarna wezwana została około 16:00, pożar szybko udało się opanować, ale długotrwałe okazało się dogaszanie i zabezpieczanie terenu. W czasie akcji strażacy podawali 6 prądów wody bezpośrednio na płonący zakład, jeden dodatkowy z drabiny.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo