Praca w Łodzi. W jakich zawodach najłatwiej zdobyć pracę? Sprawdź jaki fach wybrać? ZAWODY DEFICYTOWE: ŁÓDŹ

  • Dziennik Łódzki

(fed)

W jakich zawodach najłatwiej znaleźć pracę w Łodzi? Sięgnęliśmy po dane, które zebrał Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Zobaczcie, jakie zawody są deficytowe w naszym mieście!

Zastanawiacie się, w jakim zawodzie najłatwiej zdobyć pracę w Łodzi? Wojewódzki Urząd Pracy przygotował dokument, który pomoże Wam znaleźć odpowiedź na to pytanie. Na podstawie Barometru Zatrudnienia 2019 przygotowaliśmy dla Was zestawienie zawodów deficytowych w Łodzi.

PRZEJDŹ DO GALERII, BY ZOBACZYĆ, W JAKICH ZAWODACH NAJŁATWIEJ ZNALEŹĆ ZATRUDNIENIE W ŁODZI

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.03.2019, 19:37

@Darek
Zbiednieją Niemcy i korpo-świat -zabierze się im podatki to i będzie na 500

18.03.2019, 17:38

CZYLI WSZYSTKIE ZAWODY Z DOŁU TABELI WYNAGRODZEŃ W/G GUS ))))

18.03.2019, 16:59

Jeszcze z jedno "pincetplus" wymyślone przez populistów z naszego rządu, a pracować będą tylko "frajerzy", którzy się na nic nie załapali. Tylko kto zapracuje na te wszystkie "pincetplusy"?

16.03.2019, 23:16

Zapraszam do policji braki są w lodzi

16.03.2019, 21:48

Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej za psie pieniądze, po roku wykop ultra na bruk.

16.03.2019, 18:47

Rodzina zastępcza-praca w MOPS Piotrkowska p Rydzewski,Dobra praca .4 zł na godzinę.24h na dobę.

16.03.2019, 18:44

Budowlaniec zawsze poszukiwany

16.03.2019, 10:11

Sprzątam na prywatnych posesiach i na budowach.biore zasiłek dla bezrobotnych.miesiecznie ok 5500zł 😀

15.03.2019, 20:32

Biorę ponad 5000 na rękę w biznesie outsoursingowym w Łodzi. Jestem zadowolony.

15.03.2019, 08:23

Leżec bykiem?
Gastarbeiter?

O tym marzą menele. O wyższych zasiłkach za nicnierobienie.
Nie chcą żadnej pracy

15.03.2019, 04:23

Hahaha. Braki w każdym zawodzie, a w ofercie kieszonkowe zamiast wynagrodzenia. 600 kilometrów dalej zasiłek czy kieszonkowe wyższe niż tu pensja. I można leżeć bykiem, a nie harować jak te woły. A kto chętny do pracy to dostanie 4 X Tyle (CZTERY RAZY). Dobrze, że mama z tatą kazali uczyć się języków obcych :-). Buhahaha

14.03.2019, 18:18

No co tam menele?
Gdzie narzekanie?