Prasówka 1.12.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 30.11. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Taka jest tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci [1.12.21 r.]”?

Prasówka 1.12: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Taka jest tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci [1.12.21 r.]

W projekcie budżetu na 2022 roku zapisany został wskaźnik waloryzacji rent i emerytur w wysokości 104,89 proc., a waloryzacja zaplanowana jest na 1 marca. Oznacz to, że według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

Nie przegap promocji!

📢 Oto tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci [1.12.21 r.]

Według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

📢 Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022 - tabela wyliczeń. Ile zyskają seniorzy po zmianach podatkowych? [1.12.21 r.]

Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 1.12: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Niektóre osoby spod tych znaków zodiaku są uważane za wredne. Oto ranking od najmilszego do najwredniejszego [1.12.21 r.]

Data urodzenia zawiera informację o naszych usposobieniu do życia, cechach charakteru, a nawet sposobu, w jaki traktujemy inne osoby. Specjalnie dla naszych czytelników Wróżka Roma przygotowała zestawienie znaków zodiaków - od najmilszego do najwredniejszego. Do jakiej kategorii ty należysz? Sprawdź w naszej galerii.

📢 Te produkty spożywcze prowadzą do największej utraty wagi. One pomogą najszybciej schudnąć [1.12.21 r.]

Zdaniem ekspertów istnieje 12 produktów spożywczych, które prowadzą do największej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że to niezawodna lista produktów spalających tłuszcz. Które produkty prowadzą do największej utraty wagi? One pomogą najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie. Mistrz skoków w kuchni. Zobaczcie zdjęcia [1.12.21 r.]

Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie! Zaglądamy do ich pięknej posiadłości w Wiśle. Jak wyglądają wnętrza domu Małyszów? Co lubią robić w wolnych chwilach? Wszystko zobaczycie w naszej galerii zdjęć.

📢 Tak przebiega akcja ściągania zaległości za abonament RTV. Te osoby mogą spodziewać się kontroli [1.12.21 r.]

Cały czas trwa akcja ściągania zaległych opłat "za telewizor". Dostaliśmy informacje o ukaranych między innymi z Włocławka. W zeszłym roku Poczta Polska wystawiła ponad 122 tys. tytułów wykonawczych dla urzędów skarbowych.

📢 Karp, kapusta, pierogi, barszcz na święta. 12 potraw na Wigilię. Przepisy na Wigilię Gessler, Makłowicza, Wachowicz, Okrasy 30.11.2021

12 potraw na Wigilię. Karp, kapusta, pierogi, barszcz na Wigilię i święta. Zobacz przepisy Gessler, Makłowicza, Wachowicz, Brodnickiego, Okrasy i Starmach. Wypróbuj przepisów świątecznych od mistrzów kuchni. Tradycyjne dania. Dwanaście potrawa na wigilijnym stole nie jest co prawda obowiązkowe, jednak ta tradycja jest tak stara, że wielu rodzinach, domownicy nie wyobrażają sobie, że dań może być mniej.

📢 Horoskop Erotyczny - przewodnik po seksualnej sferze znaków Zodiaku! Co łączy seks i znaki Zodiaku? Tego pragnie Twój partner 30.11.2021

Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej seksualnej sferze Twojego życia. Co łączy seks i znaki Zodiaku? Czego pragnie Twój partner? Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność? Jesień w łóżku też może być gorąca!

📢 Karty Tarota na początek zimy. Horoskop na grudzień. Wróżba w horoskopie jesiennym na koniec roku 30.11.2021

Horoskop na grudzień. Wróżba z kart tarota na karierę, miłość, zdrowie, pracę. Miłość, zdrowie, praca i przyjaźń w horoskopie na jesień. Jakie wskazówki odkrywają karty Tarota na koniec roku? Wróżka Bernadetta postawiła karty Tarota dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop na kolejne miesiące roku!

📢 Dom Haliny z Pabianic uczestniczki Sanatorium Miłości! Jaka jest prywatnie Halina z Sanatorium Miłości? Byliśmy u niej z wizytą! 30.11.2021

Halina z Sanatorium Miłości, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest prywatnie Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Od pierwszego odcinka wzbudziła wielką sympatię widzów, ale i innych uczestników programu. Zobacz, jak mieszka Halinka!

📢 Oto pierścionek zaręczynowy Iwony z Sanatorium Miłości! Zdjęcia z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości! Kiedy ślub? 30.11.2021

Kiedy będzie ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości? Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Iwony, który dostała od Gerarda z Sanatorium Miłości. Zaręczyny pary uczestników z Sanatorium Miłości odbyły się w czasie 80. urodzin Gerarda. Zobacz zdjęcia.

📢 Horoskop dzienny na 1 grudnia 2021. Horoskop na środę, 1.12.2021. Horoskop na jutro dla Lwa, Wagi, Byka, Barana, Raka i Skorpiona

Horoskop dzienny na środę, 1 grudnia 2021. Jak rozpocznie się ostatni miesiąc tego roku? Znaki Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie dziennym. Sprawdź swój horoskop dzienny na 1.12.2021 i nie daj się zaskoczyć.

📢 Wypadek na S8. Zderzenie TIR-ów na S8 koło Zduńskiej Woli.

Wypadek na drodze ekspresowej S8 koło Zduńskiej Woli. Po godz. 17 we wtorek zderzyły się dwie ciężarówki.

📢 Nieoklepane życzenia urodzinowe. Gotowe życzenia urodzinowe sms. Wzruszające życzenia urodzinowe do wysłania ukochanej osobie 30.11.2021

Proste życzenia na urodziny. Miłe życzenia urodzinowe. Gotowe życzenia urodzinowe krótkie do wysłania przez sms. Nieoklepane życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki, czy po prostu śmieszne lub mądre życzenia. Poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny, które bez wątpienia zachwycą waszych bliskich i wywołają uśmiech na ich twarzach.

📢 Wypadki w Łódzkiem. Wypadki w Lubochni i Olszowcu. W rowie dachował bus, ale nie wiadomo, kto go prowadził

Do dwóch niebezpiecznych wydarzeń doszło w poniedziałek w gminie Lubochnia koło Tomaszowa Maz. Pierwsze miało miejsce w Lubochni, a drugie w Olszowcu przy drodze do Henrykowa.

📢 GIF wycofuje popularne leki! Masz je w domu? Wyrzuć! Nowe leki wycofane z aptek w całej Polsce. Pełna lista [30.11.2021]

Główny Inspektor Farmaceutyczny w ciągu ostatnich dni poinformował o wycofaniu kolejnych leków. Sprawdzamy najnowszą listę leków wycofanych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Powody takiej decyzji GIF mogą być różne, od złego opakowania leku po niewłaściwy skład specyfiku. Na liście wycofanych leków przez GIF znajdują się także leki, które mogą zagrażać zdrowiu a nawet życiu. Tych leków nie kupicie już w aptece, warto jednak sprawdzić czy nie macie ich w swojej apteczce, gdyż niektóre z nich mają długa datę przydatności. Poniżej publikujemy listę leków wycofanych przez GIF w 2021 roku, ich serie oraz datę produkcji. W razie wątpliwości co do przydatności lekarstw należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

📢 Nie żyje policjant. Prawdopodobnie zastrzelił się z broni służbowej na terenie jednostki przy ul. Pienistej

59-letni policjant Komendy Miejskiej Policji, który postrzelił się śmiertelnie na terenie jednostki przy ul. Pienistej w Łodzi. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś, tj. we wtorek około godziny 15.

📢 Klienci jeszcze na dobre nie wrócili do centrów handlowych, a już są nowe obostrzenia. Co zmienia się w sklepach od środy 1 grudnia?

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług alarmuje, że centra handlowe odwiedza coraz mniej klientów. Jego przedstawiciele podkreślają też, że zakupy są bezpieczne. Tymczasem już od środy 1 grudnia zakupy jednocześnie będzie mogło robić mniej osób.

📢 Wypadek na skrzyżowaniu ul. Milionowej i ul. Kilińskiego. Pięć osób rannych w groźnym wypadku! Co było przyczyną wypadku?

Pięć osób zostało rannych w groźnym wypadku, do którego doszło w poniedziałek o godz. 22.30 na skrzyżowaniu ul. Milionowej i ul. Kilińskiego w centrum Łodzi.

📢 Pochodząca z Iraku rodzina migrantów w przyczepie tira rozładowanego w Niewiadowie koło Tomaszowa Maz.

Rodzina migrantów z Iraku została znaleziona w naczepie tira, który był rozładowywany w Niewiadowie koło Tomaszowa Maz.

📢 Prognoza pogody na styczeń i luty 2022. ZIMA 2022. Długoterminowa prognoza pogody na zimę. Śnieg nie odpuści? 30.11.2021

Jakie są prognozy pogody na zimę 2022? Zima będzie śnieżna i mroźna? Astronomiczna zima rozpocznie się we wtorek, 21 grudnia. Jest to czas przesilenia zimowego. Według najnowszych prognoz nic nie wskazuje na to, by w grudniu czekało nas białe szaleństwo. Jak będzie w styczniu i lutym 2022 roku?

📢 Ziemniaki - właściwości zdrowotne i odżywcze. Ile kalorii mają ziemniaki? Ziemniaki a dieta. Kto powinien unikać ziemniaków? 30.11.2021

Według Generalnego Urzędu Statystycznego Polacy w ostatnich latach spożywają coraz mniej ziemniaków. Osoby na diecie częściej wybierają kasze, ryże i makarony. Czy jednak faktycznie ziemniaki nie sprzyjają prowadzeniu zdrowego trybu życia? Czy może jednak to tylko mit, a ziemniaki są kopalnią wartości odżywczych? Sprawdź, ile kalorii mają dania z ziemniaków.

📢 Problemy ze snem. Sposoby na bezsenność. Jak szybko zasnąć? Chcesz się wyspać i mieć zdrowy sen przynoszący wypoczynek? 30.11.2021

Jak radzić sobie z bezsennością? Jakie są przyczyny kłopotów z zaśnięciem? Wiele osób skarży się na kiepski sen, kłopoty z zasypianiem lub bezsenność. Powodów może być wiele: stres, intensywny tryb życia, codzienne zmartwienia i problemy. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym nasza noc będzie przespana.

📢 Herbatka z imbiru i cytryny na wzmocnienie odporności. Imbir ma doskonałe właściwości zdrowotne. Jak zrobić syrop z imbiru? 30.11.2021

Imbir ma doskonałe właściwości zdrowotne. A na wzmocnienie odporności polecana jest herbatka z imbiru i cytryny. Imbir ma wiele substancji leczniczych. Korzeń imbiru od wieków jest docenianym warzywem w kuchni i medycynie. Ze świeżego, startego korzenia imbiru można przygotować olejki, napary i syropy, które doskonale działają między innymi na pierwsze objawy przeziębienia. Nie ma lepszego syropu na kaszel niż imbir i cytryna - stosowały go już nasze mamy i babcie.

📢 Objawy i przyczyny niedoboru magnezu. Jak uzupełnić magnez? Niedobór magnezu w organizmie jest niebezpieczny dla zdrowia 30.11.2021

Niedobór magnezu objawy i przyczyny. Sprawdź, czym grozi niedobór magnezu. Magnez jest niezwykle istotny dla naszego organizmu. Bierze udział w kluczowych reakcjach metabolicznych i pełni ważną funkcję w mineralnej gospodarce kości. Co jednak jeśli mamy za mało magnezu w organizmie? Niedobór magnezu jest niebezpieczny dla zdrowia! Jakie są przyczyny niedoboru tego pierwiastka i jak z tym walczyć? Sprawdź nasze sposoby! Zobacz, jakie skutki może mieć niedobór magnezu.

📢 Oznaki pojawiające się przed zawałem serca. Objawy zawału serca. Jak rozpoznać stan przedzawałowy? 30.11.2021

Jak rozpoznać stan przedzawałowy? Objawy i przyczyny zawału serca. Jak rozpoznać symptomy zawału serca? Nie lekceważ znaków pojawiających się przed zawałem serca. Zawał serca w dużej mierze występuje u mężczyzn po 40. roku życia. Nie oznacza to jednak, że choroba nie dotyczy kobiet. Do zawału serca przyczyniają się choroby układu krążenia, które są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. Zobacz, jak prawidłowo rozpoznać zawał serca i ocalić życie swoje lub swoich bliskich.

📢 Fryzury na jesień i zimę 2021/2022! Te fryzury to hit sezonu! Najmodniejsze fryzury w sezonie jesienno-zimowy 30.11.2021

Zobacz najmodniejsze fryzury na sezon jesień-zima 2021. Te kolory i upięcia królują w domach mody i modowych magazynach. Takie fryzury mają gwiazdy!

📢 Polska nieprzetworzona żywność jest tania i ma również niezwykłe wartości odżywcze. Czym są superfoods? 30.11.2021

Superfoods to nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, która jest bogata w składniki odżywcze. Ich właściwości i duża ilość witamin działają korzystnie na organizm człowieka. Choć najpopularniejszymi superfoods są sprowadzane z zagranicy produkty typu nasiona chia, to okazuje się, że w Polsce mamy mnóstwo swoich super produktów dostępnych w każdym supermarkecie.

📢 Dobroczynne działanie betainy w burakach. Syrop z buraka wzmacnia odporność. Burak jest bogaty w mikroelementy i witaminy 30.11.2021

Sprawia to, że buraki mają doskonałe właściwości lecznicze. Dzięki spożywaniu odpowiedniej ilości buraka możemy wzmocnić naszą odporność, a nawet zapobiec przedwczesnemu starzeniu się. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale syrop z buraka działa doskonale na kaszel i przeziębienie.

📢 Cebula na wzmocnienie organizmu. Właściwości lecznicze cebuli. Jak zrobić syrop z cebuli? Przepis na syrop z cebuli na kaszel 30.11.2021

Właściwości zdrowotne cebuli. Jak zrobić syrop na przeziębienie z cebuli? To niepozorne warzywo jest nie tylko doskonałym dodatkiem do wytrawnych dań, ale też lekiem na kaszel, anginę czy zapalenie krtani. Zobacz recepturę, z której korzystały nasze babcie w sezonie jesiennych przeziębień! Nie daj się przeziębieniu.

📢 Jak zrobić świąteczne pierniczki? Pyszne pierniki na Boże Narodzenie. Składniki i przepis na pierniki na Boże Narodzenie! 30.11.2021

Pyszne pierniki na Boże Narodzenie? Jak zrobić? Łatwy przepis na pierniczki. Składniki i przepis na świąteczny piernik, sprawdź! Zebraliśmy dla Was najlepsze przepisy na pierniki świąteczne przygotowane przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich. Tu na pewno znajdziesz niezawodny przepis na pierniki świąteczne! Sprawdź, jak zrobić pyszne pierniki świąteczne i zaskoczyć nimi swoich bliskich. Twoja rodzina będzie zachwycona! Według tych przepisów zrobisz najlepsze i najsmaczniejsze pierniki świąteczne!

📢 Doda z zarzutami. Jej były mąż Emil S. zatrzymany przez policję

Znana piosenkarka Dorota R., znana jako Doda, usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża Emila S. Producent filmowy został zatrzymany w Warszawie - informuje RMF FM.

📢 W Łodzi ruszy zimowy autobus z gorącą zupą dla godnych i potrzebujących. Start 1 grudnia w środę o godz. 21 z Nowych Sadów

W środę, 1 grudnia, wznawia swoją sezonową działalność autobus z gorącą zupą. O godz. 21 pojazd wyruszy sprzed schroniska dla bezdomnych mężczyzn na Nowych Sadach i pojedzie swoją zwykłą trasą. Jest jedynie jedna zmiana, ominie dworzec na Żabieńcu, gdzie nie było nigdy zbyt wielu chętnych na pomoc, za to zjawi się na ulicy Przybyszewskiego przy ul. Tatrzańskiej. W środę zostanie także otwarta ogrzewalnia dla osób w kryzysie bezdomności przy al. Piłsudskiego 119. Będzie się można w niej schronić w godz. 8-16.

📢 Śmierć mężczyzny na ul. Cegielnianej. 13-latka w schronisku dla nieletnich. Sąd nie ujawnia szczegółów

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa na posiedzeniu niejawnym umieścił 13-latkę, zatrzymaną w związku ze śmiercią 62-letniego mężczyzny na ul. Cegielnianej, w schronisku dla nieletnich. Dziewczyna ma tam spędzić 3 miesiące (do 23 lutego). Jednocześnie wszczął postępowanie celem ustalenia, czy nieletnia popełniła przestępstwo z art. 157 par. 1 kodeksu karnego, czyli spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu powyżej 7 dni. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.

📢 Najlepsze życzenia imieninowe dla Andrzeja. Czego życzyć Andrzejowi? Najśmieszniejsze życzenia imieninowe dla Andrzeja 30.11.2021

30 listopada imieniny obchodzą mężczyźni o imieniu Andrzej. Są to jedne z najpopularniejszych imienin, jakie obchodzimy w Polsce? Każdy zna jakiegoś Andrzeja. Zobacz, czego życzyć Andrzejowi w dniu imienin. Życzenia imieninowe dla Andrzeja. Zabawne i ciekawe życzenia imieninowe.

📢 Wypadek w centrum Brzezin. Ciężarówka potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę!

Na ul. Sienkiewicza przy Modrzewskiego we wtorek (30 listopada) doszło do wypadku.

📢 Co z meczem Widzew - Wisła Kraków. Czy wszyscy kibice wejdą na stadion? Będzie widzewska choinka

Po obostrzeniach wprowadzonych przez rząd w związku z pandemią, kibice zastanawiali się, czy wszyscy będą mogli obejrzeć mecz Widzewa z Wisłą Kraków w 1/8 finału Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w czwartek o godz. 20.

📢 Długoterminowa prognoza pogody na grudzień. Jaka pogoda czeka nas w ostatnim miesiącu roku? Czy w grudniu będzie śnieg? 30.11.2021

Koniec listopada zaskoczył nas obfitymi opadami śniegu. Czy taka aura utrzyma się również w grudniu? Należy spodziewać się wielu dni z opadami deszczu, ponieważ ostatni miesiąc 2021 roku ma obfitować w opady powyżej normy. Co ciekawe również temperatura ma być powyżej normy.

📢 Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2021. Nadciąga La Nina! Jest szansa na białe święta? Pogoda na Wigilię

Pogoda na Boże Narodzenie 2021. Co roku, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, wiele osób zadaje sobie pytanie, jaka będzie pogoda. Zwykle marzymy o prawdziwych białych świętach, ponieważ śnieg dodaje klimatu i magii Bożego Narodzenia. Sprawdź pierwsze prognozy na święta. Czy będzie śnieg? A może zaświeci słońce? Synoptycy już mówią o zjawisku La Nina, które może sporo namieszać w pogodzie!

📢 Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! Najnowsze śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. To lepsze niż memy! 30.11.2021

Czy kreatywność ludzka zna granice? Często okazuje się, że nie. Szczególnie, jeżeli do czynienia mamy z uczniami szkół podstawowych lub średnich. To co potrafią napisać na sprawdzianie często wprawia w osłupienie, ale równie często powoduje uśmiech. Jakie najciekawsze "kwiatki" znajdziemy w internecie? Niektóre są śmieszniejsze niż memy!

📢 Wróżby na Andrzejki 2021. Wróżby andrzejkowe dla dzieci. Najpopularniejsze wróżby andrzejkowe

Lanie wosku, rzucanie monetą czy też andrzejkowe serca i szpilki to jedne z najpopularniejszych wróżb w Andrzejki. Jak je poprawnie wykonać i co dokładnie oznaczają? W naszej galerii przygotowaliśmy zbiór zabaw andrzejkowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdź, co powiedzą Ci tego dnia wróżby!

📢 Nowe obostrzenia od 1 grudnia także w regionie łódzkim! To wszystko przez nadciągający wariant Omikron

Od jutra mocniejsze obostrzenia w wielu sferach życia. Powodem jest wariant Omikron, który wkrótce dotrze też do Polski i regionu łódzkiego.

📢 Sposoby na gołębie. Jak usunąć gołębie z balkonu? Jak pozbyć się gołębi? Proste sposoby na gołębie 30.11.2021

Jak pozbyć się gołębi z balkonu? Sposoby na gołębie! Czy gołębie są pod ochroną? Jak usunąć gołębie z balkonu? Gołębie, gdy w jednym miejscu jest ich za dużo, brudzą swoimi odchodami, hałasują, niszczą rośliny na balkonie i - co gorsza - mogą przenosić groźne choroby w swoich odchodach. Zobacz, jak się ich pozbyć!

📢 Horoskop miłosny na grudzień 2021. Kto ma szansę na świąteczną miłość? Horoskop miłosny dla singli i par. Rady wróżki dla par 30.11.2021

Horoskop miłosny na grudzień 2021 dla singli i dla związków. Co czeka w miłości znaki Zodiaku? Sprawdź, jak będzie Ci się układało w związku, zobacz czy to właśnie w grudniu spotkasz tę jedyną prawdziwą miłość. Horoskop miłosny mówi czy zimę i święta spędzisz w ukochanych ramionach.

📢 Horoskop miesięczny na grudzień 2021. Wróżba w horoskopie na zimę 2022. Horoskop na początek 2022 roku. Horoskop na grudzień 30.11.2021

Horoskop na grudzień 2021. Horoskop miesięczny na ostatnie tygodnie roku. Co czeka znaki Zodiaku w grudniu? Wróżka Margo przygotowała wskazówki dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop podpowie jak rozpoczniemy 2022 rok i na co uważać w końcówce 2021.

📢 Horoskop codzienny na 30 listopada 2021. Horoskop na wtorek 30.11.2021. Horoskop na dziś dla Wodnika, Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa

Horoskop dzienny na wtorek, 30 listopada 2021. Znaki Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie dziennym. Sprawdź swój horoskop dzienny na 30.11.2021

📢 Pożar domu jednorodzinnego i trzech samochodów w Księstwie pod Aleksandrowem Łódzkim. Policja zatrzymała 33-latka

Kot ocalił dwie siostry w wieku 18 i 22 lata oraz ich 41-letniego brata podczas groźnego pożaru domu jednorodzinnego, który został podpalony, razem z trzema samochodami, przez ich 33-letniego brata. Tak twierdzi prokuratura.

📢 Te imiona nosi najwięcej kobiet! Najpopularniejsze imiona żeńskie w Polsce. Czy Twoje imię jest na liście? 30.11.2021

Jesteście ciekawi, jakie imię nosi najwięcej kobiet w naszym kraju? Sprawdźcie na naszej liście, jakie imiona żeńskie są najpopularniejsze! Może wśród nich jest Wasze imię?

📢 Te imiona nosi najwięcej mężczyzn! Najpopularniejsze męskie imiona w Polsce. Sprawdź, czy Twoje imię jest na liście! 30.11.2021

Jakie imię nosi najwięcej mężczyzn w naszym kraju? Sprawdźcie na naszej liście, jakie imiona męskie są najpopularniejsze! Może wśród nich jest Wasze imię?

📢 GIF: Nowa lista wycofanych leków z aptek w całej Polsce. Najnowsze rozporządzenie zakazanych leków. Sprawdź wykaz - 30.11.2021

Najnowsza lista wycofanych leków z aptek w całej Polsce. Sprawdź, które leki zostały wycofane z obrotu z aptek w całym kraju, gdyż znaleziono w ich składzie lub etykietach nieprawidłowości. Warto zapoznać się z powodami dla których te leki zostały wycofane z aptek, i sprawdzić czy macie je w swojej apteczce. Leków z tej listy lepiej nie zażywać. Przypominamy również, że leków nie należy wyrzucać do śmieci. Najlepiej odnieść je do najbliższej apteki. W przypadku wątpliwości do do serii oraz nazwy leków radzimy skonsultować się z lekarzem.

📢 Halina z Sanatorium Miłości opowiada o życiu w Pabianicach. Halina z Pabianic płacze podczas rozmowy z Martą Manowską? 30.11.2021

Co mówiła Halina z Sanatorium Miłości w wywiadzie z Martą Manowską? Halina opowiada ze łzami o życiu w Pabianicach. Czemu łzy pojawiły się w oczach seniorki z Sanatorium Miłości? Halina z Sanatorium Miłości płacze! Halina z Pabianic płakała w czasie rozmowy z prowadzącą Sanatorium Miłości. Czemu Halina z Sanatorium Miłości popłakała się podczas rozmowy z Martą Manowską? Jak wygląda życie Haliny w Pabianicach?

📢 Wymarzone wakacje Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości w Egipcie! Urlop Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości 30.11.2021

Wymarzony urlop Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Zakochana para uczestników Sanatorium Miłości była na pierwszym wspólnym urlopie! Zakochana para wybrała się do Egiptu, by wspólnie wypocząć. Zobacz ich zdjęcia. Iwona zachwyca ciałem i wyglądem!

📢 Para seniorów wypoczywała nad morzem! Wymarzone wakacje Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Zakochani uczyli seniorów 30.11.2021

Iwona i Gerard z Sanatorium miłości spędzili wymarzone wakacje nad polskim morzem. Gdzie byli Iwona i Gerard? Przy tej okazji uczyli seniorów zdrowej aktywności. Ile lat ma Gerard z "Sanatorium Miłości"? Jakich aktywności uczyli seniorów? Jak jeszcze spędzali czas?

📢 Rodzina Iwony z Sanatorium Miłości. Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o sobie. Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? 30.11.2021

Jaka jest prywatnie Iwona z Sanatorium Miłości? Uczestniczka programu Sanatorium Miłości swoją radością życia, optymizmem i aktywnością zaraża wszystkich dookoła. Iwona Mazurkiewicz z Radomska opowiada o swoim życiu.

📢 Iwona z Sanatorium Miłości odważnie mówi o seksie po menopauzie! Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o seksie dojrzałych kobiet! 30.11.2021

Iwona z Sanatorium Miłości szczerze o seksie seniorów! Nasze ciała domagają się seksu mówią Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości! Para seniorów z Sanatorium Miłości opowiada szczerze o seksie w dojrzałym wieku: "wciąż mamy okres godowy, a nasze ciała domagają się seksu!". Iwona i Gerard uczestnicy Sanatorium Miłości dzielą się swoim szczęściem i nie krępują się mówić o seksie.

📢 Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o seksie. Jaki jest seks w dojrzałym wieku? Czy z wiekiem ochota na seks jest większa? 30.11.2021

Iwona z Sanatorium Miłości szczerze o seksie seniorów! Iwona z Sanatorium Miłości opowiadała szczerze o seksie dojrzałych kobiet w Pytaniu na Śniadanie. Bezpruderyjna Iwona z Sanatorium Miłości mówi otwarcie: z wiekiem ochota na seks nie przemija! Udowadnia, że seks seniorów może być świetny, a kobietom po menopauzie ochota na seks jeszcze wzrasta!

📢 Zaręczyny Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Film z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Iwona powiedziała "tak"! 30.11.2021

Jak Iwona przyjęła oświadczyny Gerarda? Film z zaręczyn Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości. Iwona i Gerard z programu TVP Sanatorium Miłości chwalą się filmami z urodzin połączonych z zaręczynami. Czy uczestnicy programu dla seniorów planują ślub?

📢 Tak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości. Jak wygląda dom Iwony? Prywatne zdjęcia z domu Iwony z Sanatorium Miłości! 30.11.2021

Prywatne zdjęcia z domu Iwony z Sanatorium Miłości! Iwona z Sanatorium Miłości zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu. Najpopularniejsza uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny ogród. Zobacz, jak mieszka tam z ukochanym Gerardem. Podobają wam się wnętrza?

📢 Tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe. Życzenia na Boże Narodzenie 2021. Piękne życzenia bożonarodzeniowe

Życzenia na Boże Narodzenie 2021. Życzenia bożonarodzeniowe powinny być co roku zmieniane, aby adresat w sms-ie, mailu lub na messengerze nie czytał co roku tych samym wierszyków i sentencji. Dlatego przygotowaliśmy dla Was duże zestawienie życzeń świątecznych. Od wesołych wierszyków, oficjalne życzenie bożonarodzeniowe, które możecie przesłać kolegom i szefom w pracy lub klientom, aż po poważne sentencje, które możecie wysłać osobom, na których najbardziej Wam zależy.

📢 Andruty na pocieszenie. MEMY po gali Złotej Piłki 2021

Robert Lewandowski nie otrzymał Złotej Piłki za 2021 rok, ale po raz pierwszy w karierze stanął na podium plebiscytu. Polscy internauci są bardzo zawiedzeni wynikami plebiscytu. Zobaczcie MEMY, które zrobili po poniedziałkowej gali.

📢 Trzy podziemne przystanki w trakcie budowy. Katarzyna drąży tunel do Łodzi Polesie

Prace przy budowie tunelu średnicowego i trzech podziemnych przystanków kolejowych nie zwalniają. Usuwana jest nawierzchnia ulicy Zielonej po wschodniej stronie alei Kościuszki, gdzie pojawi się wykop związany z budową podziemnego przystanku Łódź Śródmieście. Katarzyna drąży tunel w kierunku Łodzi Polesie.

📢 Widzę Łódź: Konsumpcyjna przewrotność FELIETON

Czarny piątek, promocyjny świątek, kolorowy jarmark, park jak jarzeniówka.

📢 Wypadek w miejscowości Włochy. Kierowca volkswagena najechał na 14-latkę na jezdni. W rowie leżała kolejna dziewczyna!

Nowe fakty w sprawie wypadku w miejscowości Włochy pod Namysłowem, gdzie 40-letni kierowca volkswagena najechał na 14-letnią dziewczynę leżącą na jezdni. Okazało się, że w rowie obok niej leżała kolejna nieletnia. Mundurowi prowadzą dochodzenie skąd nastolatki się tam wzięły.

📢 Od 1 grudnia nie będzie szlabanów na odcinku Stryków - Konin na autostradzie A2. Jak zapłacić za przejazd? Co jeszcze się zmienia?

Duża zmiana dla kierowców samochodów osobowych, którzy podróżują "państwowymi" odcinkami autostrad A2 i A4. Od środy nie będzie tam już można kupić biletu na bramce, a za przejazd trzeba można zapłacić głównie elektronicznie, za pośrednictwem systemu eTOLL.

📢 Takie anomalia na obiektach ŁKS. Jedno boisko dla ŁKS na Antarktydzie, drugie w Australii

Otrzymaliśmy dwa zdjęcia od naszego Czytelnika, który mniej więcej o tej samej porze odwiedził w poniedziałek boisko przy ul. Minerskiej i boczne boisko przy al. Unii. To pierwsze przygotowuje MOSiR, drugie - MAKiS. Czy pracownicy MOSiR-u nie powinni zapaść się pod ziemię (czytaj pod śnieg) ze wstydu? Przecież obiekt, którym oni zarządzają jest kilometr dalej niż obiekt zarządzany przez MAKiS, który zasłużył na pochwały. A boiska wyglądają tak, jakby jedno było na Antarktydzie, a drugie w Australii. Dlaczego na jednym zalega śnieg, a na drugim go nie ma? Czy ktoś potrafi nam to racjonalnie wytłumaczyć? Może trzeba kupić łopaty dla MOSiR-u?

📢 Koncert zespołu Lady Pank w łódzkim klubie Wytwórnia ZDJĘCIA

W łódzkim klubie Wytwórnia wystąpił zespół Lady Pank. Koncert odbył się w ramach jubileuszowej trasy LP40.

📢 ŁKS gra w Głogowie z Chrobrym. To mecz, który nie ma faworyta

Przed pierwszoligowcami z ŁKS Łódź dwa ostatnie ligowe mecze w tym roku. Wyniki tych spotkań mogą mieć duże znaczenie w kontekście awansu do PKOEkstraklasy.

📢 Nowe obostrzenia. Minister zdrowia: Omikron zmienia nasze podejście do dalszej walki z pandemią

– Ten element zmienia nasze podejście do dalszej walki z pandemią. Musimy docenić wagę tego zjawiska – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski, zapowiadając nowe obostrzenia w związku z nowym wariantem koronawirusa – Omikronem.

📢 Takie będą emerytury styczniowe w 2022 roku - wyliczenia. Oto zasady emerytur bez podatku

Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy jemy majonez. Niektórzy powinni unikać jedzenia majonezu

Majonez to konieczny składnik świątecznej sałatki, która gości na polskich stołach w Boże Narodzenie. Choć jest kaloryczny i tłusty to mało kto wyobraża sobie święta bez sałatki jarzynowej z majonezem. Czy jednak każdy może jeść majonez? Co się dzieje z organizmem gdy jemy majonez?

📢 Horoskop finansowy na grudzień 2021: kto musi uważać na pieniądze i oszczędności. Karty Tarota o finansach znaków Zodiaku 29.11.2021

Horoskop finansowy na grudzień 2021: kto musi uważać na pieniądze i oszczędności. Co mówi horoskop o Twoich pieniądzach? Kto powinien oszczędzać, a kto inwestować? Sprawdź swój znaki Zodiaku i dowiedz się, kto musi uważać w swoich przedsięwzięciach i liczyć się ze stratą? Zobacz, czy czeka cię finansowy sukces, a może masz szansę na premię lub nagrodę.

📢 Blisko tonę żelastwa zdjęto już z szyj łódzkich czworonogów trafiających do schroniska przy ul. Marmurowej. Najmniejszy pies był yorkiem

Kolejna skrzynka zapełniła się kolczatkami. Pojemnik od kilku lat stoi w korytarzu schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Marmurowej. Zapełnia się błyskawicznie. Wystarczy kilka tygodni by żelastwo straszyło z kąta. Kolczatki, które do niego trafiają są zdejmowane z szyj psów błąkających się po łódzkich ulicach i przywożonych do placówki przez Animal Patrol straży miejskiej. Z taką uprzężą przychodzą też do schroniska łodzianie, którzy chcą odebrać swoją psią zgubę lub zaadoptować czworonoga. Kolczatki są im odbierane i trafiają na stertę złomu. W ciągu ostatnich pięciu lat uzbierało się już kilkaset kilogramów żelastwa.

📢 Potworny wypadek na autostradzie A1 w Woźnikach. Zginęły dwie osoby. Auto rozerwane na strzępy

Wypadek śmiertelny na autostradzie A1 w Woźnikach. Samochód został rozerwany na części, gdy uderzył w bariery energochłonne. Widok był potworny. W poniedziałek 29 listopada doszło do tragicznego w skutkach wypadku na autostradzie A1 w Woźnikach. W wyniku zdarzenia zmarły dwie osoby.

📢 Sprzedano już prawie 10 tys. biletów. Widzew jest w stanie wyrzucić Wisłę Kraków z Pucharu Polski

Piłka nożna. Trwa otwarta sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Spotkanie zaplanowano na czwartek 2 grudnia na godz. 20:00. W poniedziałek o godz. 11 oficjalna strona klubu podała, że sprzedano już 9.515 biletów.

📢 Film Dziewczyny z Dubaju już w kinach! Zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju 29.11.2021

Film Dziewczyny z Dubaju trafił do kin w 26 listopada! Zobacz zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju. Oparty na faktach film "Dziewczyny z Dubaju" opowiada o seksaferze z udziałem celebrytów. Zobacz, które aktorki i którzy aktorzy zagrają w najbardziej wyczekiwanej produkcji 2021 roku.

📢 XV Zawody Mikołajkowe - Puchar obchodów Stulecia PZŁF startują już w tym tygodniu w Łodzi

Od 1 do 3 grudnia 2021 roku w Łodzi na tafli Lodowiska “Bombonierka” im. Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz przy ul. Stefanowskiego 28 odbędą się zawody w łyżwiarstwie figurowym. W ramach wydarzenia odbędą się konkurencje w XV Zawodach Mikołajkowych - Puchar obchodów Stulecia PZŁF. Organizatorem imprezy jest Miejski Klub Łyżwiarski w Łodzi, który ugości blisko 300 zawodników z całej Polski. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

📢 Horoskop codzienny na poniedziałek 29.11.2021 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop na dziś. Horoskop codzienny na poniedziałek 29 listopada 2021. Znaki Zodiaku Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec w horoskopie dziennym. Czy dziś sprzyja ci aura szczęścia? Czy twoje zamiary dobra aura? Sprawdź horoskop na dziś 29.11.2021

📢 Jechała nieodśnieżonym samochodem. Jak się to skończyło?

Mandatem w wysokości 200 złotych dla młodej łodzianki zakończyła się beztroska jazda nieodśnieżonym samochodem po jednej z głównych arterii miasta. Kobieta w sobotę rano (27 listopada br.) wsiadła do prawie całkiem nieodśnieżonego forda i... w drogę! Zwróciło to uwagę patrolu, jadącego ulicą Rokicińską w kierunku centrum.

📢 Wilki wróciły do lasów województwa łódzkiego. Jak spotkamy w lesie wilka? Nie trzeba się bać tych pięknych drapieżników 28.11.2021

Wilki w województwie łódzkim spotkamy w lasach oddalonych o godzinę drogi samochodem z Łodzi na południe i wschód województwa. Wilki w lasach województwa łódzkiego zadomowiły się na dobre. Jeszcze nie tak dawno centralna Polska i lasy będące w jurysdykcji Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, były określane mianem "wilczej białej plany".

📢 Ceny mieszkań w Łodzi w listopadzie 2021 w końcu wyhamowały. Ceny i oferty z listopada najtańszych mieszkań w Łodzi 28.11.2021

Ceny mieszkań i kawalerek w Łodzi w końcu wyhamowały. Najtańsze kawalerki nie znikają już po kilku dniach z portali ogłoszeniowych, a w niektórych ofertach właściciele proponują możliwość negocjacji ceny. Czy to oznacza, że mieszkania przestaną już drożeć? Na odpowiedź trzeba będzie poczekać przez najbliższe miesiące. W listopadzie 2021 r. najtańsze (i najmniejsze) mieszkania w blokach można kupić za mniej niż 190 tys. zł. Średnio w listopadzie za kawalerkę trzeba zapłacić nieco ponad 211 tys. zł, w lipcu ta wartość wynosiła ok. 213 tys. zł, a więc można mówić o pewnej stabilizacji cen.

📢 Cena wywoławcza Sukcesji w Łodzi spada a kupca brak. Piąty przetarg na sprzedaż Sukcesji w Łodzi nie został rozstrzygnięty 28.11.2021

Kolejny przetarg na sprzedaż Sukcesji w Łodzi. We wtorek przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia odbył się piąty przetarg na sprzedaż Sukcesji. Cena wywoławcza wyniosła 80 mln zł i była o 46 mln zł niższa niż w pierwszym przetargu. Mimo to nie było chętnych, nikt się nie zgłosił.

📢 Karpie z Grobla Kluki. Ceny karpia i innych ryb na Boże Narodzenie 2021. Ryby na święta już gotowe do sprzedaży 28.11.2021

Karpie z Grobla Kluki czekają na Boże Narodzenie 2021. Ceny karpia i innych ryb na święta. W gospodarstwie agroturystycznym Grobla Kluki odłowiono właśnie ostatnią porcję karpi i innych ryb, które trafią na stoły mieszkańców województwa łódzkiego.

📢 Stare zdjęcia Łodzi w latach 80. XX wieku. Jak wyglądała Łódź w czasach PRL? Tak żyli łodzianie w latach ponad 30 lat temu 28.11.2021

Na starych zdjęciach możemy oglądać Łódź z lat osiemdziesiątych. Jak wyglądała Łódź w czasach PRL? Zobacz na zdjęciach Łódź z czasów PRL. Kto pamięta czasy, gdy po łódzkich ulicach jeździły sławne dziś "ogórki"? A czasy, gdy na ul. Piotrkowskiej sprzedawano jajka? Czy też budowę Centrum Zdrowia Matki Polki?

📢 Adam Zdrójkowski ma wyjątkowo piękną mamę! ZDJĘCIA. Kim jest Edyta Zdrójkowska. Wrzuca seksowne ZDJĘCIA

Edyta Zdrójkowska na wyjątkowych zdjęciach. Zobacz zdjęcia mamy Adama Zdrójkowskiego z serialu „Rodzinka.pl”.

📢 Śmierć mężczyzny na ul. Cegielnianej na Górnej. Zatrzymano 13-latkę! Doszło do morderstwa?

13-letnia dziewczyna została zatrzymana przez policję w związku ze śmiercią 62-letniego mieszkańca Górnej, którego zwłoki odkryto w miniony poniedziałek (22 listopada) w zaroślach przy ul. Cegielnianej, nieopodal jego domu. 62-latek miał rozległy uraz głowy, który przyczynił się do jego śmierci. Wiadomo, że 13-latka i zmarły znali się...

📢 Katarzyna Dowbor w Łodzi wyremontowała dom pani Ani na Bałutach! Nasz Nowy Dom w Łodzi remontował na Bałutach! 27.11.2021

Przypominamy jak Katarzyna Dowbor wyremontowała dom Pani Ani z Łodzi! Na twarzy kobiety wreszcie zagościł uśmiech. Nasz Nowy Dom w Łodzi na Bałutach! Mieszka teraz w pięknie wyremontowanym domu na Bałutach. Wcześniej spadło na nią pasmo nieszczęść. Katarzyna Dowbor i ekipa programu Nasz Nowy Dom znów remontują mieszkania i domy osobom potrzebującym.

📢 Wystawa Park Miliona Świateł w parku Źródliska w Łodzi. Ceny biletów parku Źródliska. Zdjęcia z parku świateł w Źródliskach 27.11.2021

Zdjęcia z wystawy Parku Miliona Świateł w Łodzi i ceny biletów do parku Źródliska. W parku Źródliska w Łodzi po zmroku można oglądać już Park Miliona Świateł. Świetlne instalacje nawiązują do książki Alicja w Krainie Czarów. Wstęp do Park Źródliska wieczorami jest płatny.

📢 Izabella Krzan bez stanika. Na takie zdjęcia internauci czekali bardzo, ale to bardzo długo 26.11.2021

Jest śliczna i ma niezwykle piękne ciało, a fani ją uwielbiają. Izabella Krzan z pewnością wie, jak rozgrzać swoich fanów. Prezenterka opublikowała w swojej internetowej galerii zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza! W opisie do odważnej fotografii podziękowała za okrągłą liczbę obserwatorów. Fani oczywiście oszaleli. Teraz gwiazda podzieliła się wyjątkowo śmiałym zdjęciem. 25-latka zapozowała w jeansowych ogrodniczkach i bez biustonosza. 26.11.2021

📢 To musisz wiedzieć, jeśli Twoje dziecko jest na kwarantannie. Grozi nawet grzywna!

Coraz więcej dzieci trafia na kwarantannę po kontakcie z zakażonymi koronawirusem nauczycielami czy kolegami z klasy. Co trzeba wiedzieć, jeśli dziecko zostało objęte kwarantanną lub izolacją? Czy rodzice też muszą zostać w domu? Komu przysługuje prawo do zasiłku i wolne w pracy z tytułu opieki nad dzieckiem? Jak sprawdzić, czy dziecko jest skierowane na kwarantannę? To musisz wiedzieć, jeśli Twoje dziecko jest na kwarantannie, inaczej grozi nawet kara grzywny!

📢 Nogi jak z Zakopanego do Gdańska! Izabella Krzan w kusym stroju! Zachwyciła fanów ZDJĘCIA 24.11.2021

Jest bardzo zmysłowa, pociągająca i ma niesamowicie dłuuuuugie nogi. Fani są zachwyceni zdjęciami Izabelli Krzan, które prezenterka regularnie umieszcza w sieci. Fotografie prezentują głownie ją w różnych sytuacjach i pozach... Nie brakuje także bardziej śmiałych kadrów... 24.11.2021

📢 ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybieramy dzieci na świąteczne okładki GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE, ale wciąż możesz przesłać zdjęcie swojej pociechy

Tworzymy wielką świąteczną galerię zdjęć dzieci z naszego województwa. Spośród maluszków, dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą dzieci, które trafią na okładki świątecznego i noworocznego wydania gazety. 6 grudnia, w Mikołajki, wszystkie przesłane fotografie ukażą się w specjalnym dodatku do gazety, a na dzieci czeka mnóstwo nagród.

📢 PLEBISCYT SPORTOWY Głosowanie rozpoczęte! Zgłoś do nagród dla zawodników, trenerów, sportowych talentów i drużyn

Tegoroczna edycja Plebiscytu Sportowego "Dziennika Łódzkiego" rozpoczęta! Jak co roku nagrody dla sportowców, trenerów, sportowych talentów i drużyn najpierw zostaną przyznane osobno w miastach i powiatach, a później w wojewódzkim finale. Nowością w tym roku będzie ogólnopolski finał plebiscytu i gala w Warszawie. Partnerem tegorocznej edycji akcji jest Krajowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe, które w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia swojego istnienia.

📢 Osoby o tych imionach i znakach zodiaku piją najwięcej alkoholu. Oto ranking według astrologów [lista]

Możecie wierzyć lub nie. Wiele jednak wskazuje na to, że nasze imiona i znaki zodiaku odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Zestawienie powstało na podstawie znaczenia imion i horoskopu. Więcej dowiesz się w naszej galerii.

📢 Wielki Plebiscyt Edukacyjny rozpoczęty! Głosuj na nauczycieli, przedszkola, szkoły i uczelnie

Zagłosuj na nauczycieli, których lubią i cenią uczniowie oraz ich rodzice oraz nauczycieli przedszkola, którzy mają wyjątkowe podejście do maluchów. Wybierz z nami Nauczyciele Akademickiego Roku. Zagłosuj na Przedszkole Roku i szkolę, w której panuje najlepsza atmosfera. Możesz też nominować swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

📢 Te osoby nie zapłacą ani grosza za abonament RTV 2021. Oto długa lista zwolnionych! [3.04]

Od 2021 roku stawki za abonament RTV idą w górę. Będzie trzeba płacić więcej za abonament RTV, ale nie wszyscy muszą to robić. Zobacz, kto w 2021 roku będzie zwolniony z opłat abonamentowych.

📢 Oryginalne imię dla dziecka: te imiona nadawane są w Polsce najrzadziej. Jak nazwać dziecko, by się wyróżniało?

W ostatnich latach przeżywamy plagę Antosiów, Janków, Julek i Zuzann. Chodzi oczywiście o najczęściej nadawane imiona nowonarodzonym. W pierwszej połowie 2020 roku aż 4037 chłopców otrzymało imię Antoni i aż 3649 dziewczynek zostało nazwanych Julia. Mody na imiona to coś, czego ciężko uniknąć, pytanie jednak, czy należy im ulegać. Jeśli szukacie oryginalnego imienia dla dziecka i chcecie mieć pewność, że będzie jedyne w swoim roczniku - oto lista najrzadziej nadawanych w Polsce imion.

📢 Złodzieje z Łodzi i województwa łódzkiego poszukiwani przez policję - ZDJĘCIA, NAZWISKA

Blisko 200 mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego jest poszukiwanych jest policję za kradzieże i włamania. Przedstawiamy drugą część tego zestawienia.

📢 Łódź Disco Fest 2019. Festiwal Disco Polo w Atlas Arenie [ZDIĘCIA]

W niedzielę, 10 listopada, w Atlas Arenie odbył się Łódź Disco Fest 2019. Była to już 6. edycja tego wielkiego festiwalu Disco Polo w Łodzi. Publiczność bawiła się przy przebojach takich zespołów jak: Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Mig, Playboys, Power Play, Defis, Mejk, Czadoman, After Party, Weekend, Kordia, Piękni i Młodzi...

📢 Pogrzeb Cezarego Mocka, bohatera "Sanatorium miłości". Jacek Kurski na pogrzebie. Tłumy towarzyszyły łodzianinowi w jego ostatniej drodze

POGRZEB CEZAREGO MOCKA Z ŁODZI. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi, oraz ekipa "Sanatorium miłości", pożegnali na Starym Cmentarzu 67-letniego łodzianina, Cezarego Mocka. Na pogrzebie obecna była prowadząca program Marta Manowska oraz prezes TVP, Jacek Kurski.

ZOBACZ KONIECZNIE

Media obecne terenie przygranicznym. Znamy zasady.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie