Prasówka 2.07.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 1.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Jest nowe 500 plus dla seniora: znamy wszystkie zasady. Jak złożyć wniosek o to świadczenie i otrzymywać je co miesiąc [2.07.2022]”?

Prasówka 2.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Jest nowe 500 plus dla seniora: znamy wszystkie zasady. Jak złożyć wniosek o to świadczenie i otrzymywać je co miesiąc [2.07.2022]

500 plus dla seniora to umowna nazwa świadczenia uzupełniającego, które – podobnie jak emerytura – wypłacane jest uprawnionej do niego osobie dożywotnio co miesiąc. Co ważne, na dodatkowe pieniądze mogą liczyć nie tylko osoby uprawnione do emerytury, ale także te, które jej nie otrzymują. Po zmianie przepisów w 2022 r. grupa uprawnionych wyraźnie się zwiększyła.

Nie przegap promocji!

📢 Poszukiwany przestępca wpadł na Widzewie. Podczas spotkania z kolegami z osiedla... ZDJĘCIA

Zapewne bardzo żałował tego letniego spotkania z kolegami 36-latek, którego w czwartek (30 czerwca) po południu wylegitymowali na Widzewie funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Mężczyzna trafił za kratki.

📢 Tak wygląda morderca z parku na Zdrowiu. Policja udostępnia przewidywany wizerunek i oferuje 70 tys. zł nagrody. Zobacz WIZERUNEK

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy od grudnia 2020 roku pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Łodzi tropią mordercę 57-letniej łodzianki w parku na Zdrowiu, udostępnili jego przewidywany wizerunek. Udało się go sporządzić na podstawie zabezpieczonego na miejscu zbrodni DNA. Pierwszy raz w historii polskiej kryminalistyki wykorzystano tego typu technologię. Co więcej za informację identyfikującą podejrzanego zagwarantowano nagrodę w wysokości 70 tys. zł.!

Prasówka 2.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji 2023. Takie są prawdopodobne wyliczenia [2.07.2022]

Wskaźnik waloryzacji to średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w poprzednim roku kalendarzowym zwiększony o co najmniej 20% realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim roku kalendarzowym. Z tego powodu waloryzacja emerytur 2023 zapowiada się rekordowo.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian [2.07.2022]

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Te znaki zodiaku są sobie pisane. Wróżka Roma sprawdziła, kto pasuje do siebie najbardziej [2.07.2022]

Horoskop prawdę Ci powie. Tym razem Wróżka Roma sprawdziła, które znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej. Specjalnie na życzenie czytelników znana astrolog przygotowała szczegółowe zestawienie. Te znaki zodiaku są sobie pisane. Sprawdź szczegóły w naszej galerii.

📢 Lidl, Biedronka, IKEA i inne sklepy wycofują ten towar. Tego nie kupuj - oto nowe ostrzeżenia GIS [2.07.2022]

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Luksusowy dom Filipa Chajzera. Te przeszklone ściany robią wrażenie. Tak mieszka dziennikarz TVN-u

Filipa Chajzera kojarzą przede wszystkim widzowie TVN-u. Prezenter znany jest także ze swojej działalności charytatywnej. My sprawdziliśmy, jak mieszka. Filip Chajzer ma luksusowy dom z przeszklonymi ścianami. Sprawdźcie!

📢 Burze w Łódzkiem. Andrespol i okolice zalane. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wystarczyło kilkanaście minut ulewy, żeby zalane zostały ulice w wielu miejscach w Andrespolu, Wiśniowej Górze i okolicach.

📢 Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim jest bardzo popularna. Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim

Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim. Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim stała się najgłośniejszym kąpieliskiem w województwie łódzkim. Wszystko przez naturystów, którzy tutaj przyjeżdżają poopalać się. Jak będzie tego lata? Poprzednio w weekendy na plaży miłośników naturyzmu było często ponad 200. Przyjeżdżają tu ludzie z Łodzi, Częstochowy, Kielc, Warszawy, Tomaszowa, ale są też mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.

📢 Dwaj nowi pomocnicy Widzewa. Puszcza trudna do przejścia dla Widzewa, ale raz się udało

Po przegranym 1:3 meczu z Sandecją, piłkarze Widzewa rozegrali piątkowym popołudniem drugi mecz sparingowy, tym razem z Puszczą Niepołomice. Łodzianie wygrali 1:0 po golu w ostatniej minucie.

📢 Anna Dymna w Łódzkiej Alei Gwiazd na ulicy Piotrkowskiej

Od 1 lipca na Piotrkowskiej błyszczy gwiazda Anny Dymnej. To już 91. gwiazda w Łódzkiej Alei Gwiazd. Fundatorem gwiazdy Anny Dymnej jest Miasto Łódź, w ramach projektu Łódź Miasto Filmu UNESCO. Po odsłonięciu gwizdy zaplanowano otwarte spotkanie z Anną Dymną.

📢 Horoskop miesięczny na lipiec 2022. Lew i Waga muszą uważać. Rady dla znaków Zodiaku w horoskopie miesięcznym 1.07.2022

Horoskop miesięczny na lipiec podpowie Wodnikowi, co przyniosą najbliższe tygodnie. Horoskop miesięczny 2022 dla Wagi i Skorpiona mówi, jakie będą wakacje. Dla tych znaków zodiaku lipiec będzie szczęśliwy. Zobacz, horoskop na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku. Te osoby muszą zachować szczególną ostrożność w wakacje!

📢 Horoskop na wakacje 2022. Wróżba na lipiec i sierpień! Te znaki zodiaku przeżyją szalone wakacje! 1.07.2022

Horoskop na lato 2022. Sprawdź, co mówią karty o najbliższych miesiącach i dowiedz się, co cię czeka! Zobacz horoskop na wakacje dla wszystkich znaków zodiaku wróżki Margo. Horoskop na lato 2022. Te znaki zodiaku przeżyją szalone wakacje. Oni mają szansę na niesamowite wakacje!

📢 Burze i wichury na Pomorzu w piątek, 1.07.2022. Ewakuowano publiczność festiwalu Opener w Gdyni. Interwencje, podtopienia, powalone drzewa

W piątek, 1.07.2022, nawałnica z zachodu dotarła nad Pomorze. Przez całe województwo pomorskie przeszły silny wiatr, deszcz oraz burza. Sprawdź, co się działo w całym województwie.

📢 Najlepsze plaże oraz kąpieliska w Łodzi i województwie łódzkim. Gdzie nad wodę w Łodzi i regionie? 1.07.2022

Gdzie nad wodę w Łodzi i regionie? Najpiękniejsze i najchętniej odwiedzane kąpieliska i plaże w województwie łódzkim. Na kolejnych slajdach prezentujemy listę kąpielisk, gdzie nad bezpieczeństwem kąpiących czuwa ratownik, ale pokazujemy też urokliwe plaże, które warto odwiedzić w tegoroczne lato. Zobaczcie, gdzie mieszkańcy województwa wypoczywają najchętniej, gdzie można wypożyczyć sprzęt i gdzie można spędzić nad wodą cały dzień.

📢 Masz te monety w domu? Są warte fortunę! Oto lista najbardziej cennych polskich monet. Sprawdź, jakie!

Najdroższe polskie monety wydawane w ostatnich latach przez Narodowy Bank Polski kosztować mogą nawet kilkanaście tysięcy złotych! Wartością kolekcjonerską znacznie przewyższają swój niestandardowy nominał. Takie monety nie występują jednak w codziennym obiegu, ich nakład jest niski i są emitowane dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub postaci historycznych. Dlatego kolekcjonerzy zapłacą za nie krocie! Sprawdź w galerii przykłady okazjonalnych monet wydanych w ostatnich latach, które kosztują niemałe pieniądze. Być może posiadacie którąś z nich?

📢 Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Sprawdź ceny!

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

📢 Ceny domów letniskowych w województwie łódzkim. Drewniane domy i domki letniskowe na sprzedaż

Szukasz drewnianego domu lub domku letniskowego w Łódzkiem? Zobacz, jakie są wystawione na sprzedaż w naszym regionie. Ogłoszenia pochodzą z serwisu otodom.pl. Szczegóły (ceny, adresy) w podpisach pod zdjęciami w naszej galerii.

📢 Poszukiwania 17-latka. Zaginiony uczestnik obozu survivalowego nad Zalewem Sulejowskim

Nad Zalewem Sulejowskim trwają poszukiwania uczestnika obozu survivalowego. Wszystko wskazuje, że chłopak w nocy oddalił się z terenu obozowiska.

📢 Ten horror śni się nauczycielom nawet w wakacje! Niektórzy płakali jak czytali

Klasówki i sprawdziany. Nie lubią ich uczniowie, ale bardzo często również nauczyciele. Wielu z nich musi się zmagać z dziwnymi i niecodziennymi odpowiedziami. Te najdziwniejsze, ale i najśmieszniejsze, zebraliśmy w naszej galerii. Wciel się na chwilę w nauczyciela i zobacz jak być zareagował na te pomysły uczniów. Dobrej zabawy!

📢 Łódź: Mieszka na działce w ROD od wiosny do później jesieni 1.07.2022

Teresa Karcz, 85-lat, ma działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych na Górnej od kilkudziesięciu lat. Od wiosny do pierwszych przymrozków mieszka i śpi na niej. Na tej działce koszty utrzymania są bardzo małe,.

📢 Karty Tarota na lipiec 2022 dla znaków Zodiaku. Zdrowie i praca w horoskopie na lato. Horoskop na lipiec i sierpień 1.07.2022

Horoskop miesięczny o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich. Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadecie, jaki będzie 2022 rok. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku.

📢 Upały 2022 MEMY. Sprawdź najbardziej szalone sposoby na upały od internautów [śmieszne obrazki, demotywatory, zabawne zdjęcia] 01.07.2022

Upały 2022 na najlepszych memach. Witamy upały! Internauci traktują oczywiście sprawę z uśmiechem. Zobaczcie najlepsze memy związane z upałami. Zebraliśmy najlepsze memy z czerwca.

📢 Ogródki działkowe na sprzedaż w Łodzi i województwie łódzkim. Ceny działek pracowniczych w Łodzi. Oferty ogródków działkowych 1.07.2022

Kawałek ziemi, altanka, jabłonka i święty spokój. Ile kosztuje taki luksus? Zebraliśmy dla Was aktualne oferty z serwisu OLX.

📢 Horoskop codzienny na piątek 1 lipca Wodnik, Ryby, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Byk, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 1.07.202

Horoskop dzienny na piątek 1 lipca. Horoskop na piątek: Wodnik, Ryby, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Byk, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop dzienny dla każdego znaku Zodiaku podpowie, co czeka Cię w piątek. Wróżba na 1.07.2022.

📢 Przygotowania ŁKS Łódź do sezonu są na ostatniej prostej

Piłkarze ŁKS Łódź mają za sobą dziewięciodniowe zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, podczas którego rozegrali trzy sparingi.

📢 Horoskop na jutro. Horoskop dzienny na sobotę: Wodnik, Ryby, Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Byk, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop na jutro, 2 lipca 2022. Horoskop dzienny na sobotę: Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Byk, Skorpion, Strzelec, Wodnik, Ryby, Koziorożec. Horoskop codzienny dla wszystkich znaku Zodiaku na weekend. Wróżba na 2.07.2022.

📢 Śmiertelne wypadki na autostradzie A1 koło Piotrkowa. W ciągu dwóch dni zginęły trzy osoby

Śmiertelny wypadek na A1 w dwóch miejscach w powiecie piotrkowskim w ciągu pół godziny. Trwa czarna seria śmiertelnych wypadków na autostradzie.

📢 Widzew - Sandecja na równiku. Przegrany pierwszy sparing Widzewa. Pokazali się starzy znajomi

Piłka nożna. W piekielnym słońcu piłkarze Widzewa grali sparing podczas zgrupowania w Woli Chorzelowskiej.

📢 Zwłoki mężczyzny przy torach w Witoni. Miał przy sobie duże ilości narkotyków i gotówkę

Przy torowisku w Witoni znaleziono ciało 36-latka. Mężczyzna miał przy sobie pokaźną ilość narkotyków i prawie 25 tysięcy złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi łęczycka prokuratura.

📢 W upał te leki mogą zaszkodzić. Lekarze ostrzegają, by przyjmując te środki chronić się przed gorącem, bo sprzyjają przegraniu i powikłaniom

Uwaga na leki w upał! Mogą nie tylko być wrażliwe na temperaturę, ale też wywoływać w organizmie niepożądane reakcje. Nie chodzi nawet o to, że wysoka temperatura zmienia ich działanie. Są pewne farmaceutyki, które odwadniają, osłabiają pocenie i sprawiają, że można nie czuć przegrzania. Aby uniknąć zagrożenia dla zdrowia i życia, podczas skwarów chroń się przed nadmiernym ciepłem, jeśli bierzesz te leki.

📢 Seksualny przewodnik dla znaków Zodiaku. Horoskop erotyczny odsłania, co łączy seks i znaki zodiaku! 1.07.2022

Horoskop erotyczny. Seks i znaki Zodiaku. Które znaki pałają do siebie namiętnością, a którym parom jest w łóżku chłodno? Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Horoskop erotyczny wyjaśnia, czego pragnie Twój partner? Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność?

📢 Dom Haliny z Sanatorium Miłości 3! Tak mieszka królowa Sanatorium Miłości. Z wizytą u Halinki z Sanatorium Miłości 1.07.2022

Jak mieszka Halina z Pabianic? Dom Haliny z Sanatorium Miłości 3! Halina Jaksa, bohaterka a z programu Sanatorium Miłości 3, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Zobacz wnętrza przytulnego domu Haliny, Królowej Turnusu w trzeciej edycji Sanatorium Miłości.

📢 Łzy Haliny z Pabianic podczas wywiadu z Martą Manowską. Halina z Pabianic opowiadała o swoim życiu 1.07.2022

Halina z Pabianic płakała w czasie rozmowy z prowadzącą Sanatorium Miłości. Co mówiła Halina z Sanatorium Miłości w wywiadzie z Martą Manowską? Dlaczego łzy pojawiły się w oczach seniorki z Sanatorium Miłości? Jak wygląda życie Haliny w Pabianicach? Czy Halina jest szczęśliwa?

📢 Jak wygląda związek Iwony z Gerardem? Iwona z Sanatorium Miłości mówi o seksie seniorów! 1.07.2022

Iwona z Sanatorium Miłości bardzo szczerze o seksie seniorów! Nasze ciała wciąż domagają się seksu - mówią dziś Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości! Para seniorów z Sanatorium Miłości opowiada szczerze o seksie w dojrzałym wieku: "wciąż mamy okres godowy, a nasze ciała domagają się seksu!". O seksie seniorów Iwona i Gerard mówili w telewizji śniadaniowej TVP.

📢 Co Sanatorium Miłości zmieniło w życiu Iwony z Radomska? Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o programie TVP 1.07.2022

Sanatorium Miłości całkowicie zmienia życie uczestników! Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o udziale w programie TVP. Jak zmieniło się życie Iwony po programie Sanatorium Miłości? Czy nie żałuje udziału w programie? Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Ile dzieci ma Iwona? Jak wygląda związek Iwony z Gerardem? Jak Iwona Mazurkiewicz komentuje zakończenie Sanatorium Miłości?

📢 Tak mieszka zakochana para seniorów z Sanatorium Miłości. Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Z wizytą u Iwony z Radomska 1.07.2022

Byliśmy w odwiedzinach u uczestniczki Sanatorium Miłości. Zobacz prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości! Iwona z Radomska zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu, które robią wrażenie. Uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma piękny, zadbany ogród, o który dba samodzielnie.

📢 Krótkie życzenia urodzinowe. Nieoklepane życzenia urodzinowe! SMS kartki na urodziny z życzeniami! 1.07.2022

Mądre i pomysłowe życzenia urodzinowe. Gotowe kartki z życzeniami urodzinowymi. Wzruszające i nieoklepane życzenia urodzinowe życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Gdzie będzie deszczowo i wietrznie? Sprawdź, gdzie jest burza!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 i 3 stopnia prognozujące wystąpienie burz z gradem. Sprawdź, gdzie będzie burza.

📢 Punkty karne. Koniec z punktami karnymi? Jest projekt rozporządzenia!

Przed kierowcami rewolucja w przyznawaniu i kasowaniu punktów karnych. Okazuje się, że to nie jedyna zmiana w tym zakresie jaka czeka kierujących pojazdami.

📢 Sklepy Biedronka jako placówki medyczne? "Kolejny sposób na obejście zakazu handlu w niedzielę". W Biedronce będzie przyjmował lekarz?

Od lipca 2022 niektóre sklepy Biedronka w Polsce miałyby stać się również placówkami medycznymi - takie informacje otrzymał "Głos Wielkopolski" od pracowników jednego ze sklepów. Jak twierdzi, może to być kolejny sposób na obejście zakazu handlu w niedzielę, ponieważ kilka dni temu w niektórych placówkach zaplanowano grafiki na wszystkie niedziele lipca.

📢 Najbardziej jadowite pająki w Polsce. Niebezpieczne owady w Polsce. Te owady zagrażają Twojemu życiu, a nawet zdrowiu! 1.07.2022

Niebezpieczne owady w Polsce. Ugryzienia tych pająków są bardzo niebezpieczne! Jakie są najbardziej jadowite pająki w Polsce! A żyją tuż obok nas - w domach, na działkach, w ogrodach, w pracy, w parkach, na ulicach, w samochodach - praktycznie wszędzie. Pająków jest w Polsce aż 820 gatunków i tylko dwa z nich nie mają gruczołów jadowych, czyli prawie wszystkie mogą nas ukąsić. Zobacz w galerii jak wyglądają. Te pająki występują także w województwie łódzkim.

📢 Oferty domów rekreacyjnych. Domy rekreacyjne w województwie łódzkim na sprzedaż 1.07.2022

Dom rekreacyjny położony w urokliwym miejscu, często z altanką i dużymi ogrodami, które sprawiają, że można się tam zrelaksować w ciągu zaledwie paru minut. Ile kosztuje taki luksus? Zebraliśmy dla Was aktualne oferty z serwisu OLX.

📢 Kryształy z PRL-u warte fortunę. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić kilkanaście tysięcy zł. Wazony i szkło drogie jak nigdy 1.07.2022

Te rzeczy nigdy nie były takie drogie. Sprawdź, ile kosztują szkła, wazony i talerze z czasów PRL-u. Cenne szkła i naczynia z tego okresu można znaleźć na stronie internetowej OLX.pl. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie kilkanaście tysięcy złotych. Sprawdź, czy masz je w domu, to są prawdziwe skarby.

📢 Serial Daleko od szosy: poznaj prawdziwe losy Leszka, Bronki i Ani. Serial Daleko od szosy ma wciąż wiernych fanów 1.07.2022

Serial Daleko od szosy - poznaj prawdziwe losy Leszka, Bronki i Ani. Serial Daleko od szosy ma wciąż wiernych fanów. Daleko od szosy - serialu z PRL-u - dziś jest kultowy. Oto historia losów Leszka, Bronki i Ani! Widzowie chętnie oglądają kolejne powtórki.

📢 Niesamowite miejsca w województwie łódzkim: Spała, zamek w Inowłodzu, Niebieskie Źródła. Wycieczki w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego

Najciekawsze miejsca w województwie łódzkim niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego. Warto je zobaczyć w ciepły majowy weekend. Polecamy wyjątkowe miejsca w naszej okolicy, miejsca bogate w historię, urokliwe lasy, ogrody botaniczne, a także unikatowe na skalę europejską rezerwaty.

📢 Jak przetrwać upał w mieszkaniu? Najlepsze sposoby na ochłodzenie pomieszczeń [TOP 11] 1.07.22

W czasie upałów jedyne o czym marzymy, to zimna kąpiel i możliwość ochłodzenia pomieszczenia, w którym się znajdujemy. Jednak co zrobić, gdy nie możemy pozwolić sobie na zakup klimatyzatora, a w naszym mieszkaniu wciąż jest gorąco, nawet w nocy? Rozwiązań jest wiele. W galerii prezentujemy najlepsze, jak również sprawdzone domowe sposoby na obniżenie temperatury i przetrwanie upałów w mieszkaniu.

📢 Zakończył się remont dwóch zabytkowych willi Meyera w Łodzi. Powstaną w nich biura i nowoczesna biblioteka multimedialna

Zakończył się remont dwóch zabytkowych willi znanego fabrykanta Ludwika Meyera przy ul. Moniuszki 3 i 5 w centrum Łodzi. W pierwszej będzie Wydział Kultury UM, a w drugiej Mediateka, czyli najnowocześniejsza biblioteka miejska w Łodzi.

📢 Transfery i sparingi Widzewa. Widzew gra w piątek dwa sparingi i czeka na napastnika z Barcelony. Trwają testy medyczne

Piłka nożna. Jordi Sanchez ma zostać nowym napastnikiem Widzewa.

📢 Małżeńska masakra. Zabijając swoją żonę, mąż puszczał jej ulubione utwory

21-latek podciął swojej żonie gardło, a następnie trzymał swoją wykrwawiającą się małżonkę za rękę i puszczał jej ulubione utwory muzyczne. Policja złapała go chwilę później.

📢 Oto aplikacje wycofane przez Google Play. Musisz je usunąć z telefonów Samsung, Xiaomi i innych

W Sklepie Google Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze sklepu i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

📢 Dwa wypadki na autostradzie A1 w Łódzkiem. Jedna osoba zginęła. Utrudnienia na A1

Dwa wypadki wydarzyły się w piątkowe przedpołudnie (1 lipca) na autostradzie A1 w Łódzkiem.

📢 Władysław Balicki ożenił się! Zdjęcia z wesela i ślubu uczestnika Sanatorium Miłości. Ślub uczestnika Sanatorium Miłości! 30.06.2022

Władysław Balicki, uczestnik Sanatorium miłości, powiedział w sobotę tak Marii ze Stalowej Woli. Ślubował swojej wybrance w łódzkim USC przy ul. Pabianickiej. Na ślub i wesele przyjechały jego koleżanki i koledzy z „Sanatorium miłości”. Jak się bawili?

📢 Karnety na Widzew będą w otwartej sprzedaży. Czekali na to kibice

15.010 sprzedanych karnetów pokazywała oficjalna strona Widzewa o godz. 21.00. O północy zakończył się III etap sprzedaży wejściówek na domowe mecze Widzewa w PKO BP Ekstraklasie. Licznik wskazał 15.035 sprzedanych karnetów.

📢 Burze w województwie łódzkim. Grad koło Opoczna i ulewa w Sieradzu. Burze i upał w Łodzi i regionie. Pogoda 1.07.2022

W czwartek zgodnie z zapowiedziami meteorologów i map pogodowych nad województwem łódzkim przeszły burze. Na wsi koło Opoczna było to potężne gradobicie! Największe szkody poczyniła w gminie Białaczów, gdzie kule gradowe dziurawiły dachy domów.

📢 Policjanci z Piątku przed sądem w Łodzi. Kulisy interwencji policji zakończonej śmiercią

Policjanci z Piątku pod Łęczycą bili swe ofiary pięściami, okładali pałkami, wywozili w odległe miejsca i porzucali. Jedna z nich została tak skatowana, że zmarła. Afera ta wstrząsnęła mieszkańcami województwa łódzkiego. Niedawno prokuratura sporządziła akt oskarżenia, my zaś odsłaniamy szokujące kulisy poczynań stróżów prawa.

📢 Groźny wypadek na ul. Tatrzańskiej. Bmw wjechało pod śmieciarkę ZDJĘCIA

Policjanci z łódzkiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek (30 czerwca) na ul. Tatrzańskiej (na wysokości numeru 31). Przed godz. 13 bmw wjechało pod śmieciarkę.

📢 O radiowozie z Poznania mówi cała Polska! Blokada na kole radiowozu hitem internetu. Funkcjonariusz policji poniósł konsekwencje

Zdjęcie radiowozu, zaparkowanego na ul. Wrzoska, szybko stało się hitem internetu. Strażnicy miejscy z Poznania, w ramach interwencji, założyli mu bowiem... blokadę na koło. Dlaczego?

📢 Jaki będzie lipiec? Horoskop roczny 2022. Co przyniosą kolejne miesiące 2022 roku? Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 1.07.2022

Twój horoskop na lipiec z radami dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, jakie zmiany czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Rady wróżki na nowy rok 2022. W horoskopie udziela wskazówek i ostrzeżeń wszystkim znakom zodiaku.

📢 Nietypowe objawy nowotworów. Takie są najczęstsze objawy raka! Te objawy raka łatwo zlekceważyć 30.06.2022

Jakie są pierwsze objawy choroby nowotworowej? Kiedy udać się do lekarza? Nie lekceważ swojego zdrowia. Sprawdź, które dolegliwości mogą być przyczyną nowotworu.

📢 Ceny warzyw i owoców na rynku. Ile kosztują truskawki, kapusta, ziemniaki, czereśnie? Ceny na Górniaku w Łodzi 30.06.2022

Inflacja daje się odczuć każdemu. Rosnące ceny sprawiają, że dokładniej zastanawiamy się nad każdą wydaną złotówką. Zobacz, ile kosztują warzywa i owoce na łódzkim Górniaku. Takie są ceny za truskawki, kapustę, ogórki. Ile kosztują czereśnie? Ceny młodych ziemniaków. Ceny na targowisku w Łodzi.

📢 Najpierw żegnał się z Widzewem, teraz zostaje w klubie na dwa lata. Cena mocno spadła?

Widzew Łódź zdecydował się na ściągnięcie Juliusza Letniowskiego z Lecha Poznań. Zawodnik podpisał nowy kontrakt i pozostanie w Klubie z alei Piłsudskiego na dłużej - informuje widzew.com.

📢 Jakie sposoby na muchy będą skuteczne? Zobacz proste triki. Te produkty masz w kuchennej szafce

Muchy to uciążliwie stworzenia. Nie tylko denerwują swoją obecnością, ale potrafią też roznosić bakterie. Nielubiane owady latają w okolicach śmietników, mają kontakt ze spleśniałą żywnością i roznoszą zarazki. Podpowiadamy najpopularniejsze domowe sposoby na muchy.

📢 Przekonaliśmy się, ile kosztują wakacje 2022 nad morzem w Polsce. Ryby, pamiątki, bilety. Goście przyjeżdżają na krócej

– Goście przyjeżdżają tylko na kilka dni – przyznaje jedna z właścicielek obiektu noclegowego nad morzem. Próbujemy oszczędzać i jednocześnie choć krótko wypocząć. Wakacje 2022 są droższe od poprzednich, co widać po cenach jedzenia, pamiątek, rozrywki. Ile zatem kosztuje urlop w Łebie w tym sezonie? Postanowiłam podzielić się obserwacjami ze swojego wyjazdu do Łeby. Odnotowałam między innymi ceny wędzonych ryb, noclegu, koszt wyprawy na wydmy, czyli biletu do Słowińskiego Narodowego Parku i meleksu. Przyglądam się także pamiątkom i innym akcesoriom, takim jak chociażby parawany. Taka wiedza może przydać się, zanim wyruszysz na wakacje nad morzem latem 2022 roku.

📢 Śmiertelny wypadek na A1! Zderzenie lawety z autami osobowymi koło Piotrkowa Trybunalskiego! Jedna osoba nie żyje!

Tuż przed godziną 7 doszło do tragicznego wypadku na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Adolfinów w pow. piotrkowskim.

📢 Horoskop codzienny na czwartek, 30.06.2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec

Horoskop codzienny na czwartek, 30 czerwca. Horoskop na codzienny na czwartek Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop dla każdego znaku Zodiaku podpowie, co czeka Cię w środę. Horoskop na dziś 30.06.2022.

📢 Anestezjolodzy odchodzą z Matki Polki. W Łodzi to kolejny szpital położniczy, który ma problemy z kadrą

Kilkudziesięciu anestezjologów Matki Polki kończy w czwartek pracę dla szpitala. To druga już placówka opiekująca się ciężarnymi w Łodzi, która ma problemy z personelem.

📢 Horoskop miłosny dla znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 30.06.2022

Horoskop miłosny dla par i singli. Sprawdź, co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań.

📢 Oferty pracy w Łodzi. Na te stanowiska szukają pracowników! Sprawdź, ile można zarobić 29.06.2022

Oferty pracy w Łodzi. Takie oferty można znaleźć na stronie olx.pl. Te ogłoszenia zamieszczone są w kategorii praca w Łodzi. Sprawdź, jakich pracowników poszukują i ile można zarobić. W naszej galerii przedstawiamy stawki i oferty!

📢 Pijana 15-latka z Ostrowa Wielkopolskiego znaleziona na pomoście. Miała prawie 5 promili alkoholu. Są nowe informacje w sprawie

Wracamy do sprawy 15-latki, która w poniedziałek, 27 czerwca została znaleziona nieprzytomna na pomoście w Ostrowie Wielkopolskim. Dziewczyna była pijana, w organizmie miała blisko 5 promili alkoholu. Policjanci ustalili z kim nastolatka przebywała tego dnia nad zalewem Piaski Szczygliczka i kto sprzedał jej alkohol.

📢 UOKiK ukarał influencerów internetowych. Wśród nich m.in. Maffashion

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał sześć decyzji nakładających kary finansowe na internetowych influencerów. Osoby prowadzące popularne blogi i konta na portalach społecznościowych otrzymały kary za brak współpracy z urzędem.

📢 Horoskop dzienny na środę 29 czerwca Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 29.06.2022

Horoskop na dzienny 29 czerwca. Twój horoskop dzienny na środę Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop dla każdego znaku Zodiaku podpowie, co czeka Cię w środę. Horoskop na dziś 29.06.2022.

📢 Śmiertelne potrącenie rowerzystek w Skierniewicach. Nie żyje 14-latka, a 15-latka walczy o życie! Informacje policji

Do wypadku doszło w poniedziałek, 27 czerwca, przy ulicy Fabrycznej w Skierniewicach. Pomimo długotrwałej reanimacji nie udało się uratować życia 14-letniej rowerzystki.

📢 Niemcy. Bonn: Odcięta głowa przed budynkiem sądu. Policja szuka świadków

Przed budynkiem sądu w Bonn w zachodnich Niemczech znaleziono odciętą głowę. Zatrzymano w tej sprawie 38-letniego mężczyznę.

📢 Śmiertelny wypadek na Bałutach. Samochód zatrzymał się na drzewie. Jedna osoba nie żyje

65-letnia kobieta zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem na Teofilowie. Podczas wyprzedzania utraciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo.

📢 "Trumna na kółkach" - rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi, uczestnikowi śmiertelnego wypadku

Rozprawa dyscyplinarna przeciwko adwokatowi Pawłowi Kozaneckiemu (zgodził się na publikację nazwiska i wizerunku), autorowi pamiętnych słów o „trumnie na kółkach”, które wywołały falę krytyki i oburzenia, odbyła się w poniedziałek 27 czerwca przed sądem dyscyplinarnym przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

📢 39-letnia Anna Fabijańska została najmłodszą profesor Politechniki Łódzkiej

39-letnia Anna Fabijańska została najmłodszą profesor Politechniki Łódzkiej. Profesor informatyki zajmuje się m.in, cyfrową analizą obrazów.

📢 Na śmierć skatowali młotkiem i tłuczkiem. Ruszył proces w sprawie brutalnego, śmiertelnego pobicia pod Łęczycą

Proces trzech mężczyzn, którym prokuratura zarzuciła brutalne pobicie na śmierć swego znajomego pod Łęczycą – m.in. za pomocą młotka i tłuczka do mięsa – zaczął się w poniedziałek 27 czerwca w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Niepublikowane zdjęcia powojennej Łodzi z kolekcji Wojewódzkiej Biblioteki im. J. Piłsudskiego. Zobacz niezwykłą Łódź!

Niepublikowane dotąd zdjęcia z kolekcji Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Piłsudskiego w Łodzi przenoszą nas w czas PRL-u. Pokazują Łódź, która odeszła do przeszłości.

📢 Dom rodziny Krawczyka w Dalikowie sprzedany! Siostrzenica żony Krzysztofa Krawczyka sprzedała dom. Zobacz dom rodziny Krawczyka 25.06.2022

Siostrzenica Ewy Krawczyk wystawiła na sprzedaż dom w Dalikowie. Dom szybko znalazł nabywcę. Dom w Dalikowie jest wart ponad milion złotych. Jak wygląda w środku? Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

📢 Proste życzenia imieninowe dla kobiety i mężczyzny. Zobacz, czego życzyć w imieniny 25.06.2022

Życzenia imieninowe dla kobiety. Krótkie konkretne życzenia na imieniny do wysłania SMS, FACEBOOK, MESSENGER. Spraw niespodziankę swoim znajomym i złóż im życzenia imieninowe! Nie masz weny na życzenia imieninowe dla koleżanki lub kolegi? Nie wiesz co życzyć żonie lub mężowi z okazji imienin? Zobacz, zbiór najlepszych życzeń imieninowych z całego internetu!

📢 Archiwalne zdjęcia Łodzi ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. J. Piłsudskiego

Na unikatowych zdjęciach ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi obejrzymy unikatowe zdjęcia. Fotografie miasta, które odeszło do przeszłości.

📢 MISTRZOWIE SMAKU Prezentujemy liderów plebiscytu w poszczególnych kategoriach [GALERIA]

Pamiętacie, że ciągle wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników? To największy w Polsce plebiscyt z branży gastronomicznej! Oto kandydaci do nagród, którzy dotychczas zdobyli najwięcej głosów w naszym plebiscycie.

📢 Kobiety o tych imionach są najseksowniejsze. Te dziewczyny mają powodzenie! [lista]

Kobiety o tych imionach i znakach zodiaku są najseksowniejsze - tak przynajmniej twierdzą ezoterycy. Według nich, zarówno imię jak i znak zodiaku może determinować wiele cech charakteru. Zdaniem ezoteryków posiadanie konkretnego imienia może pomagać w życiu. Niektóre kobiety o danym imieniu i znaku zodiaku uważane mogą zostać za najseksowniejsze. Zobacz listę imion i znaków zodiaku w powyższej galerii.

📢 Jakie są pierwsze objawy raka trzustki? Łatwo pomylić je z niestrawnością. Masz te dolegliwości? Nie bagatelizuj ich i umów się na badania

Rak trzustki to podstępna choroba, na którą co roku w Polsce umiera ponad 5 tys. osób. Jakie objawy mogą oznaczać rozwój raka trzustki? Niestety, ten nowotwór często przebiega bezobjawowo, a szansa na 5-letnie przeżycie w momencie postawienia diagnozy wynosi tylko 10,8 proc. Obecnie nie ma odpowiednich testów przesiewowych, które pozwoliłyby oszacować ryzyko rozwoju tego nowotworu. Podpowiadamy, jakie dolegliwości mogą świadczyć o początkowym stadium raka trzustki.

📢 UŚMIECH DZIECKA Wybieramy dzieci na okładkę gazety - głosowanie trwa. Czeka mnóstwo nagród!

Z tej okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy wielką galerię pełnych uśmiechu zdjęć dzieci naszych Czytelników. Spośród nich wybierzemy maluchy, które trafią na okładkę. Czeka mnóstwo wspaniałych nagród, a wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

📢 Wybieramy najlepsze lokale gastronomiczne oraz kucharzy, kelnerów i innych pracowników branży - głosowanie rozpoczęte!

Masz swoją ulubioną restaurację lub jadłodajnię? Wiesz, która kawiarnia jest najlepsza i gdzie można zjeść najsmaczniejsze lody? Znasz dobrego kucharza, sympatycznego kelnera, barmana lub baristę albo menedżera gastronomii, który świetnie zarządza biznesem? Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie. Na laureatów czekają prestiżowe nagrody, a w ogólnopolskim finale samochód - Citroen C3!

📢 Niebezpieczne skutki braku snu. Jak organizm reaguje na zbyt małą ilość snu? Zaskakujące objawy bezsenności

Prawidłowy czas oraz dobra jakość snu jest niezmiernie ważna. Wiele osób bagatelizuj sen i nie dba o jego higienę. Sprawdź, co może się stać z organizmem, kiedy za mało śpimy. Niektóre skutki mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Twój organizm może na tym porządnie ucierpieć. Zobacz, jakie są objawy zbyt małej ilości godzin snu.

📢 Mercedes Krzysztofa Krawczyka. Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany!

Ile kosztował samochód gwiazdora? Samochód Krzysztofa Krawczyka został sprzedany! Jak wyglądał mercedes Krzysztofa Krawczyka?

📢 Morderstwo kobiety w parku na Zdrowiu w Łodzi. Już ponad rok śledczy szukają mordercy. Wiedzą, jak wygląda

4 grudnia 2021 roku minął dokładnie rok od bestialskiego morderstwa 57-letniej kobiety w parku na Zdrowiu. Mimo, że śledczy znają DNA mordercy i wiedzą, jak wygląda, to jest on nadal nieuchwytny.

📢 Te produkty powodują zatrucia pokarmowe! Zobacz, 10 rzeczy, które są najczęściej przyczyną infekcji układu trawienia

Najczęstszą przyczyną zatruć pokarmowych są produkty pochodzenia roślinnego, ale to te odzwierzęce powodują najgroźniejsze infekcje i największą liczbę powikłań. Sięgając po pewne artykuły spożywcze ryzykujemy bardziej niż wybierając inne – sprawdź, na które z nich najlepiej uważać, by uniknąć przykrych objawów zakażenia układu trawienia.

📢 Najlepsze MEMY o Bałtyku. Zobacz z czego żartują Internauci z wakacji nad morzem, Memy z polskich plaż 29.09.2021

Okazuje się, że nasze polskie Morze Bałtyckie może być powodem do żartów. Internauci stworzyli wiele śmiesznym memów na temat Bałtyku. Zobacz te najciekawsze!!!

📢 Plaże nudystów w Polsce [18+] Jak tam wygląda? [WIDEO] Jak dojechać? [MAPA] Gdzie są najlepsze plaże naturystów? Sprawdź

Plaże nudystów w Polsce mają się świetnie. Gdzie są? Praktycznie w każdym regionie kraju znajdziesz plażę nudystów, gdzie możesz swobodnie opalać się nago. Golasy jednak największy wybór mają nad morzem. Przygotowaliśmy listę TOP 10 plaż nudystów w Polsce wraz z mapą, jak dojechać na plażę.

📢 Progi do łódzkich LO! Rekrutacja do szkół średnich 2021 w Łodzi. Wiemy, które z nich przyjęły w poprzednim naborze tylko dobrych kandydatów

Rekrutacja do szkół średnich coraz bliżej. Dlatego zebraliśmy progi do łódzkich LO z poprzedniej... Już na weekend 4-6 lutego część szkół średnich z Łodzi zaplanowała "drzwi otwarte" – prowadzone zdalnie z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa – przed szybko zbliżającym się naborem do liceów ogólnokształcących, techników i branżówek. Aktualni ósmoklasiści z podstawówek chłoną obecnie każdą informację, która pomoże im wybrać nowe miejsce nauki od roku szkolnego 2021/2022. Dlatego sprawdziliśmy, w jakich łódzkich placówkach, w poprzednim naborze, ułożyły się najwyższe tzw. progi. Zebraliśmy – w galerii do tego artykułu – te szkoły średnie, gdzie wstęp dawał wynik wyższy niż 100 punktów uzyskanych w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 (z 200 możliwych do zdobycia). Okazało się, że w Łodzi były to tylko licea ogólnokształcące (zatem zabrakło łódzkich techników oraz branżówek).

📢 Obiad na upały. Tymi potrawami się schłodzisz w upalne dni. PRZEPISY. Co na obiad w upały? Lekkie dania na upalne i gorące dni 8.09.2020

Co jeść w upalne dni? Szukacie przepisów na lekkostrawne potrawy? Potrawy na upały - przepisy. W upalne dni większość z nas nie ma ochoty ani na ciężkostrawne posiłki, ani na wielogodzinne stanie w kuchni i przygotowywanie potraw. Podpowiadamy jak w kilkanaście minut przygotować pyszne, ale przy tym niskokaloryczne dania dobre na upały.

📢 Piękno w stylu topless. Moda na topless, tolerancja nagości, emancypacja czy przyjemność bez ograniczeń? [ZDJĘCIA]

Opalanie się topless dawno już wyszło z mody, ale w latach 70. i 80. XX wieku było symbolem wyzwolenia kobiet, oznaką emancypacji i źródłem inspiracji dla wielu pań. Rewolucja plażowa dotarła do Polski, kiedy na ekrany kinowe wszedł film „I Bóg stworzył kobietę” z Brigitte Bardot w roli głównej, francuską seksbombą, która stała się obiektem pożądania milionów mężczyzn i niechęci kobiet na całym świecie.

📢 LO w Łodzi, do których najtrudniej się dostać. Progi punktowe do liceów. Tu dobrze zdany egzamin gimnazjalny będzie Ci bardzo potrzebny

18 kwietnia początek egzaminu gimnazjalnego 2018. A 21 maja zaczyna się rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Kandydaci, aktualnie kończący gimnazja, wybiorą placówki, w których chcieliby kontynuować naukę po wakacjach. O tym, czy się dostaną, zadecyduje w znacznym stopniu właśnie egzamin gimnazjalny.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jakie znaczenie ma wejście Finlandii i Szwecji do NATO

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie