Prasówka 24.09.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 23.09. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyłączenia prądu w łódzkim. Gdzie 24.09 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?”?

Prasówka 24.09: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Wyłączenia prądu w łódzkim. Gdzie 24.09 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w łódzkim 24.09? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w łódzkim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Nie przegap promocji!

📢 Horoskop dzienny na sobotę (dziś, 24.09). Które znaki zodiaku powinny podjąć wyzwanie?

Sprawdź horoskop na sobotę dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Twoich znajomych na dziś? Zobacz, co zgodnie z horoskopem powinno się wydarzyć w sobotę 24.09.2022. Czy dzięki temu zbierzesz się na odwagę? Przeczytaj Poznaj horoskop na dziś (sobotę, 24.09.2022) dla wszystkich znaków zodiaku.

📢 Wielki horoskop na październik 2022. Miłość i rodzina i praca w wielkim horoskopie na jesień. Karty Tarota o znakach zodiaku 24.09.2022

Wielki horoskop na jesień zdradza jak ułożą się twoje sprawy zawodowe i finansowe w październiku 2022 roku. Horoskop na ostatnie tygodnie lata o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich. Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadecie, jaki będzie 2022 rok. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku.

Prasówka 24.09: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Horoskop tygodniowy do niedzieli 25 września dla wszystkich znaków zodiaku. Horoskop tygodniowy 25.09.2022

Horoskop tygodniowy do niedzieli podpowiada jaki będzie weekend. Horoskop tygodniowy od poniedziałku do niedzieli dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżba od 19 do 25 września 2022. Sprawdź horoskop na 7 dni.

📢 Gdzie na grzyby koło Sieradza, Poddębic lub Bełchatowa?! Grzybobranie w łódzkich lasach. Grzyby w lasach koło Łodzi 24.09.2022

Grzybobranie w łódzkich lasach. Grzyby "lubią jak jest mokro po deszczach i ciepło! Kiedy zaczną się grzyby w tym roku? Z lasów naszego regionu grzybiarze wychodzili rok temu z koszami pełnymi prawdziwków i podgrzybków!

📢 Przepiękne polskie modelki z czasów PRL. Zmieniały się kanony piękna, a Polki i tak zawsze zachwycały. Zobaczcie zdjęcia z pokazów mody

W siermiężnych czasach PRL modeling praktycznie nie istniał. A pokazy mody - owszem - czasem się pojawiały w Warszawie za sprawą państwowej "Mody Polskiej", która jako jedyna starała się nadążać za zachodnimi trendami, ale była to niezwykła rzadkość. Ale mniejsze zakłady odzieżowe też chciały pokazać swoje prace. Udało nam się zebrać kilka sesji zdjęciowych dla państwowych przedsiębiorstw kosmetycznych i odzieżowych z lat 70. Jak wówczas wyglądały modelki? Jakie makijaże nosiły? ZERKNIJCIE DO GALERII ZDJĘĆ.

📢 Festiwal światła 2022. Light Move Festival 2022 w Łodzi ZDJĘCIA

Trwa Festiwal Światła w Łodzi. ZDJĘCIA galerii - koniecznie zobacz!

📢 Takich rzeczy nie wypada robić na weselu. Tego należy unikać, aby nie denerwować pary młodej!

Przygotowanie przyjęcia weselnego to skomplikowana logistycznie akcja. Przyszli małżonkowie robią wszystko, aby ten dzień był wyjątkowy zarówno dla nich jak i ich gości. Wesela budzą ogromne emocje. Zobaczcie, czego nie powinno się robić na weselu.

📢 Nie żyje Franciszek Pieczka. Wybitny aktor miał 94 lata

Bardzo smutna informacja - w piątek w godzinach popołudniowych zmarł Franciszek Pieczka. Wybitny aktor miał 94 lata.

📢 Koszmarne fuszerki budowlane. Ręce opadają. Coś ewidentnie poszło nie tak. Raczej nie "będzie pan zadowolony". Zobaczcie!

„Fuszerka” budowlana i nie tylko. Niektóre sytuacje oraz efekty nieprofesjonalnego wykonania różnych czynności, głównie w branży budowlanej wydają się wręcz absurdalne, a „kreatywność” architektów i „specjalistów” jest niebywała. Te najbardziej zaskakujące rozwiązania wziął „pod lupę” facebookowy profil pod nazwą Fuszerka Sp. z o.o., który pokazuje je z przymrużeniem oka. Dziennik Zachodni dostał zgodę na publikację najciekawszych wpadek. „Pomysłowi” elektrycy, monterzy instalacji, murarze i „mistrzowie” elewacji podbijają sieć. Zobacz najbardziej „kreatywne” rozwiązania „fachowców”. Na ich widok ręce opadają!

📢 Memy po meczu Polska - Holandia. Niech strzela Milik. Internauci bezlitośni dla Biało-Czerwonych

W czwartek w meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski w piłce nożnej zagrała na PGE Narodowym w Warszawie z Holandią. Biało-Czerwoni zagrali bardzo słabo, przegrali 0:2, a internauci byli bezlitośni dla piłkarzy Czesława Michniewicza i dla samego selekcjonera. Zobacz MEMY po tym spotkaniu.

📢 Lepsze niż memy! Nowe śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! 23.09.2022

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023 i wkrótce przyjdzie czas na pierwsze klasówki i sprawdziany. Nie lubią ich uczniowie, ale bardzo często również nauczyciele. Wielu z nich musi się zmagać z dziwnymi i niecodziennymi odpowiedziami. Te najdziwniejsze, ale i najśmieszniejsze, zebraliśmy w naszej galerii. Wciel się na chwilę w nauczyciela i zobacz jak byś zareagował na te pomysły uczniów. Życzymy dobrej zabawy!

📢 Festiwal Światła 2022 w Łodzi - co oglądać na Light.Move.Festival? Mappingi, projekcje i świetlne instalacje na festiwalu światła 23.09.2022

Festiwal Światła w Łodzi rozpocznie się w piątek 23 września. Przed łodzianami oraz gośćmi Light.Move.Festival. trzy wyjątkowe wieczory. W weekend 23-25 września Festiwal Światła ozdobi Łódź barwnymi projekcjami i instalacjami. Dzięki mappingom ożyją łózkie kamienice i budynki. Sprawdź program Festiwalu Światła w 2022 roku.

📢 Te znaki zodiaku są wampirami energetycznymi. Osoby o tych znakach odbierają energię i radość ludziom w swoim otoczeniu [23.09.2022]

Czasami odnosimy wrażenie, że po przebywaniu dłużej w towarzystwie niektórych ludzi, stajemy się bardzo zmęczeni, jak po wyjątkowo aktywnym dniu. Może to być sygnał że mamy do czynienia z wampirem energetycznym. Astrologowie sprawdzili, wśród których znaków zodiaku najczęściej rodzą się ludzie o takich właściwościach. Oto lista znaków zodiaku, które są wampirami energetycznymi.

📢 Dodatki dla emerytów w październiku 2022. O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: mieszkaniowy, energetyczny [23.09.2022]

O takie dodatki mogą ubiegać się seniorzy: wśród nich dodatek mieszkaniowy i energetyczny. Zobacz dodatki do emerytur w październiku 2022.

📢 Dodatkowe pieniądze dla wdowy - dwie emerytury. Planowane są zmiany w świadczeniach po mężu [23.09.2022]

Obecnie wdowa dostaje jedno świadczenie: swoje albo zmarłego małżonka. Być może wkrótce to się zmieni i będą do wdów trafiać dwa świadczenia.

📢 Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe Anioły. Sprawdziła to dla nas Wróżka Roma [23.09.2022]

Są dobre, empatyczne, i zawsze możesz liczyć na ich zrozumienie. Osoby spod tych znaków zodiaku to prawdziwe anioły. Oni nigdy nie zostawią człowieka w potrzebie. Sprawdź w naszej galerii, które znaki zodiaku są niczym anioły.

📢 Wcześniejsza Emerytura 2023 dla chętnych. Takie są wstępne zasady emerytur stażowych [23.09.2022]

Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Tym osobom ZUS nie przeliczy emerytury. Są nowe tablice długości życia GUS nie dla wszystkich emerytów [23.09.2022]

Nowe tablice długości życia są korzystniejsze dla przyszłych emerytów. Emerytura 60-latka będzie wyższa o 3,7 proc. niż na podstawie poprzedniej tablicy, a 65-latka o 4,1 proc. To nie oznacza jednak, że nowe tablice są dla wszystkich.

📢 Lawina wniosków o przeliczenie emerytur. Ich wniosków ZUS nie odrzuci i podwyższy im świadczenie [23.09.2022]

Od 1 kwietnia 2022 roku obowiązują nowe, korzystniejsze tablice średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn. Jednak nie każdemu ZUS ponownie przeliczy świadczenie.

📢 Dziecko po urodzeniu ważyło ponad 6 kg, ale połowę jego ciała stanowił olbrzymi guz. Operowali je lekarze z Matki Polki w Łodzi

W łódzkiej Matce Polce przyszedł na świat noworodek ważący 6,4 kg. Niestety połowę jego masy stanowił ogromny guz. Udało się go usunąć chirurgicznie.

📢 Seria włamań na Retkini. Od lat nie było tak źle. Ginęła nawet bielizna!

Seria włamań na Retkini. Mieszkańcy boją się opuszczać swoje mieszkania, bo po osiedlu grasują włamywacze. Od lat nie było tak źle. Złodzieje kradli nawet...bieliznę z balkonu!

📢 Najpiękniejsze stewardesy! Piękne, mądre i seksowne. Z nimi poleciałbyś na koniec świata. ZDJĘCIA 23.09.2022

Muszą znać wiele języków, potrafią odnaleźć się każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Do tego są piękne, nieraz ładniejsze niż zawodowe modelki. Tak... mowa o stewardesach. Aby zostać jedną z nich, trzeba przejść złożony proces rekrutacyjny. Wybierane są tylko najlepsze. My postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się damska obsługa samolotów na liniach lotniczych z całego świata.
ZOBACZ NAJPIĘKNIEJSZE STEWARDESY. Z NIMI LOT TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ. PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

📢 Bob, baby bang czy pixie cut? Idealne fryzury na koniec lata! Zobacz krótkie fryzury damskie, modne w tym sezonie [23.09.2022]

Marzy ci się bob albo pixie cut, ale zawsze nosiłaś długie włosy i boisz się zdecydować na krótką fryzurę? Być może te metamorfozy dodadzą ci odwagi! Te kobiety różni wiek i typ urody, ale łączy jedno - zdecydowały się na krótkie cięcie, które dodało im urody. Zobacz sama!

📢 Trwają protesty w Iranie po śmierci Mahsy Amini zatrzymanej przez policję moralności

Protestujący w sprawie śmierci kobiety zatrzymanej przez policję moralności podpalili w czwartek policyjne posterunki i radiowozy w Teheranie oraz innych miastach Iranu. W trwających od piątku demonstracjach zginęło już co najmniej 31 osób.

📢 Wypadek na DK 92 koło Kutna. Są duże utrudnienia na drodze po zderzeniu trzech samochodów! Informacje 23.09.2022

Wypadek koło Kutna miał miejsce na DK 92. W piątek doszło tam do zderzenia trzech samochodów. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, teraz ruch odbywa się wahadłowo.

📢 Rozpoczyna się referendum strajkowe w ZUS. Czy Zakład będzie obsługiwał klientów? Co z załatwianiem spraw w oddziałach ZUS w Łodzkiem?

W środę 28 września w oddziałach ZUS w Łodzi, województwie łódzkim oraz w całym kraju rozpocznie się referendum strajkowe, które organizuje Związkowa Alternatywa. Jeśli zyska poparcie, pod koniec października rozpocznie się bezterminowy strajk. To oznacza duże utrudnienia dla klientów.

📢 Pomysł na obiad. Zapiekanki: z ziemniakami i makaronem – najlepsze przepisy naszych Czytelników [PRZEPISY]

Zapiekanki na obiad – przepisy. Zapiekanki z makaronem i zapiekanki z ziemniakami to pomysł na szybki i smaczny obiad. Wybraliśmy dla Was najlepsze przepisy naszych Czytelników. Kliknijcie w galerię i wybierzcie coś dla siebie.
Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Pyszne, niespotykane ciasta na weekend. Zobacz przepisy na wyjątkowe domowe wypieki

Pyszne, wyjątkowe, niebanalne. Ciasto na weekend i do niedzielnej kawy. Zobacz sprawdzone przepisy naszych Czytelników na ciasta, którym nikt się nie oprze! Wśród nich sernik na spodzie z brownie, jabłecznik z bezą i migdałami, czy ciasto na biszkopcie z masą budyniową. Palce lizać!

📢 Już 2,6 tys. odmownych wniosków o przyznanie dodatku węglowego w Łodzi. Dlaczego odrzucają wnioski o dodatek węglowy?

Centrum Świadczeń Socjalnych w piątek (23 września) dokonało pierwszych przelewów dodatku węglowego dla łodzian. Ale na ten moment CŚC spośród rozpatrzonych wniosków blisko 20 proc. to decyzje odmowne, a według zapowiedzi będzie ich jeszcze więcej.

📢 Prognoza pogody na październik i listopad. Prognoza pogody na 1 listopada. Sprawdź długoterminową prognozę pogody 23.09.2022

Pogoda na jesień 2022. Prognozę pogody na kolejne tygodnie jesieni przygotował dla nas Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody z Wartkowic. Jaka będzie pogoda w końcówce września, w październiku i w listopadzie? Sprawdź!

📢 Śmiertelny wypadek spadochroniarza koło Piotrkowa Trybunalskiego. Wypadek w czasie skoków ze spadochronem 23.09.2022

Wypadek spadochroniarzy koło Piotrkowa Trybunalskiego. Jeden skoczek nie żyje, drugi ciężko ranny. Do wypadku doszło podczas szkoleń międzynarodowej grupy na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim.

📢 Horoskop dzienny na piątek Wodnik, Ryby, Strzelec, Byk, Baran, Lew, Bliźnięta, Skorpion, Panna, Waga, Koziorożec, Rak Horoskop 23.09.2022

Horoskop dzienny na piątek 23 września 2022. Horoskop na początek weekendu dla: Rak, Wodnik, Ryby, Strzelec, Byk, Baran, Lew, Bliźnięta, Skorpion, Panna, Waga, Koziorożec. Horoskop na dziś. 23.09.2022

📢 Filip Starzyński w ŁKS, Maciej Kochaniak w Borucie, Jan Sobolewski w PKK, Mateusz Fatz w Księżaku

W sobotę startuje nowy sezon drugiej ligi koszykarzy. W tym sezonie występować w niej będzie aż pięć drużyn z regionu łódzkiego.

📢 Co dzieje się na budowie tunelu w Łodzi? Podwykonawca pozwał inwestora, głównego wykonawcę i podwykonawcę

Kłopotów na budowie tunelu średnicowego pod Łodzią ciąg dalszy. Podwykonawca spotka się w sądzie z przedstawicielami inwestora, głównego wykonawcy oraz podwykonawcy. Będzie domagał się zapłaty 600 tys. zł zaległej kwoty za wykonane usługi. Tymczasem na terenie budowy niewiele się dzieje, łodzianie donoszą o wywożeniu z placu budowy kontenerów przeznaczonych dla pracowników.

📢 Te IMIONA noszą największe kłamczuszki. Sprawdź, na kogo lepiej uważać! Wystarczy dowiedzieć się, jak ma na imię 23.09.2022

Kłamstwo ma krótkie nogi i długi nos - zupełnie jak znana z bajek postać Pinokia. W prawdziwym życiu równie łatwo można poznać kłamczucha - wystarczy dowiedzieć się, jak ma na imię. Imię, które nosimy może nam wiele powiedzieć o nas samych i pozwala zdobyć wartościową wiedzę o innych. Na przykład czy aby na pewno są wobec nas uczciwi. W galerii sprawdzicie, które imiona są mistrzami kłamstwa. Lepiej im nie ufać. Pamiętajcie tylko, aby traktować to zestawienie z przymrużeniem oka.

📢 Najmniej toksyczne owoce i warzywa w sklepach - lista. Mają najmniej pozostałości pestycydów

Spożywanie owoców i warzyw jest bardzo istotne. W rzeczywistości te produkty powinny stanowić większość codziennej diety. Okazuje się jednak, że niektóre świeże produkty mogą być nieco brudniejsze niż inne. Owoce i warzywa są źródłem wielu cennych witamin i składników mineralnych, jednak mogą również zawierać szkodliwe pestycydy. Eksperci wymieniają listę 15 najczystszych produktów spożywczych na półkach w sklepach. To produkty z najmniejszą ilością pozostałości pestycydów. Które owoce i warzywa są najczystsze? Sprawdź w naszej galerii.

📢 Emerytury w październiku 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach podatkowych

W październiku emeryci znów dostaną inne przelewy emerytur w porównaniu z poprzednim miesiącem. Wynika to z faktu otrzymania we wrześniu dodatkowej kwoty - tzw. Czternastej Emerytury. Październikowe przelewy będą więc mniejsze, ale inne w porównaniu z samym początkiem roku. W marcu bowiem doszło do waloryzacji emerytur, a w lipcu do kolejnych zmian podatkowych.

📢 Takie mają być zasady zamrożenia cen energii. Tańsze rachunki za prąd w limicie do 2000 kWh

Zamrożenie cen prądu w przypadku rocznego zużycia do 2000 kWh może objąć nawet 10 mln gospodarstw domowych, bo część może zacząć oszczędzać energię, by zmieścić się w limicie - ocenił premier Mateusz Morawiecki. Rząd chce ruszyć z odpowiednimi regulacjami w przyszłym tygodniu.

📢 Wizz Air po latach wraca na łódzkie lotnisko. Dokąd polecą z Łodzi samoloty węgierskiej linii?

Samoloty linii Wizz Air po latach wracają do Łodzi. Nowe połączenie dla Portu Lotniczego Łódź ma oznaczać, że lotnisko obsłuży dodatkowe 35 tys. pasażerów w skali roku.

📢 Pożar w szpitalu Matki Polki w Łodzi. Po pożarze w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi straty to ok. 80 tys. zł

Pożar w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi! Straty oszacowano na ok. 80 tys. zł!

📢 Zmiana czasu na zimowy. Kiedy przestawiamy zegarki wstecz? Czas zimowy w październiku. Znów pośpimy dłużej 23.09.2022

Dobra wiadomość dla tych co lubią dłużej pospać, znów cofamy zegarki. Sprawdź, kiedy przestawiamy zegarki wstecz? Kiedy cofamy czas w 2022 roku? Zmiana czasu już w październiku!

📢 GUS: Łódź nie jest już 3 miastem w Polsce. Wrocław wyprzedził Łódź pod względem liczby mieszkańców 23.09.2022

Demograficzne trzęsienie ziemi: Łódź straciła miano trzeciego miasta kraju i została wyprzedzona przez Wrocław. Stało się to kilka lat wcześniej niż wynikało z prognoz GUS oraz naukowców. Zdaniem łódzkiego demografa ma to też dobre strony.

📢 Budowa tunelu kolejowego pod Łodzią jest opóźniona. Kiedy maszyny wznowią pracę. Będą zmiany harmonogramu

Budowa tunelu średnicowego pod Łodzią nie zakończy się w terminie, czyli do końca 2023 roku. Inwestor informuje, że prowadzi rozmowy z głównym wykonawcą dotyczące nowego harmonogramu prac. Mniejsza maszyna drążąca tunel - Faustyna ma wznowić prace jeszcze we wrześniu.

📢 Wyrok sądu w sprawie Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi. Połączenie domów kultury jest nieważne

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi właśnie uznał za nieważną w całości uchwałę Rady Miejskiej o połączeniu domów kultury w Miejską Strefę Kultury.

📢 Węgiel: Nie daj się oszukać! Jak sprawdzić jego jakość? Zadbaj o swój piec i portfel. 5 porad, jak wybrać dobry węgiel

Sytuacja z ograniczonym dostępem do węgla zmusza nas do sięgania po różne rozwiązania, w tym kupna surowca z nieznanych dotąd nam źródeł. Jak nie dać się oszukać i znaleźć węgiel dobrej jakości? Mamy dla Was kilka 5 rad, które pomogą Wam w świadomym wyborze! Zerknijcie do naszej galerii.

📢 Śląsk. Ceny węgla - WRZESIEŃ 2022. Ekogroszek, orzech, miał. Ile kosztuje tona? Gdzie jest najtaniej?

Ceny węgla w Śląskiem WRZESIEŃ 2022. Przed okresem zimowym wielu gospodarzom sen z powiek spędza pytanie: czy uda się kupić węgiel przed zimą? W jakich cenach kupimy np. ekogroszek? Podajemy aktualną cenę za tonę na Śląsku.

📢 Makabryczne odkrycie w Sosnowcu. Znaleziono zwłoki mężczyzny w pomieszczeniu węzła ciepłowniczego

Makabryczne odkrycie. Na terenie Sosnowca w dzielnicy Niwka znaleziono ciało mężczyzny w pomieszczeniu węzła ciepłowniczego. Policja prosi o pomoc w identyfikacji ciała mężczyzny. Publikujemy zdjęcia odzieży.

📢 Ciasto francuskie. TOP 10 przepisów na potrawy z ciasta francuskiego. Na słono i na słodko [PRZEPISY]

Ciasto francuskie - przepisy. Można z niego wyczarować pyszne potrawy. To ciasto o specyficznej, warstwowej strukturze. Pieczone w wysokiej temperaturze jest chrupiące i lekkie. Można je przyrządzać zarówno ze słodkimi, jak i wytrawnymi dodatkami. Wykonanie ciasta francuskiego jest czasochłonne i dość trudne, dlatego polecamy gotowe ciasto francuskie, które kupimy praktycznie w każdym sklepie. A jak je przygotować? Kliknijcie w galerię i zobaczcie pomysły na pyszne dania z ciasta francuskiego. Na słono i na słodko.
Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Najnowsze ostrzeżenia GIS. Biedronka, Lidl i IKEA usuwa żywność z toksyczną substancją. Uważaj na ten towar! 23.09.2022

Uważaj na te produkty! Tego nie kupuj! Sieci sklepów Biedronka, Lidl i Ikea wycofują te produkty. Sprawdź najnowsze ostrzeżenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Jakie produkty zostały ocenione jako toksyczne i niebezpieczne? Tego jedzenia już nie kupisz. Jeśli masz je już w swoim domu, to natychmiast zwróć je do sklepu. Te produkty zostały wycofane w 2022 roku. Sprawdź najnowszą listę produktów wycofanych przez GIS. Najnowsze ostrzeżenia GIS.

📢 Co robić w weekend w Łodzi? Sprawdź LISTĘ wydarzeń na weekend od 23 do 25 września

Co się dzieje w weekend w Łodzi? Sprawdź LISTĘ wydarzeń na weekend od 23 do 25 września. W ten weekend nie będziesz się nudzić! Light Move Festival, Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, Łódzkie Targi Aktywności i wiele innych! Zobacz na jakie wydarzenia możesz liczyć! LISTA

📢 Pieniądze na wypłaty dodatków węglowych. 616 mln zł dla mieszkańców województwa łódzkiego na dopłaty do węgla

Z kont rządowych przelano w końcu 616,2 mln zł na wypłaty dodatków węglowych dla mieszkańców województwa łodzkiego. Wojewoda zapewnia, że tymi pieniędzmi dysponują już samorządy, które są odpowiedzialne na finalizowanie wypłat.

📢 Musical „Nędznicy” wraca na scenę Teatru Muzycznego w Łodzi

Jeden z najwspanialszych musicali w historii gatunku - „Nędznicy”, wraca na scenę Teatru Muzycznego w Łodzi. Pierwszy pokaz już w piątek 23 września.

📢 Proces Zbigniewa K., szefa stadniny koni, zakładu mięsnego i sklepów "Zbyszko". Prokuratura zarzuca mu oszustwa na ponad 23 mln zł

Proces 62-letniego biznesmena Zbigniewa K., który zasłynął jako właściciel zakładu i sieci sklepów mięsnych „Zbyszko”, zaczął się wczoraj w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Prokuratura zarzuciła mu oszustwa na ponad 23 mln zł na szkodę kilkuset pokrzywdzonych. Wśród nich są m.in. rolnicy i kontrahent z Izraela. Najbardziej pokrzywdzony stracił 3 mln zł.

📢 Wściekły trener ŁKS ocenia piłkarzy po 0:5 ŁKS w Płocku. Takich słów nie słyszeliśmy

Trener ŁKS Kazimierz Moskal w rozmowie z Bartkiem Królem, rzecznikiem ŁKS, ocenił występ swoich podopiecznych w sparingowym meczu z Wisłą Płock (0:5).

📢 MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu! Najlepsze MEMY o grzybiarzach! Internet śmieje się z grzybobrania! 22.09.2022

MEMY o grzybiarzach! Internet śmieje się z grzybobrania! Aby odpowiednio przygotować się do sezonu zafundujcie sobie dawkę śmiechu i na dobry początek pooglądajcie MEMY o grzybiarzach i grzybobraniu. Jak Internauci komentują tę pasję? Żarty z grzybiarzy są naprawdę śmieszne. Zapaleni grzybiarze mają już pierwsze, owocne grzybobrania za sobą.

📢 Dyrektor sportowy ŁKS przeniósł się właśnie do Widzewa Łódź

To już trzeci transfer z ŁKS Probudex Łagów do PKO Ekstraklasy. Tym razem chodzi o dyrektora sportowego Wojciecha Śmiecha, który przeniósł się do Widzewa Łódź. Będzie pełnił rolę koordynatora do spraw skautingu.

📢 Short bob to fryzura, którą pokochały dojrzałe kobiety. Sprawdź, jak wygląda i komu pasuje. To cięcie będzie hitem jesienią i zimą

Szukasz inspiracji na sezon jesienno-zimowy? Postaw na short boba. To niezwykle kobieca i wygodna fryzura. Zobacz, jak wygląda bob w wersji krótkiej i kto powinien się na niego zdecydować, by podkreślić atuty swojej urody.

📢 Produkty wycofane ze sklepów decyzją GIS. Masz w domu? Oddaj je do sklepu! AKTUALNA LISTA 22.09.2022

Główny Inspektor Sanitarny podał do publicznej wiadomości ostrzeżenia dotyczące żywności. Artykuły w nich wymienione mogą być niebezpieczne dla zdrowia, dlatego trzeba sprawdzić, czy nie mamy ich w domu. Jeśli tak, należy je wyrzucić lub oddać do sklepu, w którym zostały kupione.

📢 Co drugi z nas ma covid - takie są wyniki testów w poradni, w której wykonuje się je wszystkim chorym

W poradni przy ul. Kopcińskiego każdemu pacjentowi, który ma objawy infekcji, lekarz wykonuje test w kierunku zakażenia koronawirusem.

  • Okazuje się, że co drugi ma covid – mówi dr Joanna Stachurska-Jasiewicz z poradni przy ul. Kopcińskiego. – Mamy więc zdiagnozowanych kilkudziesięciu zakażonych dziennie.
    W większości jest to zakażenie wariantem omikron, tym o lżejszym przebiegu. Pacjent ma katar, ból zatok, może mieć podwyższoną temperaturę. Wysoka tym infekcjom towarzyszy z rzadka.
  • Tylko jeden z zakażonych miał temperaturę na 39,5 stop. – dodaje doktor.

📢 Przyjdź i daj rzeczom drugie życie - Garażówka w Odlewni na Piotrkowskiej 217 już 25 września Zobacz zdjęcia

Już w najbliższą niedzielę, 25 września br., odbędzie się pierwsza jesienna edycja znanej już łodzianom „Garażówki”. Po raz kolejny w hali Odlewni w strefie Piotrkowska 217 w godzinach 11-18. spotkają się miłośnicy dawania drugiego życia przedmiotom i rzeczom.

📢 Synagoga w Łodzi jest w coraz gorszym stanie. Właściciel posesji nie wpuścił konserwatora zabytków!

Przedstawiciele wojewódzkiego konserwatora zabytków nie zostali wpuszczeni przez właścicieli posesji do synagogi Reicherów z początku XX wieku stojącej w podwórzu stylowej kamienicy przy ul. Rewolucji 1905 roku nr 28. Można mówić o skandalu, bowiem dokładne obejrzenie i zbadanie świątyni jest niezbędne, aby wpisać ją do rejestru zabytków.

📢 Te sprzęty zużywają najwięcej prądu w domu. Chcesz zaoszczędzić? Sprawdź!

Czy Polacy są świadomi, które urządzenia elektroniczne w domu bądź mieszkaniu zużywają najwięcej energii elektrycznej? Według badań IBRiS dla Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej - nie do końca. Specjaliści z enerad.pl przygotowali ranking domowych urządzeń pobierających najwięcej prądu, dzięki któremu jest szansa na zwiększenie naszej świadomości w tym zakresie. Warto dowiedzieć się zatem, za co zapłacimy naprawdę dużo i starać się, zwłaszcza w dobie szalejących cen, minimalizować koszty. Zobacz w naszej galerii, który sprzęt w domu zużywa najwięcej energii i tym samym znacznie wpływa na nasze rachunki.

📢 Pomysły na wrzosy. Zobacz, jak stworzyć w domu jesienne dekoracje. Modne ozdoby z wrzosów na tarasie, balkonie oraz w salonie

Kolorowe wrzosy, które pojawiają się w ogrodach i kwiaciarniach jesienią, mogą stanowić niezwykłą ozdobę tarasu, balkonu i domowego wnętrza. Zobacz, jak modnie udekorować dom za grosze i zrobić błyskawiczną jesienną metamorfozę. Sprawdź, w jakiej oprawie najlepiej wyeksponować wrzosy, żeby tworzyły niepowtarzalny klimat.

📢 Raka piersi - groźny nowotwór dla kobiet. Wczesne objawy raka piersi. Te objawy sygnalizują rozwój nowotworu piersi 22.09.2022

Rak piersi: objawy i przyczyny. Wczesne objawy raka piersi. Ze wszystkich zachorowań na nowotwory złośliwe u kobiet to rak piersi stanowi przewagę. Zobacz, jakie objawy mogą sygnalizować wczesne objawy raka piersi. W jakim wieku kobiety chorują najczęściej? Nowotwór piersi - przyczyny i objawy.

📢 Ile ma lat Iwona Mazurkiewicz z Sanatorium Miłości? Jaka jest Iwona Mazurkiewicz? Ilu mężów miała Iwona z Sanatorium Miłości? 22.09.2022

Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie. Ile lat ma Iwona Mazurkiewicz? Jaka jest Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie? Ilu miała mężów miała Iwona z Sanatorium Miłości? Czy Iwona ma dzieci? Iwona Mazurkiewicz z Radomska opowiada o swoim życiu.

📢 Gdzie najczęściej można spotkać jadowite pająki? Najbardziej jadowite pająki w Polsce. Ich ukąszenie może być śmiertelne! 22.09.2022

Niebezpieczne owady w Polsce. Ugryzienia tych pająków są bardzo niebezpieczne! Jakie są najbardziej jadowite pająki w Polsce! A żyją tuż obok nas - w domach, na działkach, w ogrodach, w pracy, w parkach, na ulicach, w samochodach - praktycznie wszędzie. Pająków jest w Polsce aż 820 gatunków i tylko dwa z nich nie mają gruczołów jadowych, czyli prawie wszystkie mogą nas ukąsić.

📢 Mapa grzybów w okolicach Łodzi. Miejsca na grzyby w województwie łódzkim! Sprawdzone miejsca grzybiarzy 22.09.2022

Sprawdź na mapie gdzie, najlepiej szukać grzybów w województwie łódzkim! Mapa grzybów pozwoli ci znaleźć najlepsze miejsca na grzybobranie. Nie trać czasu na szukanie w słabych miejscach. Skorzystaj z naszej mapy!

📢 Mapa grzybów. Najlepsze miejsca na grzyby w województwie łódzkim! W takich miejscach rosną grzyby 22.09.2022

W takich miejscach rosną grzyby? Jak szukać grzybów? Każdy grzyb "lubi" inne miejsca. Zobacz, gdzie na grzyby wybrać się w województwie łódzkim. Pod jakimi drzewami szukać prawdziwków, a pod jakimi rydze i maślaki? Jedne grzyby wolą glebę piaszczystą, inne chętniej wyrastają spod zielonych leśnych kobierców, a jeszcze inne preferują otoczenie konkretnych gatunków drzew. Poznaj mapę grzybów regionu łódzkiego. Gdzie warto pójść na grzyby w województwie łódzkim?

📢 Kartki z życzeniami urodzinowymi. Gotowe życzenia urodzinowe. Mądre życzenia urodzinowe SMS. Nieoklepane życzenia urodzinowe 22.09.2022

Gotowe życzenia urodzinowe. Kartki z życzeniami urodzinowymi. Wzruszające i nieoklepane życzenia urodzinowe. Mądre życzenia urodzinowe SMS. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny. Wystarczy tylko, że prześlesz gotowe kartki!

📢 Czego nie może jeść pies? Takie jedzenie szkodzi psu! Jedzenie zakazane dla psa. Tymi przekąskami możesz zaszkodzić psu 21.09.2022

Czego pies nie może jeść?! Pies to dla wielu z nas najlepszy przyjaciel. Codziennie troszczymy się o jego zdrowie i samopoczucie. Zwykle chcemy dla naszego czworonoga jak najlepiej, choć nieświadomie możemy wyrządzać mu krzywdę. Jednym z przewinień właścicieli psów jest karmienie ich tym co jemy. Karmienie psa ludzkim jedzeniem może doprowadzić do wielu chorób i schorzeń czworonoga, a w najgorszych przypadkach nawet do śmierci!

📢 Horoskop erotyczny podpowiada czego pragnie Twój partner! Seks i znaki zodiaku. Upodobania seksualne znaków zodiaku 21.09.2022

Seks i znaki zodiaku. Horoskop erotyczny to seksualny przewodnik po pragnieniach i upodobaniach. Zobacz horoskop erotyczny który podpowie, czego pragnie Twój partner. Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność?

📢 Horoskop codzienny na czwartek, 22 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Karty tarota na dziś 22.09.2022

Horoskop dzienny na czwartek 22.09.2022. Horoskop codzienny na dziś, 22 września 2022. Karty tarota na czwartek! Wróżba na czwartek dla: Rak, Skorpion, Wodnik, Ryby, Strzelec, Byk, Baran, Lew, Bliźnięta, Panna, Waga, Koziorożec. Poznaj tajemnice ukryte w gwiazdach w horoskopie na czwartek.

📢 Prezydent Łodzi na Campus Polska Przyszłości do Olsztyna też pojechała służbowym samochodem

Wyjazd prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO) na Kampus Polska Przyszłości do Olsztyna pod koniec sierpnia, Urząd Miasta Łodzi zakwalifikował jako podróż służbową, mimo, iż to "impreza partyjna".

📢 PGE sprzedaje dziurę po wyburzonej kamienicy przy Piotrkowskiej

PGE ogłosi przetarg na sprzedaż nieruchomości ze słynną, rozebraną kamienicą Izraela Freinda przy ul. Piotrkowskiej 58 w centrum Łodzi. Niestety, mimo zapowiedzi kamienica nie została odbudowana i puste miejsce po niej po prostu razi i szpeci całe otoczenie.

📢 Urząd Miasta Łodzi remontuje swoją willę w Zakopanem koło Krupówek. Ile kosztuje tam nocleg?

Urząd Miasta Łodzi zlecił remont swego pensjonatu w Zakopanem. Rozstrzygnięcie przetargu zbiegło się w czasie zarządzeniem cennika opłat za nocleg podpisanego przez wiceprezydenta Adama Pustelnika.

📢 Horoskop miłosny dla par. Horoskop miłosny singli Horoskop miłosny 2022 dla samotnych i zakochanych! 21.09.2022

Horoskop miłosny 2022 dla samotnych i zakochanych! Te znaki zodiaku przeżyją rozkwit w związku! Sprawdź, co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań. Horoskop miłosny 2022 dla samotnych i zakochanych!

📢 Schrony w Łodzi. Wiadomo już, ile jest schronów w województwie łódzkim. Nie starczy ich dla wszystkich!

Wiadomo już, ile jest schronów w Łodzi i w regionie. Teoretycznie zmieści się w nich co 25. mieszkaniec. Jeśli stan schronu na to pozwoli.

📢 Trzebinia. Na cmentarzu zapadła się ziemia! Kilkadziesiąt grobów zniszczonych. To kolejne zapadlisko w rejonie osiedla Gaj ZDJĘCIA

Pod grobami na cmentarzu w Trzebini osunęła się ziemia. Do zdarzenia doszło we wtorek, 20 września, ok. godz. 7. To już kolejne zapadlisko w rejonie osiedla Gaj. Na miejscu działania prowadzą strażacy z Chrzanowa. Ich zadanie polega na zabezpieczeniu osuwiska. Zniszczonych i uszkodzonych jest ok. 50 grobów.

📢 Horoskop dzienny na środę. Horoskop na środę 21.09.2022 dla: Panny, Skorpion, Koziorożec, Raka, Baran, Waga. Horoskop na dziś 21.09.2022

Horoskop na środę. Horoskop codzienny na środę, 21 września 2022. Wróżba dla: Rak, Byk, Skorpion, Wodnik, Ryby, Strzelec, Baran, Lew, Bliźnięta, Panna, Waga, Koziorożec. Horoskop dzienny wróżki Margo. Poznaj wróżbę dla wszystkich znaków zodiaku, 21.09.2022

📢 Horoskop miesięczny 2022 ostrzega: we wrześniu zodiakalna Waga musi uważać. Początek jesieni w horoskopie miesięcznym 21.09.2022

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022. Zobacz, co czeka Ryby w horoskopie na wrzesień. Co mówią karty Tarota w horoskopie miesięcznym miłosnym dla Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb? Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku. Te znaki zodiaku muszą przygotować się na spore wydatki. Życie Raków nabierze we wrześniu 2022 rumieńców.

📢 Horoskop miłosny na 2022. We wrześniu wszystko może się zdarzyć! Horoskop miłosny dla par i singli na początek jesieni 20.09.2022

Horoskop miłosny na wrzesień dla par i singli. Te znaki zodiaku przeżyją niespodziewany romans. Sprawdź, co mówią karty Tarota na wrzesień. Ten znak zodiaku może spodziewać się powrotu starej miłości! Wróżka zdradza komu pisany jest płomienny romans.

📢 Tomasz Orzechowski z Łodzi został milionerem! Wygrał popularny teleturniej

Tomasz Orzechowski, księgowy z Łodzi wygrał milion w teleturnieju „Milionerzy”. Gdy nadeszło decydujące pytanie miał powiedzieć kto skomponował „Modlitwę dziewicy”.

📢 Strażacy z Łodzi dostali tabletki z jodkiem potasu. MSWiA uspokaja: w obecnej chwili nie ma zagrożenia

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zareagowało na doniesienia medialne dotyczące walk w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej w Ukrainie. Do komend Państwowej Straży Pożarnej w całej Polsce, także w Łodzi, przekazano tabletki zawierające jodek potasu

📢 Gdzie na grzyby? Grzybobranie 2022 w lasach województwa łódzkiego 19.09.2022

Poprawiła się sytuacja w lasach województwa łódzkiego i coraz więcej osób wraca do domu z koszykami przynajmniej w połowie wypełnionymi grzybami. Nie wszędzie jednak warto się wybrać, grzybów próżno szukać, przynajmniej na razie, w okolicach Spały, gdzie zazwyczaj rośnie ich dużo.

📢 Pogrzeb profesora Grzegorza Matuszaka, byłego przewodniczącego Rady Miasta Łodzi

Na łódzkim cmentarzu św. Franciszka pożegnano profesora Grzegorza Matuszaka, byłego przewodniczącego Rady Miasta Łodzi, senatora i działacza lewicy. Zmarł 13 września. Miał 81 lat. Pogrzeb miał charakter świecki.

📢 Proces o znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem zaczął się w Sądzie Okręgowym w Łodzi

Małej Zuzi zgotowali piekło. Bili ją, poniżali, kopali i szarpali. Przypalali papierosem i zamykali w pojemniku na pościel. Odmawiali picia i jedzenia. Tak twierdzi prokuratura. Proces w sprawie gehenny 5-letniej dziewczynki zaczął się w poniedziałek 19 września w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Pani da dwójkę, błagam! Uczniowie i ich szkolne wyczyny. A nauczyciele publikują te WYJĄTKOWE dzieła

Kartkówka, sprawdzian, dyktando - rok szkolny wielkimi krokami zmierza ku końcowi, oceny już niemal wszędzie wystawione. Nauczyciele publikują popisy swoich uczniów i czasami nawet płaczą ze śmiechu, gdy sprawdzają TAKIE klasówki. Oto najciekawsze z nich...

📢 Zbigniew Ziobro miał wypadek. W rządową limuzynę wjechał Gruzin

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro miał wypadek w Warszawie - informuje "Super Express". Według nieoficjalnych informacji Ziobro jechał wieczorem Al. Jerozolimskimi, gdy nagle w tył mercedesa SOP wjechał kierowca firmy przewozowej.

📢 Auchan w Łodzi. Wielka wyprzedaż produktów CENY, ZDJĘCIA

W hipermarketach Auchan wystawiono do sprzedaży mnóstwo produktów w promocyjnych cenach po 1 zł, 2 zł i 5 zł. W GALEII zobacz CENY i ZDJĘCIA oferowanych artykułów spożywczych i przemysłowych.

📢 Ile ważą gwiazdy!? Ewa Farna, Joanna Liszowska, Chylińska, Szostak, Siwiec, Wieniawa i Socha zdradziły, ile ważą?

Ile ważą te gwiazdy i ich koleżanki ze świata showbiznesu? Ile ważą gwiazdy? Ewa Farna, Joanna Liszowska, Chylińska, Szostak, Siwiec, Wieniawa i Socha!

📢 Rakotwórcze batony ze sklepu TEDi. Sieć wycofuje je ze sklepów. Co jeszcze znika ze sklepowych półek na wniosek GIS? [16.09.2022]

Jest nowe ostrzeżenie wydane przez GIS przed artykułami szkodliwymi dla zdrowia. Tym razem są to popularne produkty spożywcze, dostępne w popularnych marketach. Sprawdź listę wycofanych artykułów i jeśli masz je w domu, to wyrzuć, lub zwróć do sklepu. Asortyment wciągnięty na czarną listę GIS obejmuje głównie artykuły spożywcze, sprzedawane w sklepach i popularnych dyskontach. W najnowszym ostrzeżeniu GIS jest mowa o rakotwórczych batonach dostępnych w sklepach TEDi.

📢 Pożegnanie pilota i jego narzeczonej, ofiar katastrofy samolotu koło Piotrkowa. Pogrzeb pary odbędzie się w piątek, 16 września, w Łodzi

Pożegnanie pilota i jego narzeczonej, którzy zginęli w katastrofie samolotu koło Piotrkowa, odbyło się w czwartek, 15.09.2022, w Kościele Akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie. Pogrzeb 44-letniego Macieja Jaśkiewicza i 29-letniej Marty Macherowskiej odbędzie się w piątek, 16 września, w Łodzi.

📢 Zagadka zaginionej rodziny Bogdańskich. 5 osób przepadło bez śladu! Tajemnicze zniknięcie rodziny ze Starowej Góry! 11.09.2022

Zagadka zaginionej rodziny ze Starowej Góry! Zaginięcie całej rodziny Bogdańskich ze Starowej Góry to jedna z najbardziej tajemniczych spraw. Bez śladu przepadło pięć osób. Policjanci mówią, że takiego zaginięcia nie było w Polsce od czasów zakończenia II wojny światowej.

📢 HIPOKRATES 2022 Poznaj liderów plebiscytu

Prezentujemy uczestników plebiscytu, którzy dotychczas, po dwóch tygodniach akcji, zdobyli wiele głosów w poszczególnych kategoriach.

📢 Schrony w Łodzi. Oto adresy budowli ochronnych dla ludności cywilnej. LISTA Zobacz zdjęcia! 29.08.2022

Gdzie znajdują się schrony w Łodzi? W mieście znajduje się kilkadziesiąt budowli ochronnych dla ludności cywilnej. Są przede wszystkim w szkołach, budynkach należących do wspólnot mieszkaniowych, terenach byłych dużych zakładów przemysłowych. W galerii udostępniamy adresy i zdjęcia schronów w Łodzi. Oto ich adresy. Zobacz, gdzie się znajdują! 29.08.2022

📢 Głosowanie w wielkim plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL rozpoczęte! Zagłosuj lub zgłoś swoich kandydatów do nagród

Masz ulubiony warsztat samochodowy, w którym warto serwisować auto lub znasz mechanika, którego warto rekomendować innym? Wiesz, który instruktor jazdy dobrze przygotowuje do egzaminu i w której szkole jazdy warto zrobić kurs? A może chcesz polecić innym dobry sklep motoryzacyjny lub warsztat auto detailingu? Zgłoś kandydatów do nagród w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL. W ramach akcji wydamy także kalendarz na 2023 rok ze zdjęciami samochodów naszych Czytelników!

📢 HIPOKRATES 2022 Wybierz z nami pracowników roku ochrony zdrowia - głosowanie w plebiscycie rozpoczęte!

Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę, który jest znakomitym specjalistą lub ma wyjątkowe podejście do dzieci? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym? A może pamiętasz sympatyczną i fachową pielęgniarkę lub położną, która zasługuje na wyróżnienie? Zagłosuj w wielkim plebiscycie lub nominuj swoich kandydatów do nagród. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

📢 10 powodów, by uprawiać seks. Jakie korzyści zdrowotne przynosi udane życie erotyczne?

Seks jest nie tylko przyjemny! Zapewnia też szereg konkretnych korzyści dla zdrowia! Sprawdź najważniejsze powody, dla których warto zadbać o regularne łóżkowe igraszki!

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Irański reżim zaczyna się chwiać

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie