Prasówka 25.01.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 24.01. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Desperat chciał skoczyć z okna na 11. piętrze wieżowca na Widzewie. Pierwszy raz w tym roku strażacy rozstawili skokochron...”?

Prasówka 25.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Desperat chciał skoczyć z okna na 11. piętrze wieżowca na Widzewie. Pierwszy raz w tym roku strażacy rozstawili skokochron...

Jedenaście metrów kwadratowych powierzchni mierzył skokochron, który w sobotę (22 stycznia) rozstawili strażacy przed wieżowcem przy ul. Bartoka 51. Na szczęście pneumatyczny sprzęt amortyzujący upadek nie był potrzebny. 33-letni mężczyzna, który chciał skoczyć z 11. piętra budynku na Widzewie, trafił pod opiekę ekipy pogotowia ratunkowego.

Nie przegap promocji!

📢 Waloryzacja emerytur 2022: rekordowy wzrost wskaźnika 1 marca. Wyliczenia brutto/netto. Sprawdź ile dostaniesz na konto od marca

1 marca to dobry dzień dla emerytów i rencistów, oznacza bowiem coroczny procentowy wzrost ich świadczeń emerytalnych. W 2022 roku waloryzacja emerytur będzie rekordowa. Ostateczny wskaźnik będzie znany najpóźniej w lutym 2022 roku – po tym, jak GUS poda dane makroekonomiczne za cały rok 2021. Jednak już wiadomo, że rekord padnie. – Wskaźnik wzrostu wyniesie co najmniej 7 procent – zapowiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

📢 Horoskop codzienny na wtorek, 25 stycznia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co mówią karty w horoskopie na jutro! 25.01.2022

Horoskop codzienny na wtorek, 25.01.2022. Przepowiednie dla znaków zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop dzienny na 25.01.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku zodiaku.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 25.01: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Piąta fala pandemii. Odwołane imprezy, w tym koncerty WOŚP w Kutnie. Parafia w Łęczycy zawiesza kolędę

Rozpoczęła się piąta, rekordowa fala epidemii. Wracają utrudnienia. Odwołano już pierwsze koncerty WOŚP i wizyty kolędowe. Trudniej jest wejść do urzędów.

📢 Iwona z Sanatorium Miłości: "Chcę więcej, chcę jeszcze!". Jak zmieniło się życie uczestniczki Sanatorium Miłości? 25.01.2022

Jak wygląda życie Iwony po programie Sanatorium Miłości? Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o udziale w programie TVP. Czy nie żałuje udziału w programie? Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Program zmienił życie Iwony?

📢 Prywatne zdjęcia zobacz jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości. Dom Iwony z Sanatorium Miłości! 25.01.2022

Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości. Iwona z Radomska zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu, które robią wrażenie. Uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma też piękny, zadbany ogród. Czy Iwona mieszka tam razem z ukochanym Gerardem. Imponujący dom Iwony. Jak oceniacie wnętrza i ogród?

📢 Mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciół. Proste życzenia urodzinowe. Krótkie życzenia urodzinowe SMS 25.01.2022

Proste i krótkie na SMS życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki, czy po prostu śmieszne lub mądre życzenia urodzinowe. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny, które bez wątpienia zachwycą waszych bliskich i wywołają uśmiech na ich twarzach. Złóż bliskim życzenia z okazji ich urodzin. Gotowe życzenia urodzinowe SMS.

📢 Horoskop miłosny 2022 dla par. Horoskop miłosny dla singli na 2022 rok. Te znaki zodiaku przeżyją rozkwit w związku! 24.01.2021

Horoskop miłosny na 2022 rok dla singli. Karty Tarota pokazują, które znaki zodiaku czekają miłosne uniesienia w 2022 roku, a które będą musiały uważniej przyjrzeć się swojemu partnerowi lub partnerce. Co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań.

📢 Horoskop 2022. Horoskop na kolejne miesiące 2022 roku. Wróżka doradza w horoskopie na 2022 rok dla wszystkich znaków Zodiaku 24.01.2022

Horoskop roczny 2022. Horoskop 2022 z radami dla znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, jakie zmiany czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Rady wróżki na nowy rok 2022. W horoskopie udziela wskazówek i ostrzeżeń wszystkim znakom zodiaku.

📢 Horoskop finansowy 2022. Wielki horoskop 2022: miłość, zdrowie, pieniądze i kariera. Wróżka zdradza, co spotka nas w 2022 roku! 24.01.2022

Horoskop roczny 2022 o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich. Horoskop finansowy 2022 na cały rok. Horoskop 2022 komu trafią się dobre pieniądze! Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadetcie, jaki będzie nowy rok 2022. A to pytanie gnębi wiele osób. Łódzka wróżka Bernadetta rozłożyła karty Tarota na rok 2022. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku. Komu na rok 2022 wyszła karta Kochanków, a komu karta Śmierć? Sprawdź!

📢 Horoskop runiczny 2022. Runy wikingów w horoskopie runicznym. Wróżba z run nordyckich na 2022 rok 24.01.2022

Horoskop runiczny 2022 wikingów. Wróżka Bernadetta z Łodzi czyta runy i przepowiada jaki będzie rok 2022. Jakie jest przesłanie run wikingów na rok 2022? Co zapowiadają runy w horoskopie na rok 2022? O pomoc w odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy znaną łódzką wróżkę.

📢 Pensja minimalna 2022 netto. Tyle teraz musi płacić ci pracodawca [wyliczenia - 25.01.2022]

Od stycznia 2022 roku w Polsce obowiązuje nowa - wyższa - pensja minimalna. Ile wynosi obecnie najniższe wynagrodzenie brutto i netto, ile stawka godzinowa? Jak na wysokość pensji minimalnej w 2022 roku przełożyły się zmiany podatkowe wprowadzone w ramach programu Polski Ład, także dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic? Wyliczenia netto dla płacy minimalnej oraz wyższych wynagrodzeń zamieszczamy w galerii.

📢 "Polski Ład" 2022 - kalkulator wynagrodzeń. Tak będzie wyglądać pensja po zmianach podatkowych [25.01.2022]

Od stycznia 2022 obowiązują zmiany podatkowe wprowadzone w ramach programu "Polski Ład". Ogromny pakiet zmian wpłynął na pensje Polaków. Wielu pracowników - szczególnie tych pobierających niższe świadczenia - odbierze wyższe wynagrodzenie. Będą też tacy, którzy na zmianach stracą. W galerii znajdziesz kalkulator wynagrodzeń uwzględniający zmiany w podatkach. Jaką kwotę netto dostaniesz na konto? Sprawdź.

📢 Tak jedzenie jogurtu pomaga najszybciej schudnąć. W ten sposób spożywanie jogurtów prowadzi do utraty wagi [25.01.2022]

Zdaniem ekspertów istnieją pewne produkty spożywcze, które prowadzą do największej i najszybszej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że niezawodna lista produktów, które przyspieszają odchudzanie, zawiera między innymi jogurty naturalne. W jaki sposób jedzenie jogurtów może pomóc schudnąć? Jak to możliwe, że jogurty prowadzą do najszybszej utraty wagi? Oto, w jaki sposób jedzenie jogurtów pomaga najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Takie mają być emerytury po waloryzacji 2022. Oto tabela wyliczeń stawek brutto i netto [25.01.2022]

Takie mają być emerytury po waloryzacji 2022. Według zapowiedzi ekspertów i rządzących, waloryzacja emerytur w tym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów. Zobacz, ile będzie można zyskać.

📢 Nawet te rzeczy możesz odliczyć od podatku w 2022 roku. Zobacz ile możesz zyskać! [lista - 25.01.2022]

Początek roku to dla wielu z nas moment na rozliczenie się z urzędem skarbowym. Mamy na to czas do końca kwietnia. Jednak jeśli możemy dostać jakieś pieniądze, zwykle nie zwlekamy! Dlatego przygotowaliśmy dla Was rodzaje ulg podatkowych, z których możemy skorzystać przy rozliczeniu za 2021 roku. To ważne informacje dla mieszkańców kujawsko-pomorskiego i nie tylko. Sprawdźcie, żeby nie stracić!

📢 Te znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej. Osoby spod tych znaków przyciągają się jak magnes [lista - 25.01.2022]

Do każdego znaku zodiaku przypisuje się cechy, które mogą określać czy wpływać na pewne dziedziny naszego życia. Które znaki zodiaku przyciągają się niczym magnes, tworząc mieszankę wybuchową? Zobaczcie, które znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej!

📢 Takie mają być zarobki nauczycieli w 2022 roku. Mamy tabele wyliczeń zmian wynagrodzeń [25.01.2022]

Od 1 stycznia na kontach nauczycieli pojawia się tylko nieznacznie więcej pieniędzy. Na razie pensja niektórych nauczycieli wzrośnie tylko o kilkadziesiąt złotych miesięcznie dzięki zmianom podatkowym, jakie wprowadzi Polski Ład. Wynagrodzenie nauczycieli w 2022 roku ma ulec jednak poważnym zmianą.

📢 Takie kwoty od marca ZUS będzie przelewać seniorom. Tabela wyliczeń po waloryzacji i zmianach podatkowych [25.01.2022]

Świadczenia emerytalne w 2022 roku będzie aż dwukrotnie podwyższone. W marcu tradycyjnie będzie waloryzacja, a już w styczniu w związku z reformą podatkową Polskiego Ładu od emerytur nie będzie odciągany podatek dochodowy, a jedynie składka zdrowotna. To oznacza, że kwoty netto aktualnych emerytur wzrosną. Dokładne wyliczenia zaprezentowaliśmy w poniższym artykule.

📢 Takie są zaskakujące skutki codziennego picia wody z cytryną. Co dzieje się z organizmem? [25.01.2022]

Rozpoczynanie dnia wodą z cytryną to rytuał, który traktuje się często jako lekarstwo na odchudzanie czy rozświetlenie skóry. Szklanka wody z cytryną o poranku staje się domowym szybkim spa dla organizmu. Czy tak jest rzeczywiście?[

📢 Takie są podejrzane numery telefonów. Na nie nigdy nie oddzwaniaj! [lista - 25.01.2022]

Zdarzają Ci się telefony od nieznanych numerów? Czy powinniśmy je odbierać, a może wypada oddzwonić? Sprawdzamy, które numery to próby wyłudzenia od nas pieniędzy. Na nie lepiej nie oddzwaniajcie, bo może Was to słono kosztować.

📢 Ten objaw Omikronu widać w oczach! Może on być jedynym symptomem zakażenia koronawirusem. Zobacz, jak go rozpoznać

Do tej pory za najczęstsze objawy COVID-19 uznawana była gorączka, kaszel i osłabienie. Jednak wśród symptomów nowego, bardzo zakaźnego wariantu Omikron przeważają inne objawy. Są nimi: katar, ból głowy, zmęczenie, kichanie i ból gardła. A niedawno dołączył do nich kolejny, który pojawiał się już w poprzednich mutacjach koronawirusa, ale nie był tak wyraźny. Jest on widoczny w oczach i niekiedy może być jedynym sygnałem zakażenia Omikronem.

📢 Union Berlin - Widzew. W środę mecz z drużyną Bundesligi w Berlinie. Jak za czasów Andrzeja Grajewskiego

Widzew Łódź zagra sparing z Unionem Berlin - informuje oficjalny portal klubu widzew.com.

📢 GIF znów wycofuje popularne leki! Masz je w domu? Wyrzuć! Oto nowe leki wycofane z aptek w Polsce. Pełna lista leków [24.01.2022]

Główny Inspektor Farmaceutyczny w ciągu ostatnich dni poinformował o wycofaniu kolejnych leków. Sprawdzamy najnowszą listę leków wycofanych przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Powody takiej decyzji GIF mogą być różne, od złego opakowania leku po niewłaściwy skład specyfiku. Na liście wycofanych leków przez GIF znajdują się także leki, które mogą zagrażać zdrowiu a nawet życiu. Tych leków nie kupicie już w aptece, warto jednak sprawdzić czy nie macie ich w swojej apteczce, gdyż niektóre z nich mają długa datę przydatności. Poniżej publikujemy listę leków wycofanych przez GIF w 2021 roku, ich serie oraz datę produkcji. W razie wątpliwości co do przydatności lekarstw należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

📢 Sąd Okręgowy w Łodzi skazał na więzienie i kary finansowe oszusta wyłudzającego pieniądze głównie od seniorów metodą "na policjanta"

Za oszustwa popełnione metodą „na policjanta”, czyli wyłudzanie pieniędzy zwykle od seniorów, Bartosz G. został skazany na 4,5 roku więzienia – więcej niż żądał prokurator. Taką decyzję podjął w poniedziałek 24 stycznia Sąd Okręgowy w Łodzi.

📢 Pożar budynku mieszkalnego w Wielgomłynach. Nie żyje jedna osoba

W poniedziałek (24 stycznia) około godziny 12.50 strażacy z KP PSP w Radomsku otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Wielgomłynach.

📢 Zwłoki zawinęli w dywan i wrzucili do Bzury. Proces w sprawie zabójstwa w Aleksandrowie zaczął się w sądzie w Łodzi

Sprawcy brutalnie pobili gospodarza mieszkania w Aleksandrowie, polewali go domestosem i podcięli mu gardło, aby upozorować samobójstwo, po czym zawinęli zwłoki w dywan i w rejonie Nakielnicy wrzucili do Bzury. Tak twierdzi prokuratura. Ich proces zaczął się w poniedziałek 24 stycznia w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Wałęsa szokuje ws. szczepień: Uzależniają jak narkotyki

Były prezydent Lech Wałęsa opublikował w mediach społecznościowych wpis dotyczący szczepień na COVID-19. Napisał, co należałoby w nich poprawić.

📢 Horoskop erotyczny. Pragnienia i upodobania seksualne w horoskopie erotycznym. Ezoteryczny przewodnik po intymnej sferze życia 24.01.2022

Zobacz, co łączy seks i znaki Zodiaku. Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Czego pragnie Twój partner? Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność? Zima w łóżku też może być gorąca i wcale nie musi być nudna!

📢 Jak mieszka Halinka z Sanatorium Miłości? W odwiedzinach u Haliny z Pabianic, królowej Sanatorium Miłości. Dom Haliny z Pabianic 24.01.2022

Jak mieszka Halinka z Sanatorium Miłości? Dom Haliny z Sanatorium Miłości! Halina z Pabianic, znana z programu Sanatorium Miłości, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest prywatnie Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Od pierwszego odcinka wzbudziła wielką sympatię widzów, ale i innych uczestników programu. Zobacz zdjęcia domu Haliny.

📢 Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie. Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Poznaj bliżej uczestniczkę programu TVP 24.01.2022

Ilu miała mężów miała Iwona z Sanatorium Miłości? Jaka jest Iwona z Sanatorium Miłości prywatnie? Ile lat ma Iwona Mazurkiewicz? Uczestniczka programu Sanatorium Miłości swoją radością życia, optymizmem i aktywnością zaraża wszystkich dookoła. Iwona Mazurkiewicz z Radomska opowiada o swoim życiu.

📢 Symptomy poprzedzające zawał serca. Jak rozpoznać stan przedzawałowy? To może uratować życie. Wczesne objawy zawału serca 24.01.2022

ak rozpoznać stan przedzawałowy? Objawy i przyczyny zawału serca. JNie lekceważ znaków pojawiających się przed zawałem serca. Przyczyny zawału serca. Zawał serca w dużej mierze występuje u mężczyzn po 40. roku życia. Nie oznacza to jednak, że choroba nie dotyczy kobiet. Do zawału serca przyczyniają się choroby układu krążenia, które są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. Zobacz, jak prawidłowo rozpoznać zawał serca i ocalić życie swoje lub swoich bliskich. Wczesna diagnoza daje większe szanse na wyleczenie.

📢 Dietetyk o ziemniakach. Ile kalorii mają ziemniaki? Właściwości odżywcze ziemniaków 24.01.2022

Ile kalorii mają dania z ziemniaków. Ziemniaki tuczą i są niezdrowe? Czy słusznie są owiane złą sławą przez dietetyków. Według Generalnego Urzędu Statystycznego Polacy w ostatnich latach spożywają coraz mniej ziemniaków. Osoby na diecie częściej wybierają kasze, ryże i makarony. Czy jednak faktycznie ziemniaki nie sprzyjają prowadzeniu zdrowego trybu życia? Czy może jednak to tylko mit, a ziemniaki są kopalnią wartości odżywczych?

📢 Jak rozpoznać niedobory witaminy D w organizmie? Przyczyny i objawy niedoboru witaminy D. Symptomy niedoboru witaminy D 24.01.2022

Oznaki niedoboru witaminy D w organizmie. Witamina D jest jedną z najważniejszych witamin w naszym organizmie. Dzięki swoim właściwościom może zapobiegać anemii, chorobom serca, a nawet alergii i nadciśnieniu.

📢 Jedzenie zakazane dla psa. Nie karm tym swojego czworonoga! Tych produktów Twój pies nie może jeść pod żadnym pozorem! 24.01.2022

Pies to dla wielu z nas najlepszy przyjaciel. Codziennie troszczymy się o jego zdrowie i samopoczucie. Zwykle chcemy dla naszego czworonoga jak najlepiej, choć nieświadomie możemy wyrządzać mu krzywdę. Jednym z przewinień właścicieli psów jest karmienie ich tym co jemy. Karmienie psa ludzkim jedzeniem może doprowadzić do wielu chorób i schorzeń czworonoga, a w najgorszych przypadkach nawet do śmierci!

📢 W naszym województwie powstał pierwszy sklep w sklepie. Gdzie się mieści i co można kupić? Czy to nowy trend w handlu detalicznym?

Takiego sklepu jeszcze w naszym województwie nie było: w samym hipermarkecie Carrefour w Pabianicach otworzył się sklep marki Decathlon. Nie jest on częścią galerii handlowej, a mieści się między regałami hipermarketu. To pierwszy w Łódzkiem przykład store-in-store, czyli sklepu w sklepie.

📢 Byle do piątku. 28 graczy ŁKS Łódź wyleci do Turcji

W najbliższy piątek (28 stycznia) ełkaesiacy wylecą z Warszawy na obóz do tureckiej miejscowości Side. Będą tam do 11 lutego.

📢 Lider Agrounii przed zgierskim sądem - przyjechał ze wsparciem rolników

Michał Kołodziejczak - lider Agrounii - stanął dzisiaj o godzinie 10 przed Sądem Rejonowym w Zgierzu. Wraz z nim pojawili się wspierający go rolnicy z całej Polski - niektórych wylegitymowała policja.

📢 Skrócona kwarantanna dla dorosłych i dzieci od 25 stycznia 2022 r.

Nowe zasady kwarantanny, które miały obowiązywać dzień wcześniej, wchodzą w życie od wtorku 25 stycznia 2022 r. Sprawdź, skąd ta zmiana, oraz ile będzie trwała skrócona kwarantanna dla dorosłych oraz dzieci w wieku szkolnym i przedszkolaków.

📢 NOP-y po szczepieniu. W Małopolsce odnotowano blisko 2 tys. przypadków

W Polsce od ponad roku trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19. Jak wynika z danych resortu zdrowia, na ponad 50 milionów podanych dawek szczepionki, wystąpiło niecałe 18 tysięcy niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 1946 z nich zgłosili mieszkańcy Małopolski. Co więc dolegało ludziom, którzy zgłosili NOP? Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Łódzkie drużyny zdominowały weekendowe turnieje o Puchar Prezesa MAKiS FOTO

W łódzkiej Atlas Arenie rozegrano w sobotę i niedzielę trzy wojewódzkie turnieje w halowej piłce nożnej o Puchar Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

📢 Europa leży u stóp ŁKS. Kibice dadzą pokaz na trybunach. W środę w Łodzi ćwierćfinałowy mecz Pucharu CEV

Siatkarki ŁKS Commercecon w środę o 18 w łódzkiej Sport Arenie przy al. Unii zagrają mecz 1/4 Pucharu CEV z Mladostą Zagrzeb z Chorwacji. Rewanż 1 lutego w Dom Odbojke Bojan Stranic w Zagrzebiu.

📢 Horoskop na poniedziałek 24 stycznia 2022. Horoskop na początek tygodnia. Znaki Zodiaku w horoskopie na dziś 24.01.2022

Horoskop codzienny na poniedziałek. Horoskop początek tygodnia od 24.01.2022 dla wszystkich znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 24.01.2022

📢 Szpital w Widzewie. Z kim piłkarze Widzewa Łódź zagrają na zgrupowaniu w Turcji

Poznaliśmy nazwy dwóch przeciwników czterokrotnego mistrza Polski podczas obozu w Alanyi. Ustalono także godziny najbliższych sparingów rozgrywanych w Parku 3 Maja. W Widzewie jest aż czterech piłkarzy kontuzjowanych.

📢 Karambol w Makowiskach na drodze krajowej nr 10. Zderzyło się 5 aut!

Tuż po godzinie 7 doszło do wypadku na wysokości miejscowości Makowiska w gminie Solec Kujawski.

📢 Strajk generalny w Solarisie! Pracownicy domagają się wyższych pensji. Zobacz zdjęcia i wideo z fabryki w podpoznańskim Bolechowie

Pracownicy Solaris Bus & Coach domagają się wyższych wynagrodzeń. 24 stycznia o godz. 6:00 w Bolechowie pod Poznaniem rozpoczął się strajk generalny. Potrwa do odwołania. Protestować będą pracownicy wszystkich zakładów Solarisa.

📢 "Oddajcie mi moją perełkę". Katarzyna Waśniewska zabiła Madzię i okłamała wszystkich. Mija 10 lat od zabójstwa małej Madzi z Sosnowca

W poniedziałek mija 10 lat od zabójstwa w Sosnowcu sześciomiesięcznej Madzi. Okoliczności jej śmierci należą do najgłośniejszych spraw kryminalnych III RP. Mama Madzi, czyli Katarzyna Waśniewska, nigdy nie powiedziała, dlaczego zabiła córkę, ukryła ciało w parku i wymyśliła porwanie dziecka. Dzisiaj Waśniewska odsiaduje 25-letni wyrok więzienia.

📢 Dramatyczny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Jeep wjechał w troje nastolatków na przejściu dla pieszych przy ul. Sikorskiego

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę, 23 stycznia, na ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą. Wielki, terenowy samochód zmiótł z przejścia dla pieszych trzy osoby.

📢 Pasaż Majewskiego. Gruz po zawalonej kamienicy w Łodzi cały czas leży.

Na pasażu Majewskiego od tygodni leży gruz z zawalonego fragmentu kamienicy. Na naprawę budynku i otwarcie pasażu trzeba poczekać.

📢 Trwa odbijanie piłki między urzędami w sprawie "obrzydliwych insynuacji" radnego PiS

Jest odpowiedź szefa Rady Miejskiej Łodzi Marcina Gołaszewskiego (KO) do wojewody łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego w sprawie radnego PiS Radosława Marca, który sugerował publicznie alkoholową niedyspozycję prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej (PO).

📢 Takie morsowanie tylko w Sieradzu! Świnka inkasowała pieniądze na WOŚP ZDJĘCIA

Około 80 miłośników zimnej kąpieli w rzece Warcie brało w niedzielę udział w sieradzkim morsowaniu obok mostu wiszącego. Gościnnie zawitały morsy z Konstantynowa Łódzkiego, a jak zwykle były te ze Zduńskiej Woli, Warty, Błaszek, Klonowej, Poddębic, Złoczewa, Burzenina, Łasku i Pabianic. Temperatura powietrza wynosiła minus jeden, a wody plus jeden.

📢 Sandra Kubicka prawie nago! Na Malediwach rozebrała się, widać prawie wszystko! Ma się czym pochwalić. ZDJĘCIA

Łodzianka Sandra Kubicka świętuje 27. urodziny. Postanowiła wyjechać ze swoim ukochanym Baronem na Malediwy. Ostatnie zdjęcia, które opublikowała zalała fala krytyki. Nie chodzi tu o prawie roznegliżowane zdjęcia Sandry Kubickie ale o jej nową fryzurę.

📢 Widzew traci zawodnika, z którym przegrał tylko raz

Po meczu Widzewa z Chojniczanką potwierdziły się niepokojące wieści dotyczące reżysera gry łodzian Juliusza Letniowskiego.

📢 Zaginiona rodzina Bogdańskich ze Starowej Góry. Zniknięcie rodziny ze Starowej Góry! Tajemnica zaginionej rodziny spod Łodzi 23.01.2022

Zaginięcie rodziny Bogdańskich ze Starowej Góry to jedna z najbardziej tajemniczych spraw. Policjanci mówią, że takiego zaginięcia nie było w Polsce od czasów zakończenia II wojny światowej. Niezwykłe zniknięcie całej rodziny ze Starowej Góry!

📢 Łódź w czasach PRL! Stare zdjęcia Łodzi w latach 80. XX wieku 23.01.2022

Łódź w czasach końca PRL. Na starych zdjęciach możemy oglądać Łódź z lat osiemdziesiątych. Jak wyglądała Łódź w czasach PRL? Zobacz na zdjęciach Łódź z czasów końca PRL, czyli z lat 80. ubiegłego wieku. Kto pamięta czasy, gdy po łódzkich ulicach jeździły sławne dziś "ogórki"? A czasy, gdy na ul. Piotrkowskiej sprzedawano jajka? Czy też budowę Centrum Zdrowia Matki Polki?

📢 Paula Tumala powiększyła piersi! Teraz myśli o zmniejszeniu biustu. ZOBACZ odważne ZDJĘCIA Pauli Tumali 23.01.2022

Paula Tumala w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o konsekwencjach poprawiania wyglądu przy pomocy chirurgii plastycznej.

📢 Spłonęła lodówka społeczna na Kopernika na Starym Polesiu. Caritas Archidiecezji Łódzkiej: Komuś bardzo przeszkadzała

W niedzielę (23 stycznia) nad ranem podpalono lodówkę społeczną Caritas Archidiecezji Łódzkiej przy ul. Kopernika 13. Spłonęła doszczętnie, a jak się okazuje, nie była to pierwsza próba jej podpalenia w tym tygodniu.

📢 Horoskop dzienny na niedzielę. Horoskop na weekend 23 stycznia 2022 dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop na dziś 23.01.2022

Horoskop codzienny na niedzielę 23 stycznia 2022. Horoskop na weekend 23.01.2022 dla wszystkich znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 23.01.2022

📢 Łodzianka Lilly Tran pochodzi z Wietnamu, pomaga i gotuje z potrzeby serca. Zaczynała w budce w China Town przy Piotrkowskiej

Lilly Tran - pochodząca z Wietnamu łódzka bizneswoman stała się znana, gdy podczas pandemii zorganizowała akcję wspierania medyków. Przygotowywała posiłki dla lekarzy i zbierała środki czystości od społeczności wietnamskiej w Łodzi. Teraz otworzyła swój pierwszy, lokal przy Piotrkowskiej - Pho by Lilly Tran. Jak mówi, do wszystkiego doszła własną, ciężką pracą.

📢 Łódzkie zoo nie zapadło w zimowy sen. Dzieje się w nim wiele ciekawych rzeczy. ZDJĘCIA

Zimą w łódzkim zoo część wybiegów zewnętrznych i wolier opustoszała, zrobiło się cicho. Ale nie oznacza to, że jego mieszkańcy zapadli w zimowy sen.

📢 Łódzkie drużyny zdominowały turnieje o Puchar Prezesa MAKiS

W łódzkiej Atlas Arenie rozegrano w sobotę dwa turnieje w halowej piłce nożnej o Puchar Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Rywalizowały drużyny roczników 2011 i 2010, które wcześniej okazały się najlepsze w regionach łódzkim, piotrkowskim, sieradzkim i skierniewickim. Na niedzielę zaplanowano turniej rocznika 2012.

📢 Tanie bilety MPK Łódź i poprawa komunikacji miejskiej w Łodzi to proponuje projekt Komunikacja miejska na 100%! Ruszyła zbiórka podpisów

Tanie bilety MPK w Łodzi są możliwe. 40 minutowe bilety MPK Łódź po 3 zł, a nie po 5 zł? To propozycja komitetu społecznego "Komunikacja miejska na 100 %". Właśnie ruszyła w Łodzi zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem uchwały obniżającym ceny biletów.

📢 Sprawa tragicznej śmierci motocyklistów w Aleksandrowie Łódzkim. Oskarżonej studentki broni trzech adwokatów

Śmiertelny wypadek motocyklistów w Aleksandrowie Łódzkim. Proces 23-letniej studentki Agnieszki Z. oskarżonej o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Aleksandrowie Łódzkim, w którym zginęło troje motocyklistów, zaczął się w piątek 21 stycznia w Sądzie Rejonowym w Zgierzu

📢 RECENZJA filmu Gierek. "Misiek" Koterski jako Gierek. Chcesz mieć przyjemność z filmu, jak z cukierka? Nie idź na "Gierka"

Niemało osób daje się skusić cukierkiem, ulega jego słodkiemu smakowi, wywołującemu uczucie przyjemności. Trzeba jednak na cukierki uważać, bo często w dużej mierze to sztuczne wyroby. Jak film „Gierek” Michała Węgrzyna.

📢 Słoneczny dom Magdy Gessler w Kanadzie. Czy podoba Wam się zagraniczne gniazdko restauratorki? ZDJĘCIA 23.01.22

Jak Wam się podoba słoneczny dom, Magdy Gessler i jej ukochanego w Kanadzie? Magda Gessler, temperamentna i charyzmatyczna gwiazda programu „Kuchenne rewolucje" nie chce wyjechać na dobre z ojczyzny. Dlatego ukochanego, który na stałe mieszka w Kanadzie, regularnie odwiedza. Tak mieszkają...

📢 Uważaj na te SMS-y! Przez oszustwo na SMS możesz stracić majątek całego życia!

SMS-y informujące o odbiorze paczki, niedopłacie za prąd czy zachęcające do wzięcia udziału w loterii mogą pozbawić oszczędności życia. Mimo ostrzeżeń nie brakuje naiwnych.

📢 Omikron u dzieci. "Objawy są nietypowe". Jak rozpoznać wariant Omikron u dzieci?

Piąta fala pandemii koronawirusa w Polsce stała się już faktem. Rośnie liczba zakażeń wariantem Omikron, który jest dużo bardziej zaraźliwy niż Delta. Objawy Omikronu różnią się od typowych objawów COVID-19, szczególnie w przypadku dzieci. Sprawdźcie, jakie są najczęstsze objawy wariantu Omikron u dzieci i jak je rozpoznać.

📢 Prezes Pfizera: Szczepionka podawana corocznie byłaby lepszym rozwiązaniem niż dawki przypominające

Podawana corocznie szczepionka przeciwko COVID-19 byłaby lepszym rozwiązaniem, niż częściej podawana dawka przypominająca – powiedział w sobotę szef koncernu farmaceutycznego Pfizer Albert Bourla izraelskiej telewizji N12 News.

📢 Grot Budowlani Łódź coraz niżej w tabeli. Była siatkarka ŁKS w roli głównej. Co się stało w drugim secie? Zdjęcia

Siatkówka. Z Chemikiem Police 0:3, Legionovią 2:3 i teraz z Radomką 1:3 – trzeciej porażki z rzędu doznały siatkarki Grot Budowlanych Łódź.

📢 Nawet tydzień na kremację, 10 dni na pogrzeb. W kolejce na cmentarz. Tak źle jeszcze nie było

Dramatyczny wzrost umieralności łodzian powoduje, że zarówno na kremację jak i pogrzeb trzeba czekać i to długo.

📢 Socjolog z UŁ sprawdził, czy imigranci uratują wyludniające się województwo łódzkie oraz jak do tego podchodzą władze naszego regionu

Województwa łódzkie i śląskie należą do najszybciej wyludniających się obszarów kraju. Dr Marcin Gońda z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego sprawdził, czy ratunkiem mogą być cudzoziemcy, którzy się tu osiedlają.

📢 Pinkas: Dezinformacja o koronawirusie bardziej zakaźna niż omikron

Dezinformacja o koronawirusie jest bardziej zakaźna niż omikron – ocenił w sobotę konsultant krajowy w dziedzinie zdrowia publicznego, były szef GIS Jarosław Pinkas. Lekarstwem jest wiedza i pokazywanie, jak wygląda rzeczywistość – mówił.

📢 Nowy Wiek Emerytalny 2023 dla chętnych. Takie są nowe pomysły dotyczące emerytur stażowych

Projekt ustawy o emeryturach stażowych przygotowany został przez NSZZ „Solidarność”. Emerytury stażowe obiecał w 2015 r. kandydujący wówczas po raz pierwszy na prezydenta Andrzej Duda, który niedawno złożył swój projekt ustawy w tej sprawie. Zainteresowane są nimi tysiące Polaków – kobiet i mężczyzn.

📢 Famuły przy Ogrodowej w Łodzi czekają na wielkie pieniądze. Miała być rewitalizacja na niespotykaną skalę

Famuły, czyli domy robotnicze przy ul. Ogrodowej 24, 26 i 28 sypią się, a władze miasta nie znalazły środków na ich rewitalizację. Rok temu wiceprezydent Adam Pustelnik obiecywał cuda…

📢 Bałucki Rynek i DH Central w czasach PRL. Sklepy w Łodzi i rynki w czasach PRL. Archiwalne zdjęcia Łodzi 24.1.2022

Najwięcej absurdów PRL-u wiąże się z handlem. Trudno dziś uwierzyć, że jeszcze blisko 30 lat temu niemal wszystko można było kupić na kartki. A system kartkowy zaczął funkcjonować wraz z nadejściem nowej władzy. Był kontynuacją tego, który podczas okupacji wprowadzili Niemcy. Zobacz łódzki handel na unikalnych zdjęciach! Sprawdź czy poznajesz te miejsca.

📢 Dworzec Łódź Fabryczna i ulice Łodzi na starych zdjęciach. Łódź w latach 90. XX wieku! 22.01.2022

Jak wyglądała Łódź w latach 90. XX wieku? Łódź na starych zdjęciach z lat 90! Choć bardzo się zmieniła, to trwały remonty, nie brakowało protestów. Protestowali m.in taksówkarze. W centrum był stary dworzec Łódź Fabryczna.

📢 Zebrali blisko milion w kilka godzin. Na leczenie Ani

W ciągu kilku godzin zebrano ponad 900 tysięcy złotych na leczenie 29-letniej Anny Tomczak z okolic Krośniewic. Kobieta choruje na mukowiscydozę i potrzebuje drogich leków. Teraz przebywa w łódzkim szpitalu im. Barlickiego. Tam wzięła ślub i ochrzciła swojego synka.

📢 Tysiące Wojowników Maryi na ulicach Łodzi. Na zlot przyjechali z całej Polski

Przybyli do Łodzi z całej Polski. Kilka tysięcy mężczyzn tworzących Wspólnotę Wojowników Maryi odmawiało wspólnie różaniec idąc w procesji po ulicach miasta.

📢 Giełda samochodowa w Łodzi! ZDJĘCIA. Co można na niej kupić? Sprawdziliśmy!

W każdą niedzielę na ul. Puszkina odbywa się giełda samochodowa. Kupujących zwykle nie brakuje. ZOBACZ, co można kupić na giełdzie!

📢 Studniówka 47 Liceum ogólnokształcącego w Łodzi ZDJĘCIA

Szampańska zabawa towarzyszyła maturzystom 47 Liceum Ogólnokształcącego, którzy bawili się na studniówce na stadionie Widzewa.

📢 Szpitale ujawniły covidowe pensje lekarzy. W Internecie zawrzało. "A może zamiast o zarobkach porozmawiajmy o granicy wytrzymałości ludzi?"

72 tys. za miesiąc pracy i w sumie pół miliona złotych w ciągu dziesięciu miesięcy zarobił, zajmujący się pacjentami z COVID-19, lekarz szpitala w Wadowicach. Zarobki medyków od lat budzą emocje, które w czasie pandemii za sprawą dodatków covidowych są jeszcze silniejsze. Dyrektorzy szpitali studzą emocje i tłumaczą: - Absolutnie nie czujemy się milionerami. Takie wynagrodzenie to pokłosie wypracowania na dyżurach nawet trzech etatów i braku rąk do pracy w ochronie zdrowia.

📢 W łódzkich loftach działała grupa przestępcza - wyłudzili od obywateli Niemiec 300 tysięcy euro! FILM, ZDJĘCIA

W jednym z mieszkań na terenie loftów przy ul. Tymienieckiego w Łodzi działała centrala grupy przestępczej. To właśnie w tym lokalu w miniony wtorek doszło do dynamicznych zatrzymań jej członków (pisaliśmy o tej akcji 19 stycznia). Antyterroryści obezwładnili i skuli w kajdanki 45-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 42 i 47 lat, którzy mieli wyłudzać od obywateli Niemiec nawet po kilkadziesiąt tysięcy euro!

📢 Jak wygląda Halina z Sanatorium Miłości? Co robią uczestnicy Sanatorium Miłości i The Voice Senior? 22.01.2022

Co robią uczestnicy Sanatorium Miłości i The Voice Senior? Wielką widownię mają kolejne edycje „Sanatorium miłości”, a także The Voice Senior. Ich uczestnicy stali znani i popularni. Programy dla ludzi 60 plus biją rekordy popularności.

📢 Sprytny omikron. 20 objawów wirusa, które mogą przypominać przeziębienie [LISTA] 21.01

Omikron podstępnie atakuje. Według brytyjskich naukowców niektóre z objawów nowego wariantu koronawirusa łudząco przypominają te charakterystyczne dla zwykłego przeziębienia. Na które dolegliwości najczęściej skarżą się chorzy? Sprawdź w galerii co powinno cię zaniepokoić.

📢 Ulica Włókiennicza w Łodzi, a wcześniej Kamienna odchodzi do historii. Dzieje ulicy Włókienniczej i jej mieszkańców

Dawna Włókiennicza, która odchodzi do historii. O ulicy Kamiennej, dzisiejszej Włókienniczej, piosenkę ułożyła Agnieszka Osiecka. To jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc Łodzi. Niedługo jednak ma zupełnie zmienić swoje oblicze.

📢 Nie jedz tego rano! Tych rzeczy nie powinno się jeść na śniadanie - zdaniem ekspertów [zdjęcia - 21.01.2022 r]

Dobrze zbilansowane śniadanie jest kluczem do utrzymania energii przez cały dzień i dobrej koncentracji w pracy. Zdaniem specjalistów istnieje grupa popularnych produktów, których nie powinno się jeść z samego rana. Zobacz w naszej galerii listę produktów, których zdaniem dietetyków lepiej nie jeść na śniadanie.

📢 Donald Tusk w Tomaszowie Mazowieckim rozmawiał z przedsiębiorcami o ich problemach i komentował bieżącą politykę

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, odwiedził w czwartek województwo łódzkie. Na jego trasie znalazły się Ksawerów, Pabianice, Piotrków Trybunalski i Tomaszów Mazowiecki.

📢 We Wrocławiu otwarto Pralnię Społecznie Odpowiedzialną. Kto może z niej korzystać?

Przy noclegowni im. Św. Brata Alberta została uruchomiona pralnia, którą utworzono z myślą o osobach bezdomnych i ubogich. Podczas otwarcia pralni nie obyło się bez zgrzytu.

📢 Takie mandaty drogowe mogą ciebie zaskoczyć. Na niektóre zachowania nie zwracamy uwagi

Nowy policyjny taryfikator sieje grozę wśród kierowców. Uczymy się jeździć po norwesku, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że mandat grozi nam za wiele zachowanm, na które nie zwracamy uwagi.

📢 Pijany ksiądz spod Włocławka dachował autem. Usłyszał zarzuty [zdjęcia]

Ks. Paweł Ś., terapeuta uzależnień i duszpasterz trzeźwości diecezji włocławskiej, w listopadzie 2021 roku miał poważny wypadek. W wyniku zdarzenia złamał kręgosłup. Okazało się, że prowadząc samochód, w miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. W styczniu 2022 roku, po dwóch miesiącach od wypadku, usłyszał zarzuty. Jaka kara mu grozi?

📢 Studniówka 2022 w XXVI LO: Maturalna mafia w kasynie. ZOBACZ ZDJĘCIA

Tak wyglądała studniówka maturzystów XXVI Liceum Ogólnokształcącego. Na bal uczniowie wybrali wnętrze… kasyna La Baczor, gdzie zaprosili swoich nauczycieli i dyrekcję. Jak przebiegał mafijny wieczór? Zobaczcie na zdjęciach w naszym fotoreportażu.

📢 Studniówka XXXII LO w Łodzi w Białym Pałacu. Tak bawili się maturzyści! [ZDJĘCIA]

Studniówka XXXII LO w Łodzi w 15 stycznia 2022 roku. Tak bawili się na swojej studniówce w piątkową noc uczniowie XXXII LO w Łodzi w Białym Pałacu.

📢 Dom Krzysztofa Rutkowskiego! Rewolwer i różaniec przy łóżku detektywa. Jak urządzone jest mieszkanie detektywa Rutkowskiego? 11.01.2022

Najsławniejszy detektyw w Polsce oprowadza nas po swoim domu. Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Detektyw Rutkowski śpi z rewolwerem i różańcem przy łóżku, a latem relaksuje się w basenie, a w spiżarni ma słoiki z grzybkami od mamy.

📢 PUPIL ROKU Wybieramy zwierzaki do wyjątkowego albumu. Nagrodzimy też najlepsze usługi związane z pupilami.

Masz pieska, kotka lub inne ulubione zwierzątko domowe? Prześlij zdjęcie swojego pupila! Może trafić na strony pięknego albumu, a Ty możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i zaproszenia na sesję zdjęciową - oczywiście z ukochanym pupilem. W ramach naszej akcji posiadacze zwierząt domowych wybiorą także najlepszych weterynarzy i groomerów oraz sklepy zoologiczne. Zgłoś swoich kandydatów do nagród.

📢 Łódź w czasach PRL-u! Zdjęcia Łodzi w latach 80-tych XX wieku. Łódź w latach 80. na starych zdjęciach18.12.2021

Łódź na starych zdjęciach! Tak wyglądali łodzianie w czasach PRL-u! Lata osiemdziesiąte były burzliwym czasem nie tylko w historii Łodzi. Najpierw trwał karnawał "Solidarności", potem wprowadzono stan wojenny. W 1989 roku doszło do częściowo wolnych wyborów. Większość towarów kupowało się na karki. Łódź na starych zdjęciach! Rozpoznajesz miejsca ze zdjęć?

📢 Łódź w latach 90. XX wieku i jej mieszkańcy. Łódź i jej mieszkańcy w latach dziewięćdziesiątych? 5.12.2021

Mieszkańcy Łodzi w latach 90. XX wieku. Moda i ulice miasta w latach 90. w Łodzi. Handel w latach 90. w Łodzi był zupełnie inny! Czy łódzkie ulice były tak zakorkowane jak teraz? Proszę obejrzeć zdjęcia i zobaczyć Łódź z tamtych lat.

📢 Poćwiartowane ciało w walizce na torach koło Skierniewic. Historia morderstwa w kamienicy przy Wólczańskiej w Łodzi

Wstrząsające morderstwo w Łodzi. Na torach kolejowych koło Skierniewic znaleziono walizkę z częściami ludzkiego ciała. Kim była ofiara i kto ją zabił?

📢 Tak wyglądała Łódź w latach 90. XX wiek. Jak wyglądała Łódź po upadku PRL-u? Łódź na starych zdjęciach 28.06.2021

LAta 90. XX wieku to był dla jednych czas wielkiej szansy i szybkiego zarobku, a dla innych bezrobocie i bieda. Łódź w latach 90. XX wiek. Jak wyglądała Łódź po upadku PRL-u? Tak wyglądała Łódź na starych zdjęciach!

📢 Pogrzeb Cezarego Mocka, bohatera "Sanatorium miłości". Jacek Kurski na pogrzebie. Tłumy towarzyszyły łodzianinowi w jego ostatniej drodze

POGRZEB CEZAREGO MOCKA Z ŁODZI. Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, znajomi, oraz ekipa "Sanatorium miłości", pożegnali na Starym Cmentarzu 67-letniego łodzianina, Cezarego Mocka. Na pogrzebie obecna była prowadząca program Marta Manowska oraz prezes TVP, Jacek Kurski.

📢 Pamiętacie łódzkie fabryki z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych? Tak wyglądały i tak się w nich pracowało!

Przez lata Łódź była miastem fabryk. Nazywano ją stolicą polskiego przemysłu włókienniczego. Wielu łodzian pamięta dobrze te fabryk. Sami w nich pracowali, pracowali w nich ich rodzice. Warto więc udać się w sentymentalną do lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Przy okazji można obejrzeć migawki z łódzkich targowisk i sklepów z tamtych lat.

ZOBACZ KONIECZNIE

Od jutra kwarantanna zostaje skrócona

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie