Prasówka 26.01.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 25.01. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak mieszka Doda. Dom gwiazdy jest niezwykle luksusowy - mamy zdjęcia wnętrz [26.01.2022]”?

Prasówka 26.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Tak mieszka Doda. Dom gwiazdy jest niezwykle luksusowy - mamy zdjęcia wnętrz [26.01.2022]

Dom piosenkarki jest niezwykle nowoczesny i stylowy. Widać, że artystka ma świetny gust. Na uwagę zasługuje specjalna gablota na nagrody gwiazdy. Jest czym się chwalić! Sprawdź w naszej galerii, jak mieszka Doda.

Nie przegap promocji!

📢 Takie kwoty od marca ZUS będzie przelewać seniorom. Tabela wyliczeń po waloryzacji i zmianach podatkowych [26.01.2022]

Świadczenia emerytalne w 2022 roku będzie aż dwukrotnie podwyższone. W marcu tradycyjnie będzie waloryzacja, a już w styczniu w związku z reformą podatkową Polskiego Ładu od emerytur nie będzie odciągany podatek dochodowy, a jedynie składka zdrowotna. To oznacza, że kwoty netto aktualnych emerytur wzrosną. Dokładne wyliczenia zaprezentowaliśmy w poniższym artykule.

📢 Te znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej. Osoby spod tych znaków przyciągają się jak magnes [lista - 26.01.2022]

Do każdego znaku zodiaku przypisuje się cechy, które mogą określać czy wpływać na pewne dziedziny naszego życia. Które znaki zodiaku przyciągają się niczym magnes, tworząc mieszankę wybuchową? Zobaczcie, które znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 26.01: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Takie mają być emerytury po waloryzacji 2022. Oto tabela wyliczeń stawek brutto i netto [26.01.2022]

Takie mają być emerytury po waloryzacji 2022. Według zapowiedzi ekspertów i rządzących, waloryzacja emerytur w tym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów. Zobacz, ile będzie można zyskać.

📢 Tak jedzenie jogurtu pomaga najszybciej schudnąć. W ten sposób spożywanie jogurtów prowadzi do utraty wagi [26.01.2022]

Zdaniem ekspertów istnieją pewne produkty spożywcze, które prowadzą do największej i najszybszej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że niezawodna lista produktów, które przyspieszają odchudzanie, zawiera między innymi jogurty naturalne. W jaki sposób jedzenie jogurtów może pomóc schudnąć? Jak to możliwe, że jogurty prowadzą do najszybszej utraty wagi? Oto, w jaki sposób jedzenie jogurtów pomaga najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Niedobór magnezu objawy i przyczyny. Objawy niedoboru magnezu: ból głowy, zmęczenie, osłabienie, wypadanie włosów 25.01.2022

Magnez jest niezwykle istotny dla naszego organizmu. Bierze udział w kluczowych reakcjach metabolicznych i pełni ważną funkcję w mineralnej gospodarce kości. Co jednak jeśli mamy za mało magnezu w organizmie? Niedobór magnezu jest niebezpieczny dla zdrowia i może być przyczyną wielu chorób. Jakie są powody niedoboru tego pierwiastka i jak z tym walczyć? Sprawdź nasze sposoby! Zobacz, jakie skutki może mieć niedobór magnezu. Jak uzupełnić magnez? Zobacz, które produkty spożywcze kryją w sobie najwięcej magnezu.

📢 Dietetyk o ziemniakach. Ile kalorii mają ziemniaki? Właściwości odżywcze ziemniaków 25.01.2022

Ile kalorii mają dania z ziemniaków. Ziemniaki tuczą i są niezdrowe? Czy słusznie są owiane złą sławą przez dietetyków. Według Generalnego Urzędu Statystycznego Polacy w ostatnich latach spożywają coraz mniej ziemniaków. Osoby na diecie częściej wybierają kasze, ryże i makarony. Czy jednak faktycznie ziemniaki nie sprzyjają prowadzeniu zdrowego trybu życia? Czy może jednak to tylko mit, a ziemniaki są kopalnią wartości odżywczych?

📢 Jak rozpoznać niedobory witaminy A? Objawy niedoboru witaminy A. Przyczyny i skutki witaminy A 25.01.2022

Jakie są objawy niedoboru witaminy A? Przyczyny niedoboru witaminy A. W jakich produktach znajdziemy witaminę A? Witamina A jest zbiorem kilku związków organicznych z grupy retinoidów. Ta niepozorna witamina odpowiada za wiele ważnych funkcji w naszym organizmie. Witamina A może zapobiegać rozwojowi nowotworów, a także wzmacnia układ odpornościowy.

📢 Jak rozpoznać niedobory witaminy D w organizmie? Przyczyny i objawy niedoboru witaminy D. Symptomy niedoboru witaminy D 25.01.2022

Oznaki niedoboru witaminy D w organizmie. Witamina D jest jedną z najważniejszych witamin w naszym organizmie. Dzięki swoim właściwościom może zapobiegać anemii, chorobom serca, a nawet alergii i nadciśnieniu.

📢 Jedzenie zakazane dla psa. Nie karm tym swojego czworonoga! Tych produktów Twój pies nie może jeść pod żadnym pozorem! 25.01.2022

Pies to dla wielu z nas najlepszy przyjaciel. Codziennie troszczymy się o jego zdrowie i samopoczucie. Zwykle chcemy dla naszego czworonoga jak najlepiej, choć nieświadomie możemy wyrządzać mu krzywdę. Jednym z przewinień właścicieli psów jest karmienie ich tym co jemy. Karmienie psa ludzkim jedzeniem może doprowadzić do wielu chorób i schorzeń czworonoga, a w najgorszych przypadkach nawet do śmierci!

📢 Waloryzacja emerytur 2022. Takie kwoty od marca ZUS będzie przelewać seniorom. Znamy stawki netto. Sprawdź

W 2022 roku emerytów i rencistów czeka podwyżka świadczeń. I to nie jedna... Wskaźnik waloryzacji znalazł się już w projekcie przyszłorocznego budżetu. Ile zatem od marca ZUS będzie przelewać seniorom? Zobaczcie stawki netto w galerii!

📢 Waloryzacja emerytur 2022: rekordowy wzrost wskaźnika 1 marca. Wyliczenia brutto/netto. Sprawdź ile dostaniesz na konto od marca

1 marca to dobry dzień dla emerytów i rencistów, oznacza bowiem coroczny procentowy wzrost ich świadczeń emerytalnych. W 2022 roku waloryzacja emerytur będzie rekordowa. Ostateczny wskaźnik będzie znany najpóźniej w lutym 2022 roku – po tym, jak GUS poda dane makroekonomiczne za cały rok 2021. Jednak już wiadomo, że rekord padnie. – Wskaźnik wzrostu wyniesie co najmniej 7 procent – zapowiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

📢 Pensja minimalna 2022 netto. Tyle teraz musi płacić ci pracodawca [wyliczenia - 26.01.2022 r.]

Od stycznia 2022 roku w Polsce obowiązuje nowa - wyższa - pensja minimalna. Ile wynosi obecnie najniższe wynagrodzenie brutto i netto, ile stawka godzinowa? Jak na wysokość pensji minimalnej w 2022 roku przełożyły się zmiany podatkowe wprowadzone w ramach programu Polski Ład, także dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic? Wyliczenia netto dla płacy minimalnej oraz wyższych wynagrodzeń zamieszczamy w galerii.

📢 "Polski Ład" 2022 - kalkulator wynagrodzeń. Tak będzie wyglądać pensja po zmianach podatkowych [26.01.2022 r.]

Od stycznia 2022 obowiązują zmiany podatkowe wprowadzone w ramach programu "Polski Ład". Ogromny pakiet zmian wpłynął na pensje Polaków. Wielu pracowników - szczególnie tych pobierających niższe świadczenia - odbierze wyższe wynagrodzenie. Będą też tacy, którzy na zmianach stracą. W galerii znajdziesz kalkulator wynagrodzeń uwzględniający zmiany w podatkach. Jaką kwotę netto dostaniesz na konto? Sprawdź.

📢 Jutro w Wieluniu ma pojawić się nie tylko Stanowski. Swoją wizytę zapowiada także Boxdel

W Wieluniu szykuje się ciekawe środowe popołudnie. Wizytę w mieście, w związku z zamiarem zorganizowania tutaj kontrowersyjnej Gali MMA -VIP 4 zapowiedział dziennikarz Krzysztof Stanowski. Ma się on spotkać z burmistrzem Pawłem Okrasą. Chce także porozmawiać z mieszkańcami. Na to spotkanie wybiera się również Michał Baron znany jako Boxdel. Czy można się spodziewać także Najmana?

📢 Zdalna edukacja w szkołach od czwartku! Jest decyzja w sprawie uczniów starszych klas

Od czwartku wprowadzone zostanie nauczanie zdalne dla uczniów klas V i starszych. Minister edukacji i nauki poinformował, że naukę stacjonarną będą kontynuowały przedszkola, zerówki i uczniowie klas od I do IV.

📢 Dwoje sprawców, w tym krewny ofiary, zabiło seniorkę na działkach w Łagiewnikach. Tak twierdzi prokuratura. Akt oskarżenia już w sądzie

Na ławie oskarżonych zasiądą 43-letni Sławomir N. i jego 50-letnia przyjaciółka Renata Sz, Prokuratura zarzuca im zamordowanie jego cioci na terenie ogródków działkowych w Łodzi poprzez cios nożem w szyję i zmiażdżenie głowy kaloryferem. Gdy odkryto ciało kobiety, było już w stanie rozkładu. Sprawcom grozi dożywocie. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.

📢 Londyn: Czy alkohol może zapobiegać Covidowi? Wyniki badań są zaskakujące

Naukowcy przebadali potencjalny wpływ alkoholu na zmniejszenie zakażeń koronawiursem. Wyniki zaskakują.

📢 Dyrekcja ZDiT otrzymała wielkie nagrody za 2021 rok. Łódzcy kierowcy: to skandaliczne

Jak wynika z udzielonej informacji publicznej, dyrektor ZDiT Grzegorz Misiorny i jego czterech zastępców, otrzymali w sumie ponad 54 tys. zł nagród za 2021 rok. Kierowców oburza fakt, że premie zostały wypłacone pomimo fatalnego stanu łódzkich dróg oraz przy opóźnieniach w kluczowych remontach. Wg. ZDiT, dyrekcja dostała nagrody za “wykonanie powierzonych zadań”.

📢 Niedobory witaminy B12 w organizmie. Skutki niskiego poziomu witaminy B12 w organizmie. Objawy niedoboru witaminy B12

Kobalamina, czyli witamina B12. Niedobór Kobalaminy może powodować poważne skutki dla zdrowia! Sprawdź skutki niedoboru witaminy B12 w organizmie i zobacz, w czym ją można znaleźć!

📢 Obawiasz się zakażenia Omikronem? Oto leki, które powinny znaleźć się w twojej domowej apteczce. Sprawdź, co może ci się przydać

Pacjenci zakażeni wariantem Omikron często mają lżejsze objawy i rzadziej wymagają hospitalizacji, a ich leczenie odbywa się w izolacji domowej. Z tego względu warto uzupełnić domową apteczkę o kilka leków, które mogą złagodzić objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem. Sprawdź, co powinno znaleźć się w apteczce na wypadek zarażenia Omikronem.

📢 Sklep Primark w Łodzi. Kiedy otwarcie Primark w Łodzi? To będzie szósty sklep Primark w Polsce

Dobre wieści dla łodzian i mieszkańców regionu, którzy lubią robić zakupy w sklepach irlandzkiej sieci Primark. Przedstawiciele sieci ogłosili plany ekspansji w Polsce i zapowiedzieli otwarcie sklepu w Łodzi.

📢 Siostrzenica Ewy Krawczyk, żony Krzysztofa Krawczyka, sprzedaje dom w Dalikowie ZDJĘCIA

Najstarsza siostrzenica Ewy Krawczyk wystawiła na sprzedaż swój dom w Dalikowie. Jest wart ponad milion złotych. Jak wygląda w środku?

📢 Jak rozpoznać stan przedzawałowy? Symptomy poprzedzające zawał serca. Wczesne objawy zawału serca 25.01.2022

Jak rozpoznać stan przedzawałowy? Objawy i przyczyny zawału serca. Nie lekceważ znaków pojawiających się przed zawałem serca. Przyczyny zawału serca. Zawał serca w dużej mierze występuje u mężczyzn po 40. roku życia. Do zawału serca przyczyniają się choroby układu krążenia, które są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce. Zobacz, jak prawidłowo rozpoznać zawał serca i ocalić życie swoje lub swoich bliskich. Wczesna diagnoza daje większe szanse na wyleczenie.

📢 Prywatne zdjęcia zobacz jak mieszkają Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości. Dom Iwony z Sanatorium Miłości! 25.01.2022

Dom Iwony z Sanatorium Miłości. Prywatne zdjęcia domu Iwony z Sanatorium Miłości. Iwona z Radomska zaprosiła nas do siebie i pokazała urocze zakątki swojego domu, które robią wrażenie. Uczestniczka programu Sanatorium Miłości ma też piękny, zadbany ogród. Czy Iwona mieszka tam razem z ukochanym Gerardem. Imponujący dom Iwony. Jak oceniacie wnętrza i ogród?

📢 ŁKS Łódź liczy na cofnięcie zakazu transferowego

W ŁKS Łódź twierdzą, że klub nie ma już zaległości w stosunku do Dragoljuba Srnića oraz Carlosa Morosa Gracii. Lada dzień FIFA powinna zdjąć więc z klubu zakaz transferowy.

📢 Polka zawalczy o tytuł Miss World 2021. Jest jedną z 40 kobiet, które pretendują do miana najpiękniejszej na świecie

Karolina Bielawska w 2019 roku otrzymała tytuł Miss Polonii, teraz ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą na świecie. Poznaj naszą kandydatkę i zobacz, kiedy odbędzie się gala Miss World 2021.

📢 Łódź na starych zdjęciach z PRL! Tak wyglądała kiedyś Łódź! Zobacz Łódź w latach osiemdziesiątych! 25.01.2022

Łódź w latach osiemdziesiątych! Lata osiemdziesiąte były burzliwym czasem nie tylko w historii Łodzi. Zobacz zdjęcia łódzkich ulic, domów i ludzi z lat 80.! Najpierw trwał karnawał „Solidarności”, potem wprowadzono stan wojenny. Na następnie nadeszły kolejne szare dni. Zobacz Łódź na starych zdjęciach!

📢 Pijany kierowca uderzył autem w kamienicę w Sieradzu i zaatakował policjantów

Policjanci z Sieradza zatrzymali 39-latka kierującego audi A 6, który uderzył w kamienicę przy ulicy Wodnej w Sieradzu. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu i bez uprawnień do kierowania pojazdami zaatakował interweniujących policjantów. Wcześniej kilkanaście razy ukradł paliwo na stacjach benzynowych w powiecie sieradzkim.

📢 Horoskop na wtorek 25 stycznia 2022 Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec 25.01.2022

Horoskop codzienny na 25 stycznia 2022. Horoskop na wtorek. Rady wróżki dla znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 25.01.2022. Dowiedz się, co mówią gwiazdy. Horoskop wróżki Margo dla każdego znaku Zodiaku.

📢 Horoskop 2022 na kolejne miesiące 2022 roku. Horoskop 2022 z radami dla wszystkich znaków Zodiaku 25.01.2022

Horoskop roczny 2022. Horoskop 2022 z radami dla znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, jakie zmiany czekają Cię w nadchodzących miesiącach. Rady wróżki na nowy rok 2022. W horoskopie udziela wskazówek i ostrzeżeń wszystkim znakom zodiaku.

📢 Horoskop miłosny dla singli na 2022 rok. Horoskop miłosny 2022 dla par. Te znaki zodiaku przeżyją rozkwit w związku! 25.01.2021

Horoskop miłosny 2022 dla wszystkich znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Horoskop miłosny na 2022 rok dla singli. Karty Tarota pokazują, które znaki zodiaku czekają miłosne uniesienia w 2022 roku, a które będą musiały uważniej przyjrzeć się swojemu partnerowi lub partnerce. Co wróżka Margo mówi o Twoim życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku mogą liczyć na księcia na białym koniu? Zobacz, czy czeka cię rok pełen miłości czy może zdrad i rozczarowań.

📢 Łódzkie. Niebezpieczna zabawa na jednym z parkingów. Jechał w oponie przywiązanej do forda...

Oczy ze zdziwienia przecierali policjanci, którzy interweniowali na jednym z parkingów w centrum Radomska. Do forda jeżdżącego po placu przywiązana była opona, w której siedział...młody mężczyzna!

📢 Horoskop runiczny 2022. Wróżba z run wikingów na 2022 rok. Runy wikingów w horoskopie runicznym 25.01.2022

Horoskop runiczny 2022 wikingów. Wróżka Bernadetta z Łodzi czyta runy i przepowiada jaki będzie rok 2022. Jakie jest przesłanie run wikingów na rok 2022? Co zapowiadają runy w horoskopie na rok 2022? O pomoc w odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy znaną łódzką wróżkę.

📢 W odwiedzinach u Haliny z Pabianic, królowej Sanatorium Miłości. Jak mieszka Halinka z Sanatorium Miłości? Dom Haliny z Pabianic 25.01.2022

Jak mieszka Halinka z Sanatorium Miłości? Dom Haliny z Sanatorium Miłości! Halina z Pabianic, znana z programu Sanatorium Miłości, zaprosiła nas do swojego domu w Pabianicach i pokazała jak mieszka! Jaka jest prywatnie Halina z Pabianic, królowa turnusu Sanatorium Miłości 3? Od pierwszego odcinka wzbudziła wielką sympatię widzów, ale i innych uczestników programu. Zobacz zdjęcia domu Haliny.

📢 Jacek Kralkowski ze Zgierza został ustanowiony katechistą przez papieża Franciszka

Po raz pierwszy papież Franciszek ustanowił katechistów. Wśród sześciu osób z całego świata znalazł się jeden Polak. To Jacek Kralkowski ze Zgierza.

📢 Złodzieje wyłudzili od proboszcza z parafii w Koprzywnicy 600 tysięcy złotych. Zobacz, jakimi sposobami się posłużyli

600 tysięcy złotych stracił proboszcz parafii pod wezwaniem świętego Floriana w Koprzywnicy, który został oszukany metodą "na policjanta". Ksiądz Jerzy Burek uwierzył, że zdeponowane w banku pieniądze przeznaczone między innymi na renowację zabytkowego kościoła, są zagrożone atakiem hakerskim. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

📢 Możliwy powrót nauki zdalnej. Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało, kiedy zapadnie decyzja

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało, że „nauka stacjonarna jako priorytet może ulec ograniczeniu, w zależności od decyzji służb sanitarnych”. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w najbliższych kilkudziesięciu godzinach.

📢 Transfery Widzewa. Martin Kreuzriegler zawodnikiem Widzewa Łódź

28-letni obrońca Martin Kreuzriegler dołączył do drużyny Widzewa Łódź. Zawodnik związał się z czterokrotnym mistrzem Polski półtoraroczną umową - poinformował oficjalny portal klubu widzew.com.

📢 Widzew sprawdzi następcę Paulo Sousy. Rozmowy z Pawłem Wszołkiem trwają

Widzew Łódź zagra w środę o godz. 16 niespodziewany sparing z Unionem w Berlinie.

📢 Pierścionek zaręczynowy Iwony z Sanatorium Miłości! Ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości już wkrótce? 25.01.2022

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Iwony z Sanatorium Miłości, który dostała od ukochanego Gerarda? Kiedy ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości? Jak Iwona przyjęła oświadczyny Gerarda? Zaręczyny pary uczestników z Sanatorium Miłości odbyły się w czasie 80. urodzin Gerarda. To była impreza z wielką pompą, bo na zamku w Niepołomicach bawiło się aż 80 osób! Zobacz zdjęcia z niezwykłego wydarzenia. Iwona była zaskoczona i uradowana. Jakie plany mają teraz zakochani seniorzy?

📢 Sylwester Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości 25.01.2022

Święta Bożego Narodzenia Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". W tym roku to będą już drugie wspólne święta Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości", pierwszej pary, która poznała się i której miłość rozkwitła dzięki randkowemu programowi Telewizji Polskiej. Seniorzy święta spędzą z rodziną 63-letniej Iwony Mazurkiewicz. Jakie plany para seniorów ma na Sylwestra?

📢 Tajemnicze zaginięcie dziewczynki w centrum Łodzi! Zagadka zaginięcia dziewczynki 11-letniej Ani Janowskie 25.01.2022

11-letnia Ania wyszła z domu w centrum Łodzi i przepadła bez wieści. Zagadka zaginięcia 11-letniej dziewczynki w Łodzi jest nadal niewyjaśniona. Co się stało? To wydarzenie przed laty wstrząsnęło Łodzią. Przypominamy sprawę zaginionej dziewczynki.

📢 Z dzieckiem na saneczkach pod szczytem Śnieżki. Internauci nie mieli dla niego litości! [ZOBACZ]

Najwyższy szczyt Sudetów przeżywa ostatnimi czasy oblężenie. Pozorna łatwość zdobycia szczytu po wjechaniu wyciągiem na Kopę, przyciąga całe rodziny. Karkonoski Park Narodowy opublikował właśnie zdjęcie mężczyzny z małym dzieckiem na sankach. Dziecko zjeżdża spod samego wierzchołka, w bardzo trudnym terenie, otoczonym przepaściami. To mogło skończyć się tragicznie...

📢 Proste życzenia urodzinowe. Mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciół. Krótkie życzenia urodzinowe SMS 25.01.2022

Proste i krótkie na SMS życzenia urodzinowe. Często brakuje nam pomysłów na wyjątkowe życzenia urodzinowe i wierszyki, czy po prostu śmieszne lub mądre życzenia urodzinowe. Jeżeli ty też nie wiesz co napisać, poniżej prezentujemy zestaw gotowych i oryginalnych pomysłów życzeń na urodziny, które bez wątpienia zachwycą waszych bliskich i wywołają uśmiech na ich twarzach. Złóż bliskim życzenia z okazji ich urodzin. Gotowe życzenia urodzinowe SMS.

📢 Takie są sposoby na zmniejszenie opłaty za abonament RTV 2022. Co trzeba zrobić?

Abonament RTV jest opłatą obowiązkową dla wszystkich posiadaczy odbiorników radiowych i telewizyjnych. Jest kilka możliwości zmniejszenia opłaty. Osoby, które opłacą abonament do 25 stycznia 2022 r. za cały rok, mogą liczyć na preferencyjną stawkę. Zobacz, jak możesz zaoszczędzić na abonamencie RTV.

📢 Takie są podejrzane numery telefonów. Na nie nigdy nie oddzwaniaj! [lista]

Zdarzają Ci się telefony od nieznanych numerów? Czy powinniśmy je odbierać, a może wypada oddzwonić? Sprawdzamy, które numery to próby wyłudzenia od nas pieniędzy. Na nie lepiej nie oddzwaniajcie, bo może Was to słono kosztować.

📢 Takie są zaskakujące skutki codziennego picia wody z cytryną. Co dzieje się z organizmem?

Rozpoczynanie dnia wodą z cytryną to rytuał, który traktuje się często jako lekarstwo na odchudzanie czy rozświetlenie skóry. Szklanka wody z cytryną o poranku staje się domowym szybkim spa dla organizmu. Czy tak jest rzeczywiście?[

📢 Coraz więcej osób na kwarantannie i chorych w regionie łódzkim. Tłok w przychodniach, luźniej w pracy

Rekordy zakażonych koronawirusem i siedzących na kwarantannie w regionie łódzkim. Wielu chorych naraz to kłopoty dla służby zdrowia i pracodawców. Koronawirus znów utrudnia życie.

📢 Drążenie tunelu kolejowego pod Łodzią idzie znacznie wolniej niż zakładano. Geologia znów okazała się okrutna

Budowa tunelu kolejowego pod Łodzią nie przebiega w takim tempie, jak planowano układając harmonogram robót. Pierwotnie zakładano, że obydwie maszyny - większa Katarzyna i mniejsza Faustyna będą wiercić tunele w tempie około 10 metrów na dobę. Po pierwszych prawie 9 miesiącach prowadzenia robót okazuje się, że to tempo jest znacznie niższe. W przypadku Katarzyny wynosi 3,8 a w przypadku Faustyny zaledwie 2,2 metra na dobę. Pojawiają się częste przestoje związane z wymianą elementów skrawających obydwu maszyn, a samo wiercenie też nie idzie tak jak powinno.

📢 „Oddajcie mi moją perełkę". Katarzyna Waśniewska zabiła Madzię i okłamała wszystkich. Mija 10 lat od zabójstwa małej Madzi z Sosnowca

W poniedziałek minęło 10 lat od zabójstwa w Sosnowcu sześciomiesięcznej Madzi. Okoliczności jej śmierci należą do najgłośniejszych spraw kryminalnych III RP. Mama Madzi, czyli Katarzyna Waśniewska, nigdy nie powiedziała, dlaczego zabiła córkę, ukryła ciało w parku i wymyśliła porwanie dziecka. Dzisiaj Waśniewska odsiaduje 25-letni wyrok więzienia.

📢 Siatkarka Malwina Smarzek nago! Polska siatkarka pokazała odważne ZDJĘCIA. Ale widoki! 25.01.2022

Malwina Smarzek-Godek wie jak zrobić wrażenie na fanach. Polska siatkarka publikuje w sieci sporo odważnych zdjęć.

📢 Desperat chciał skoczyć z okna na 11. piętrze wieżowca na Widzewie. Pierwszy raz w tym roku strażacy rozstawili skokochron...

Jedenaście metrów kwadratowych powierzchni mierzył skokochron, który w sobotę (22 stycznia) rozstawili strażacy przed wieżowcem przy ul. Bartoka 51. Na szczęście pneumatyczny sprzęt amortyzujący upadek nie był potrzebny. 33-letni mężczyzna, który chciał skoczyć z 11. piętra budynku na Widzewie, trafił pod opiekę ekipy pogotowia ratunkowego.

📢 Horoskop na jutro. Horoskop dzienny na środę 26 stycznia 2022. Horoskop dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop na dziś 26.01.2022

Horoskop na jutro. Horoskop dzienny na 26 stycznia 2022 roku dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop na środę dla znaków: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 26.01.2022.

📢 Piąta fala pandemii. Odwołane imprezy, w tym koncerty WOŚP w Kutnie. Parafia w Łęczycy zawiesza kolędę

Rozpoczęła się piąta, rekordowa fala epidemii. Wracają utrudnienia. Odwołano już pierwsze koncerty WOŚP i wizyty kolędowe. Trudniej jest wejść do urzędów.

📢 Iwona z Sanatorium Miłości: "Chcę więcej, chcę jeszcze!". Jak zmieniło się życie uczestniczki Sanatorium Miłości? 25.01.2022

Jak wygląda życie Iwony po programie Sanatorium Miłości? Iwona z Sanatorium Miłości opowiada o udziale w programie TVP. Czy nie żałuje udziału w programie? Ile lat ma Iwona z Sanatorium Miłości? Program zmienił życie Iwony?

📢 Horoskop finansowy 2022. Wielki horoskop 2022: miłość, zdrowie, pieniądze i kariera. Wróżka zdradza, co spotka nas w 2022 roku! 24.01.2022

Horoskop roczny 2022 o miłości, zdrowiu, pracy, rodzinie i bliskich. Horoskop finansowy 2022 na cały rok. Horoskop 2022 komu trafią się dobre pieniądze! Karty Tarota podpowiedziały wróżce Bernadetcie, jaki będzie nowy rok 2022. A to pytanie gnębi wiele osób. Łódzka wróżka Bernadetta rozłożyła karty Tarota na rok 2022. Sprawdziła jaka będzie miłość, zdrowie, pieniądze, praca oraz kontakty z rodziną i przyjaciółmi u wszystkich znaków zodiaku. Komu na rok 2022 wyszła karta Kochanków, a komu karta Śmierć? Sprawdź!

📢 Gdzie mieszkańcy województwa łódzkiego znajdują mężów i żony? Sprawdził to łódzki demograf. Do jakich doszedł wniosków?

Zdecydowana większość mieszkańców województwa łódzkiego wybiera na męża lub żonę osobę, która także związana jest z naszym regionem. Robi tak ponad 91 proc. mężczyzn i kobiet z naszego regionu. Na kolejnym miejscu znalazły się województwa mazowieckie i śląskie.

📢 Union Berlin - Widzew. W środę mecz z drużyną Bundesligi w Berlinie. Jak za czasów Andrzeja Grajewskiego

Widzew Łódź zagra sparing z Unionem Berlin - informuje oficjalny portal klubu widzew.com.

📢 Sąd Okręgowy w Łodzi skazał na więzienie i kary finansowe oszusta wyłudzającego pieniądze głównie od seniorów metodą "na policjanta"

Za oszustwa popełnione metodą „na policjanta”, czyli wyłudzanie pieniędzy zwykle od seniorów, Bartosz G. został skazany na 4,5 roku więzienia – więcej niż żądał prokurator. Taką decyzję podjął w poniedziałek 24 stycznia Sąd Okręgowy w Łodzi.

📢 Pożar budynku mieszkalnego w Wielgomłynach. Nie żyje jedna osoba

W poniedziałek (24 stycznia) około godziny 12.50 strażacy z KP PSP w Radomsku otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Wielgomłynach.

📢 Zwłoki zawinęli w dywan i wrzucili do Bzury. Proces w sprawie zabójstwa w Aleksandrowie zaczął się w sądzie w Łodzi

Sprawcy brutalnie pobili gospodarza mieszkania w Aleksandrowie, polewali go domestosem i podcięli mu gardło, aby upozorować samobójstwo, po czym zawinęli zwłoki w dywan i w rejonie Nakielnicy wrzucili do Bzury. Tak twierdzi prokuratura. Ich proces zaczął się w poniedziałek 24 stycznia w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

📢 Horoskop erotyczny. Pragnienia i upodobania seksualne w horoskopie erotycznym. Ezoteryczny przewodnik po intymnej sferze życia 24.01.2022

Zobacz, co łączy seks i znaki Zodiaku. Horoskop erotyczny jest przewodnikiem po najbardziej intymnej sferze Twojego życia. Czego pragnie Twój partner? Poznaj seksualne upodobania znaków zodiaku w horoskopie erotyczno-partnerskim! Jak znaki zodiaku wpływają na Twoją seksualność? Zima w łóżku też może być gorąca i wcale nie musi być nudna!

📢 W naszym województwie powstał pierwszy sklep w sklepie. Gdzie się mieści i co można kupić? Czy to nowy trend w handlu detalicznym?

Takiego sklepu jeszcze w naszym województwie nie było: w samym hipermarkecie Carrefour w Pabianicach otworzył się sklep marki Decathlon. Nie jest on częścią galerii handlowej, a mieści się między regałami hipermarketu. To pierwszy w Łódzkiem przykład store-in-store, czyli sklepu w sklepie.

📢 Byle do piątku. 28 graczy ŁKS Łódź wyleci do Turcji

W najbliższy piątek (28 stycznia) ełkaesiacy wylecą z Warszawy na obóz do tureckiej miejscowości Side. Będą tam do 11 lutego.

📢 Lider Agrounii przed zgierskim sądem - przyjechał ze wsparciem rolników

Michał Kołodziejczak - lider Agrounii - stanął dzisiaj o godzinie 10 przed Sądem Rejonowym w Zgierzu. Wraz z nim pojawili się wspierający go rolnicy z całej Polski - niektórych wylegitymowała policja.

📢 NOP-y po szczepieniu. W Małopolsce odnotowano blisko 2 tys. przypadków

W Polsce od ponad roku trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19. Jak wynika z danych resortu zdrowia, na ponad 50 milionów podanych dawek szczepionki, wystąpiło niecałe 18 tysięcy niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 1946 z nich zgłosili mieszkańcy Małopolski. Co więc dolegało ludziom, którzy zgłosili NOP? Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Osiem aut w rowie po wypadku na autostradzie A4. Osobówki pospadały z lawety, kierowca uciekł

Ciężarówka złapała pobocze i wpadła do rowu. Z auta pospadały przewożone samochody osobowe, a kierowca lawety uciekł. Na autostradzie A4 w stronę Wrocławia powstały niewielkie zatory.

📢 Horoskop na poniedziałek 24 stycznia 2022. Horoskop na początek tygodnia. Znaki Zodiaku w horoskopie na dziś 24.01.2022

Horoskop codzienny na poniedziałek. Horoskop początek tygodnia od 24.01.2022 dla wszystkich znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 24.01.2022

📢 Karambol w Makowiskach na drodze krajowej nr 10. Zderzyło się 5 aut!

Tuż po godzinie 7 doszło do wypadku na wysokości miejscowości Makowiska w gminie Solec Kujawski.

📢 Strajk generalny w Solarisie! Pracownicy domagają się wyższych pensji. Zobacz zdjęcia i wideo z fabryki w podpoznańskim Bolechowie

Pracownicy Solaris Bus & Coach domagają się wyższych wynagrodzeń. 24 stycznia o godz. 6:00 w Bolechowie pod Poznaniem rozpoczął się strajk generalny. Potrwa do odwołania. Protestować będą pracownicy wszystkich zakładów Solarisa.

📢 Takie morsowanie tylko w Sieradzu! Świnka inkasowała pieniądze na WOŚP ZDJĘCIA

Około 80 miłośników zimnej kąpieli w rzece Warcie brało w niedzielę udział w sieradzkim morsowaniu obok mostu wiszącego. Gościnnie zawitały morsy z Konstantynowa Łódzkiego, a jak zwykle były te ze Zduńskiej Woli, Warty, Błaszek, Klonowej, Poddębic, Złoczewa, Burzenina, Łasku i Pabianic. Temperatura powietrza wynosiła minus jeden, a wody plus jeden.

📢 Sandra Kubicka prawie nago! Na Malediwach rozebrała się, widać prawie wszystko! Ma się czym pochwalić. ZDJĘCIA

Łodzianka Sandra Kubicka świętuje 27. urodziny. Postanowiła wyjechać ze swoim ukochanym Baronem na Malediwy. Ostatnie zdjęcia, które opublikowała zalała fala krytyki. Nie chodzi tu o prawie roznegliżowane zdjęcia Sandry Kubickie ale o jej nową fryzurę.

📢 Widzew traci zawodnika, z którym przegrał tylko raz

Po meczu Widzewa z Chojniczanką potwierdziły się niepokojące wieści dotyczące reżysera gry łodzian Juliusza Letniowskiego.

📢 Horoskop dzienny na niedzielę. Horoskop na weekend 23 stycznia 2022 dla wszystkich znaków Zodiaku. Horoskop na dziś 23.01.2022

Horoskop codzienny na niedzielę 23 stycznia 2022. Horoskop na weekend 23.01.2022 dla wszystkich znaków Zodiaku: Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec. Sprawdź swój horoskop na dziś 23.01.2022

📢 Łodzianka Lilly Tran pochodzi z Wietnamu, pomaga i gotuje z potrzeby serca. Zaczynała w budce w China Town przy Piotrkowskiej

Lilly Tran - pochodząca z Wietnamu łódzka bizneswoman stała się znana, gdy podczas pandemii zorganizowała akcję wspierania medyków. Przygotowywała posiłki dla lekarzy i zbierała środki czystości od społeczności wietnamskiej w Łodzi. Teraz otworzyła swój pierwszy, lokal przy Piotrkowskiej - Pho by Lilly Tran. Jak mówi, do wszystkiego doszła własną, ciężką pracą.

📢 Tanie bilety MPK Łódź i poprawa komunikacji miejskiej w Łodzi to proponuje projekt Komunikacja miejska na 100%! Ruszyła zbiórka podpisów

Tanie bilety MPK w Łodzi są możliwe. 40 minutowe bilety MPK Łódź po 3 zł, a nie po 5 zł? To propozycja komitetu społecznego "Komunikacja miejska na 100 %". Właśnie ruszyła w Łodzi zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem uchwały obniżającym ceny biletów.

📢 Sprawa tragicznej śmierci motocyklistów w Aleksandrowie Łódzkim. Oskarżonej studentki broni trzech adwokatów

Śmiertelny wypadek motocyklistów w Aleksandrowie Łódzkim. Proces 23-letniej studentki Agnieszki Z. oskarżonej o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Aleksandrowie Łódzkim, w którym zginęło troje motocyklistów, zaczął się w piątek 21 stycznia w Sądzie Rejonowym w Zgierzu

📢 RECENZJA filmu Gierek. "Misiek" Koterski jako Gierek. Chcesz mieć przyjemność z filmu, jak z cukierka? Nie idź na "Gierka"

Niemało osób daje się skusić cukierkiem, ulega jego słodkiemu smakowi, wywołującemu uczucie przyjemności. Trzeba jednak na cukierki uważać, bo często w dużej mierze to sztuczne wyroby. Jak film „Gierek” Michała Węgrzyna.

📢 Słoneczny dom Magdy Gessler w Kanadzie. Czy podoba Wam się zagraniczne gniazdko restauratorki? ZDJĘCIA 23.01.22

Jak Wam się podoba słoneczny dom, Magdy Gessler i jej ukochanego w Kanadzie? Magda Gessler, temperamentna i charyzmatyczna gwiazda programu „Kuchenne rewolucje" nie chce wyjechać na dobre z ojczyzny. Dlatego ukochanego, który na stałe mieszka w Kanadzie, regularnie odwiedza. Tak mieszkają...

📢 Omikron u dzieci. "Objawy są nietypowe". Jak rozpoznać wariant Omikron u dzieci?

Piąta fala pandemii koronawirusa w Polsce stała się już faktem. Rośnie liczba zakażeń wariantem Omikron, który jest dużo bardziej zaraźliwy niż Delta. Objawy Omikronu różnią się od typowych objawów COVID-19, szczególnie w przypadku dzieci. Sprawdźcie, jakie są najczęstsze objawy wariantu Omikron u dzieci i jak je rozpoznać.

📢 Nowy Wiek Emerytalny 2023 dla chętnych. Takie są nowe pomysły dotyczące emerytur stażowych

Projekt ustawy o emeryturach stażowych przygotowany został przez NSZZ „Solidarność”. Emerytury stażowe obiecał w 2015 r. kandydujący wówczas po raz pierwszy na prezydenta Andrzej Duda, który niedawno złożył swój projekt ustawy w tej sprawie. Zainteresowane są nimi tysiące Polaków – kobiet i mężczyzn.

📢 Famuły przy Ogrodowej w Łodzi czekają na wielkie pieniądze. Miała być rewitalizacja na niespotykaną skalę

Famuły, czyli domy robotnicze przy ul. Ogrodowej 24, 26 i 28 sypią się, a władze miasta nie znalazły środków na ich rewitalizację. Rok temu wiceprezydent Adam Pustelnik obiecywał cuda…

📢 Bałucki Rynek i DH Central w czasach PRL. Sklepy w Łodzi i rynki w czasach PRL. Archiwalne zdjęcia Łodzi 24.1.2022

Najwięcej absurdów PRL-u wiąże się z handlem. Trudno dziś uwierzyć, że jeszcze blisko 30 lat temu niemal wszystko można było kupić na kartki. A system kartkowy zaczął funkcjonować wraz z nadejściem nowej władzy. Był kontynuacją tego, który podczas okupacji wprowadzili Niemcy. Zobacz łódzki handel na unikalnych zdjęciach! Sprawdź czy poznajesz te miejsca.

📢 Dworzec Łódź Fabryczna i ulice Łodzi na starych zdjęciach. Łódź w latach 90. XX wieku! 22.01.2022

Jak wyglądała Łódź w latach 90. XX wieku? Łódź na starych zdjęciach z lat 90! Choć bardzo się zmieniła, to trwały remonty, nie brakowało protestów. Protestowali m.in taksówkarze. W centrum był stary dworzec Łódź Fabryczna.

📢 Tysiące Wojowników Maryi na ulicach Łodzi. Na zlot przyjechali z całej Polski

Przybyli do Łodzi z całej Polski. Kilka tysięcy mężczyzn tworzących Wspólnotę Wojowników Maryi odmawiało wspólnie różaniec idąc w procesji po ulicach miasta.

📢 Giełda samochodowa w Łodzi! ZDJĘCIA. Co można na niej kupić? Sprawdziliśmy!

W każdą niedzielę na ul. Puszkina odbywa się giełda samochodowa. Kupujących zwykle nie brakuje. ZOBACZ, co można kupić na giełdzie!

📢 Studniówka 47 Liceum ogólnokształcącego w Łodzi ZDJĘCIA

Szampańska zabawa towarzyszyła maturzystom 47 Liceum Ogólnokształcącego, którzy bawili się na studniówce na stadionie Widzewa.

📢 Jak wygląda Halina z Sanatorium Miłości? Co robią uczestnicy Sanatorium Miłości i The Voice Senior? 22.01.2022

Co robią uczestnicy Sanatorium Miłości i The Voice Senior? Wielką widownię mają kolejne edycje „Sanatorium miłości”, a także The Voice Senior. Ich uczestnicy stali znani i popularni. Programy dla ludzi 60 plus biją rekordy popularności.

📢 Sprytny omikron. 20 objawów wirusa, które mogą przypominać przeziębienie [LISTA] 21.01

Omikron podstępnie atakuje. Według brytyjskich naukowców niektóre z objawów nowego wariantu koronawirusa łudząco przypominają te charakterystyczne dla zwykłego przeziębienia. Na które dolegliwości najczęściej skarżą się chorzy? Sprawdź w galerii co powinno cię zaniepokoić.

📢 Ulica Włókiennicza w Łodzi, a wcześniej Kamienna odchodzi do historii. Dzieje ulicy Włókienniczej i jej mieszkańców

Dawna Włókiennicza, która odchodzi do historii. O ulicy Kamiennej, dzisiejszej Włókienniczej, piosenkę ułożyła Agnieszka Osiecka. To jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc Łodzi. Niedługo jednak ma zupełnie zmienić swoje oblicze.

📢 MISTRZOWIE HANDLU Zgłoś ulubionych sprzedawców, florystów i sklepy do nagrody

Znasz sympatycznego sprzedawcę, który z uśmiechem obsługuje klientów i służy dobrą radą? Albo miłego florystę, który tworzy wspaniałe bukiety? Masz swoje ulubione sklepy różnych branż, w których zakupy są przyjemnością, a produkty spełniają Twoje oczekiwania? Zgłoś kandydatów do nagród w wielkiej akcji MISTRZOWIE HANDLU. Na laureatów czekają nagrody, a wśród nich samochód Citroen C3.

📢 Pijany ksiądz spod Włocławka dachował autem. Usłyszał zarzuty [zdjęcia]

Ks. Paweł Ś., terapeuta uzależnień i duszpasterz trzeźwości diecezji włocławskiej, w listopadzie 2021 roku miał poważny wypadek. W wyniku zdarzenia złamał kręgosłup. Okazało się, że prowadząc samochód, w miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. W styczniu 2022 roku, po dwóch miesiącach od wypadku, usłyszał zarzuty. Jaka kara mu grozi?

📢 Studniówka 2022 w XXVI LO: Maturalna mafia w kasynie. ZOBACZ ZDJĘCIA

Tak wyglądała studniówka maturzystów XXVI Liceum Ogólnokształcącego. Na bal uczniowie wybrali wnętrze… kasyna La Baczor, gdzie zaprosili swoich nauczycieli i dyrekcję. Jak przebiegał mafijny wieczór? Zobaczcie na zdjęciach w naszym fotoreportażu.

📢 Studniówka XXXII LO w Łodzi w Białym Pałacu. Tak bawili się maturzyści! [ZDJĘCIA]

Studniówka XXXII LO w Łodzi w 15 stycznia 2022 roku. Tak bawili się na swojej studniówce w piątkową noc uczniowie XXXII LO w Łodzi w Białym Pałacu.

📢 PUPIL ROKU Wybieramy zwierzaki do wyjątkowego albumu. Nagrodzimy też najlepsze usługi związane z pupilami.

Masz pieska, kotka lub inne ulubione zwierzątko domowe? Prześlij zdjęcie swojego pupila! Może trafić na strony pięknego albumu, a Ty możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i zaproszenia na sesję zdjęciową - oczywiście z ukochanym pupilem. W ramach naszej akcji posiadacze zwierząt domowych wybiorą także najlepszych weterynarzy i groomerów oraz sklepy zoologiczne. Zgłoś swoich kandydatów do nagród.

📢 Budowa stadionu ŁKS. Trwa montaż przeplatanki na stadionie Króla przy al. Unii. Zdjęcia

Piłka nożna. Budowa stadionu ŁKS im. Władysława Króla przy al. Unii dobiega powoli końca.

📢 Łódź w latach 90. XX wieku i jej mieszkańcy. Łódź i jej mieszkańcy w latach dziewięćdziesiątych? 5.12.2021

Mieszkańcy Łodzi w latach 90. XX wieku. Moda i ulice miasta w latach 90. w Łodzi. Handel w latach 90. w Łodzi był zupełnie inny! Czy łódzkie ulice były tak zakorkowane jak teraz? Proszę obejrzeć zdjęcia i zobaczyć Łódź z tamtych lat.

📢 Prawie każdy bierze te leki, ale mało kto zna możliwe skutki uboczne. Zobacz, co może powodować ibuprom, apap, aspiryna, gripex itp.

Wiele osób obawia się szczepionki na koronawirusa, słysząc o pojawiających się w niektórych przypadkach skutkach ubocznych. Mało kto zwraca jednak uwagę, że nawet popularne leki dostępne bez recepty zażywane przez niektórych regularnie, mogą powodować wiele znacznie gorszych działań niepożądanych takich jak krwiste wymioty, toksyczne martwicze oddzielanie się naskórka, omdlenia, zaburzenia rytmu serca, itp. Zobacz, jakie skutki uboczne mogą powodować przykładowe popularne leki na ból głowy, przeziębienie, zgagę, biegunkę czy erekcję.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szkoły wracają częściowo do nauki zdalnej.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie